18 maja 2012, 18:41:46 - Korbol
Akademia FC Pniewy zdobyła mistrzostwo Polski w futsalu

Futsaliści Akademii FC Pniewy po raz trzeci z rzędu zdobyli tytuł mistrzów Polski. W dzisiejszym spotkaniu pokonali Wisłę Krakbet Kraków 8-4 (4-0) i wygrali rywalizację finałową 3-0.

18 maja 2012, 17:00 - Pniewy
Akademia FC Pniewy 8-4 Wisła Krakbet Kraków
Dariusz Pieczyński 2, Andrzej Szłapa 15 (s), Daniel Lebiedziński 15, 17, 38, 39 (k), Łukasz Pieczyński 22, Maciej Foltyn 38 - Błażej Korczyński 27, Krzysztof Kusia 30, 33 (k), Douglas I 35

Akademia: (skład wyjściowy + rezerwowi) 28. Maciej Foltyn - 4. Michał Wojciechowski, 5. Mateusz Mika, 6. David Fernández Hurtado, 8. Łukasz Pieczyński, 9. Dariusz Pieczyński, 10. Frane Despotović, 11. Carlos Calvo Díaz, 14. Bartosz Łeszyk, 19. Daniel Lebiedziński.

Wisła: (skład wyjściowy + rezerwowi) 84. Bartłomiej Nawrat - 3. Zbigniew Mirga, 7. Andrzej Szłapa, 9. Marcin Czech, 10. Krzysztof Kusia, 11. Rafał Franz, 12. Błażej Korczyński, 13. Roman Wachuła, 17. Marcin Kiełpiński, 44. Adrian Pater, 55. Douglas I, 77. André.

żółte kartki: Lebiedziński, Despotović, Łeszyk - Nawrat, Pater, Douglas I.
czerwona kartka: Frane Despotović (35. minuta, Akademia, za drugą żółtą).

nieciecza - 18 maja 2012, 18:44:43 - *.dynamic.chello.pl
cóż, szkoda.

leon - 18 maja 2012, 18:46:14 - *.231.17.170.koba.pl
A to nie te same pniewy co przeniosły się do Tychów? Sokół Tychy.

ziomek - 18 maja 2012, 18:48:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gratulacje i pozdrowienia od MKF Grajów !

gatciarz - 18 maja 2012, 19:06:31 - *.17.157.141
Po tym co fani Wisły pokazali w Krakowie w 5 meczu półfinałowym z Gattą należało im się. Jeśli sprawcy tych "pochlebnych" przyspiewek chca zobaczyć co to kulturalny doping to zapraszam do Zduńskiej Woli.

x - 18 maja 2012, 19:32:46 - *.ists.pl
@gatciarz - piłkarzy macie równie kulturalnych co dobry doping.

rts1988 - 18 maja 2012, 22:26:19 - *.ksiezyc.pl
gdzie macie mistrza?! hej wisła gdzie macie mistrza?!

sese - 18 maja 2012, 22:44:56 - *.dynamic.chello.pl
Czy to nie Franz przeszedł za kasą do Wisły i tam chciał zdobyc mistrza ? buhahahahaha

sgdsdgj@ - 19 maja 2012, 6:46:34 - *.50.54.34
komentatorzy mowili ze te play offy (teraz je wprowadzono) sa krzywdzące dla Wisły. Spójrzcie na tabele co Wisła zrobiła z rywalami w sezonie zasadniczym. jedna przegrana, ponad 120 bramek zdobytym i blisko 20 punktów przewagi nad drugim rywalem ! A Akademie pokonała u siebie 5-0 !

Archont - 19 maja 2012, 7:51:51 - *.zdnet.com.pl
Zduńska Wola gratuluje Akademii, bo były najlepsze. Za rok finał Gatta-Akademia. Play Offy, mają to do siebie , że forme buduje się na nie. Można przecież powiedzieć, że Liga Mistrzów jest niesprawiedliwa, bo zespół z drugiego miejsca w grupie, może zdobyć Puchar. To są play offy. Bilans play offów: Akademia- 9 zwycięstw, zero remisów, zero porażek, Gatta Zduńska Wola, 4 zwycięstwa, 3 remisy, dwa porażki, Wisły- 2 zwycięstwa, 4 remisy,4 porażki.

do ARCHONT - 19 maja 2012, 13:13:15 - *.dynamic.chello.pl