[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

 


20 maja 2012, 18:49:45 - MichalMKS
I liga: Olimpia E. 4-1 Dolcan

20 maja 2012, 17:00 - Elbląg (Stadion Miejski)
Olimpia Elbląg 4-1 Dolcan Ząbki
Tomasz Chałas 5, 20 (k), 76, Andrzej Matwijów 90 (k) - Bartosz Osoliński 26

Olimpia: 30. Miloš Budaković - 4. Nikołaj Borsukow, 19. Oleg Ichim, 2. Marcin Pacan, 24. Witalij Nadijewskij - 6. Anton Kołosow (90, 9. Maciej Bobek), 7. Andrzej Matwijów, 13. Maciej Scherfchen, 14. Mateusz Górka (41, 20. Rafał Lisiecki), 10. Lubomir Lubenow - 8. Tomasz Chałas (80, 11. Michaił Koladko).

Dolcan: 1. Rafał Leszczyński - 7. Marcin Korkuć, 8. Tomasz Ciesielski, 5. Marcin Hirsz (61, 18. Daniel Dybiec), 19. Rafał Grzelak - 13. Grzegorz Piesio, 2. Piotr Bazler (51, 9. Marcin Stańczyk), 20. Bartosz Osoliński, 10. Robert Chwastek, 24. Damian Świerblewski (70, 23. Michał Zapaśnik) - 11. Maciej Tataj.

żółte kartki: Lubenow, Matwijów - Hirsz, Tataj, Świerblewski, Chwastek, Piesio.

sędziował: Łukasz Bednarek (Koszalin).
widzów: 200.

REKLAMA

Ząbki - 20 maja 2012, 18:50:37 - 178-36-53-58.adsl.inetia.pl
Bożeeeee

ADR - 20 maja 2012, 18:51:00 - 31.187.12.14
No i co z tym Chałasem? 10 goli na wiosnę. Dostanie drugą szansę w ekstraklasie?

Boro - 20 maja 2012, 18:51:00 - 87-205-203-198.adsl.inetia.pl
I tak utrzymanie mamy

Dolcan - 20 maja 2012, 18:51:11 - 84-10-226-188.dynamic.chello.pl
Cała Polska wie, Dolcan utrzymał się!

REKLAMA

obiektywny - 20 maja 2012, 18:51:12 - host-91-219-120-83.backiel.com.pl
Ciekawe

QQQ - 20 maja 2012, 18:51:32 - 213-195-144-60.ip.netia.com.pl
Brawo Chałas pokazujesz na co Cię stać!

Kamil - 20 maja 2012, 18:52:20 - 7-pra-22.acn.waw.pl
Dolcan się utrzymał i tylko to się liczy

ju - 20 maja 2012, 18:52:30 - aalf76.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dolcan raczej jest już pewny utrzymania,a Olimpia E spada,ale wygrała dla kibiców

leon - 20 maja 2012, 18:53:11 - 109.231.17.170.koba.pl
Jeden Fan Club wymysłu PRL-u pograzył drugi.

fafal - 20 maja 2012, 18:53:13 - public-gprs180399.centertel.pl
Cała Polska wie, Dolcan utrzymał się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

miszael - 20 maja 2012, 18:56:20 - user-164-127-9-248.play-internet.pl
no i dobrze, chociaż honorowo na koniec wygrali ale ogólnie tragiczny sezon dla OE, organizacyjnie III liga, smutne ale prawdziwe

julian - 20 maja 2012, 19:05:41 - aee81.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dolcan to jest totalne DNO

Argo - 20 maja 2012, 19:16:07 - 078088164126.elblag.vectranet.pl
Leon napisz, o co Ci chodzi, bo ja nie wiem. PRL dawno nie ma, chyba,że nie wiesz?

bigos - 20 maja 2012, 19:38:39 - user-164-126-73-244.play-internet.pl
brawo chociaż z honorem pożegnamy 1 ligę Na dobre i na złe zawsze ZKS !

REKLAMA

damianeri - 20 maja 2012, 19:45:06 - user-188-33-125-78.play-internet.pl
brawo!!!!! bracia tylko szkoda że tak pużno i też szkoda że spadacie z 1 ligi

Kibol Zbk - 20 maja 2012, 20:32:37 - 37.31.117.90.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Zarąbisty mecz... Dolcan grał dobrze niestety nie dopisało mu szczęście... dwa wapna dla zespołu z Elbląga zostały podyktowane niesłusznie ... Szkoda że mój piłkarski idol Maciej Tataj nie zdobył bramki ,ale mimo wszystko zagrał dobrze ... Trzeba sie cieszyć z utrzymanie... Mam dopiero 16 lat ale za pozwoleniem mamy pójde ze starszymi kolegami na symboliczne piwo bezalkoholowe.Będe sie bawił do pózna i jutro nie pójde do szkoły ! ;) Pozdro dla kumatych!

ZKS - 20 maja 2012, 20:55:50 - 093105167051.elblag.vectranet.pl
Coooo? Nieslusznie ? hahahah

DENIS - 20 maja 2012, 22:16:32 - aax195.neoplus.adsl.tpnet.pl
Trochę za późno się obudzili

zniczprusz - 20 maja 2012, 22:42:07 - dma54.neoplus.adsl.tpnet.pl
Trzeba było Chałasa wpuszczać na całe mecze od początku i grać najlepszymi zawodnikami w kadrze, a nie próbować promować Białorusinów i jednocześnie liczyć że się utrzyma !!! Chałas sam by was utrzymał !!! Patrząc na statystyki (ilość minut spędzonych na boisku) to jest najskuteczniejszym zawodnikiem ligi !!! I nie patrzcie ile ma meczów niby rozegranych bo w Zawiszy nie dali mu zagrać w sumie 90 minut (za co słusznie m.in. zwolnili Kubota dla dobra drużyny)- był "opcją rezerwową" wpuszczaną na zmiany taktyczne ?! W Olimpii też "asekuracyjnie" go wpuszczali broniąc "remisów"... Teraz trener Olimpii może tylko żałować straconej szansy A trener Podoliński też powinien się wytłumaczyć jak można odpalać zawodnika, który tak pięknie mu doj..bał Pozdro dla noralnych i gratulacje dla Chałasa !!!

jaaaa - 20 maja 2012, 23:06:11 - 87-207-26-25.dynamic.chello.pl
ta nieslusznie heheh

leon - 20 maja 2012, 23:49:37 - 109.231.17.170.koba.pl
@Argo - Wymysł Prl to Legia. To jest sztuczny twór, co prawda nie po fuzji, ale wymysł taki jak w Korei Północnej, że za chwile ich Usa i Unia zaatakuje. Niewiem kto miał zaatakowac Polske, ale powiedzmy ze Holandia lub Luksemburg, moze Portugaria, bo tak mówiła propaganda. A my pokazymy jakie nasze wojsko i nasza Legia Warszawa, zabierajac innym klubom co lepszych piłkarzy. Ty tego niezrozumiesz, ja mam 36 lat wiec rozumiem.

aro - 21 maja 2012, 8:48:47 - 77-242-225-130.net.pbthawe.eu
Brawo! Dobry prognostyk przed jesiennymi derbami z Kombetem Działdowo

lmarcinl - 21 maja 2012, 9:08:40 - cjd56.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dolcanowi gratuluję utrzymania . Nowy sezon na nowym stadionie i awans do ekstraklasy ;).

obeznany - 21 maja 2012, 9:47:02 - poczta.strzelczyk.pl
@leon
Trochę ochłoń, bo w każdej lidze są kluby które dominują i zgarniają najlepszych piłkarzy... Jak była kasa to kupowała Wisła, Górnik. Każdy korzysta ze środków jakie ma. Legia miała wojsko, Górnik kasę z kopalni... To takie żale, bo nie jestem na ich miejscu... W Hiszpanii tak postępuje Real i Barca, w Niemczech Bayern. Pretensje do garbatego, że ma proste dzieci...

POGON Sz. - 21 maja 2012, 10:08:09 - 213.167.82.119
spadek olimpio! tak to jest jak sie kupuje awans.

widz - 21 maja 2012, 10:24:14 - poczta.strzelczyk.pl
@POGON Sz.
Przypomnij sobie wynik "kandydacie" do extraklasy... może nazwisko Chałas Ci coś mówi ?

futbolista - 21 maja 2012, 12:43:26 - nat-192-168-1-0-rw3.maverick.com.pl
Dolcan przestał kupować.

Dudus - 21 maja 2012, 13:26:35 - dynamic-87-105-215-52.ssp.dialog.net.pl
Przez dwa lata nowy stadionik.Przez dwa lata nowi młodzi piłkarze grajacy i ogrywajacy sie w 2 lidze.Za dwa lata strategiczny sponsor Łukoil.Za dwa lata awans do 1 ligi.Tak,tak nie za rok tylko za dwa lata awans.takie sa załozenia.Moim zdaniem bardzo madre.Budowac zespół przez dwa lata a nie przez dwa miesiace.

hahahahaha - 21 maja 2012, 14:46:15 - 89-69-52-196.dynamic.chello.pl
niezla frekwencja

REKLAMA

zora - 21 maja 2012, 15:56:40 - piap.swiatowid.elblag.pl
coraz mniej w 1 lidze nie spelnia licencji stadionu , w czerwcu buduja sie kluby , a latem moga skonczyc obiekty przed sezonem i Olimpia spadnie .

pyk - 21 maja 2012, 19:42:07 - 77-255-185-27.adsl.inetia.pl
Chałasowi w Dolcanie nie dali pograć, to teraz im chociaż pokazał. Dobrze ze tam nie został ! Szkoda ze nie spadli

OE - 21 maja 2012, 21:38:41 - dynamic-78-8-222-167.ssp.dialog.net.pl
Do POGON Sz
Pewnie teraz kupicie awans bo Arka inaczeh by was zlala jak pieski, jestescie za ciency dla nich pilkarsko i kibicowsko

MKS - 21 maja 2012, 23:57:35 - ti0117a380-1271.bb.online.no
POGON SZ przymknij się przez takie idiotyczne komentarze jak twoja liczba zwolenników naszej Pogoni zdecydowanie maleje. Siedz dalej w kapciach przed TV albo kompem i udawaj wielkiego kibica leszczu a nie wypisuj bzdury. Pozdro MKS i ZKS

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: