24 maja 2012, 21:50:56 - PiTeK
Dwaliszwili i Dzalamidze zagrali w reprezentacji Gruzji

Wladimer Dwaliszwili i Nika Dzalamidze wystąpili w drużynie narodowej Gruzji w rozegranym w Austrii meczu towarzyskim z Turcją, który zakończył się porażką Gruzinów 1-3 (0-2). Napastnik Polonii Warszawa rozegrał 45 minut, pomocnik Jagiellonii Białystok wszedł na boisko w 72. minucie.

24 maja 2012, 20:00 - Salzburg (Red Bull Arena)
Gruzja 1-3 Turcja
Dawit Targamadze 51 - Hamit Altıntop 12, Nuri Şahin 39, Selçuk İnan 81 (k)

żółte kartki: Lewan Mczedlidze - Ömer Toprak.

sędziował: Markus Hameter (Austria).

KSP - 24 maja 2012, 21:52:10 - *.warszawa.vectranet.pl