Selekcjoner reprezentacji Rosji Dick Advocaat poinformował, że obrońca Łokomotiwu Moskwa Roman Szyszkin nie zagra na Euro 2012. Wcześniej kontuzja uniemożliwiła występ Wasilijowi Bieriezuckiemu.

Polska zagra z Rosją 12 czerwca o 20:45 w Warszawie.

Pauleta - 24 maja 2012, 12:23:45 - *.pogodnanet.pl
Ruskie sie sypia

Pordon - 24 maja 2012, 12:27:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Cieszą się Polacy, cieszy Ukraina

Rafał - 24 maja 2012, 12:34:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nasza siła ofensywna rozniesie ruskich spokojne 3:0. Takiej siły osensywnej polska ekipa nie miała od ponad 25 lat.

JKMfan - 24 maja 2012, 12:45:49 - *.tepsanet.com
Rafał dałeś pierwszy sensny komentarz jaki dał amikowiec

a@s.pl - 24 maja 2012, 12:48:46 - *.123.196.71.gl.digi.pl
Masakra, Rosja bez obrony na EURO

telno - 24 maja 2012, 13:10:01 - *.energetyka.lubin.pl
ja bym się tak nie cieszył. ruscy to nie ogórki do zrywania..

oko - 24 maja 2012, 13:24:57 - *.internetdsl.tpnet.pl
Pewnie gość się wystraszył miesięcznicy smoleńskiej i sam zrezygnował

m=mc2 - 24 maja 2012, 13:41:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Atak to my może mamy, ale obrona to jest jak ser szwajcarski a jak pokazuje dzisiejsza piłka liczy się brona nie atak np ( mecze Chelsea z Barceloną i finał z Bayernem ) Mistrza Europy wg mnie wygra drużyna najlepiej broniąca a kto to będzie nie wiem , wiem tylko , że nie my !

k - 24 maja 2012, 14:04:24 - *.dynamic.chello.pl
Przecież my na każdym turnieju w XXI wieku, a było takich trzy, mieliśmy co najmniej wyjść z grupy, i taką to było oczywistością, że w 9 meczach zdobyliśmy 7 punktów!

ogo - 24 maja 2012, 14:36:28 - *.dynamic.chello.pl
takie info dla naszych to destrukcja. Psychika u naszych szwankuje. Zaczną myslec podswiadomie ze pokopia sobie i mecz sie wygra bo najlepsi z przeciwników kontuzjowani

Cracoviak - 24 maja 2012, 15:00:03 - *.bj.uj.edu.pl
12 czerwca nasza husaria ich zmasakruje, jak pod Kłuszynem... nawet im Putinek nie pomoże...

Nikołaj - 24 maja 2012, 17:20:05 - *.216.179.146
a może dajmy sobie spokój z takimi tekstami jak nasza husaria... w 2008 też mieliśmy husarię i nawet słabej Austrii nie udało się pokonać... siła ofensywna Rosjan też jest duża więc nie ma co się tak cieszyć bo nasza obrona nie da rady Arshawinowi, Kerzhakowowi, Zhirkowowi, Pawliuchence, a Shiszkin to prawy obrońca a w Rosji jest jeszcze Aniukow na tą pozycję...

Corso - 24 maja 2012, 18:34:22 - *.airmax.pl
Jest tak jak pisze Nikołaj - jedynką na tej pozycji jest Aniukov ze Zenita.

Dzidek - 24 maja 2012, 19:09:37 - *.dynamic.chello.pl
Nie Arshawinowi, Kerzhakowowi, Zhirkowowi, a Arszawinowi, Kierżakowowi, Żyrkowowi. Kto nie wie jak brzmi transkrypcja, cyrylicy odsyłam do wikipedii. A jeśli ktoś uważa, że angielska transkrypcja jest jedyną słuszną to radzę popatrzeć jak zapisuje się rosyjskie nazwiska po niemiecku lub francusku.

jagab - 24 maja 2012, 19:54:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl