5 maja 2012, 20:33:51 - maciejko
Drużyna Michała Janoty zostaje w II lidze holenderskiej

DVV Go Ahead Eagles, w którego barwach 81 minut rozegrał Michał Janota, przegrał w rewanżowym meczu I rundy barażów o awans do holenderskiej ekstraklasy z FC Den Bosch 0-2 (0-1). We wtorek w pierwszym meczu rozegranym w Deventer padł remis 1-1 - drużyna Polaka odpadła więc z dalszych gier i następny sezon ponownie spędzi na zapleczu Eredivisie.

5 maja 2012, 18:45 - 's-Hertogenbosch (Stadion De Vliert)

SC Cambuur - VVV-Venlo
FC Den Bosch - 17. drużyna Eredivisie (vbv De Graafschap lub SBV Excelsior (Rotterdam))
Willem II Tilburg (Paweł Wojciechowski) - Sparta Rotterdam
Helmond Sport - FC Eindhoven

III runda: (17 i 20 maja)
Helmond Sport/FC Eindhoven - SC Cambuur/VVV-Venlo
FC Den Bosch/17. drużyna Eredivisie - Willem II Tilburg/Sparta Rotterdam

W barażach o grę w Eredivisie w przyszłym sezonie gra osiem drużyn z II ligi oraz 16. i 17. drużyna bieżącego sezonu holenderskiej ekstraklasy. Dwaj zwycięzcy III rundy zagrają w Eredivisie 2012/13.

Arek - 5 maja 2012, 20:38:00 - *.ssh.gliwice.pl
Wisła odpuści jutro mecz ze Śląskiem!
Mecz ten wycofany z obstawiania!

DENIS - 5 maja 2012, 21:08:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda może za rok się uda bezpośrednio

Lenin - 6 maja 2012, 12:44:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Arek - i dobrze ! wolę Śląsk w eliminacjach LM niż Ruch który w pucharach grać nie umie i mogą sobie z 20 pkt przewagi zdobyć mistrza a i tak odpadną z byle Azerbejdżanem czy innym Kazachstanem - obym się mylił ale dla mnie to nie mecz Jagiellonii z Irtyszem był kompromitacją a mecz Ruchu z Austrią i długo jeszcze Ruchowi tego nie wybaczę

majkel - 6 maja 2012, 14:34:25 - *.cm-5-4d.dynamic.ziggo.nl