25 maja 2012, 20:35:59 - slady
Remis Rosji z Urugwajem

Reprezentacja Rosji zremisowała 1-1 (0-0) w spotkaniu towarzyskim z czwartą drużyną ostatniego mundialu - Urugwajem. Rosyjska drużyna jest grupowym przeciwnikiem Polski w mistrzostwach Europy 2012.

25 maja 2012, 18:45 - Moskwa (Centralnyj stadion Łokomotiw)
Rosja 1-1 Urugwaj
Aleksandr Kierżakow 49 - Luis Suárez 48

Rosja: 16. Wiaczesław Małafiejew - 2. Aleksandr Aniukow, 3. Aleksiej Bieriezuckij (46, 12. Roman Szaronow), 4. Siergiej Ignaszewicz, 5. Jurij Żyrkow (69, 15. Dmitrij Kombarow) - 11. Marat Izmajłow (77, 18. Aleksandr Kokorin), 6. Roman Szyrokow, 7. Igor Dienisow, 8. Konstantin Zyrianow (77, 23. Dienis Głuszakow), 10. Andriej Arszawin - 9. Pawieł Pogriebniak (46, 20. Aleksandr Kierżakow).

żółta kartka: Martín Cáceres (Urugwaj).

sędziował: Kevin Blom (Holandia).

W kolejnych spotkaniach towarzyskich Rosjanie zagrają z Litwą (29 maja) i Włochami (1 czerwca).

1234567890 - 25 maja 2012, 20:37:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ale szybko a ja jeszcze mecz oglądam

LuaLua - 25 maja 2012, 20:38:37 - *.elk.mm.pl
Jak Rosja wypadła, są większe szanse?

c6743 - 25 maja 2012, 20:40:01 - *.180.71.38.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Noi potwierdza się dobra dyspozycja grajków z Rosji co prawdy tylko towarzysko i u siebie ale... nie takie narody klękały przed Urugwajem

ula la - 25 maja 2012, 20:40:24 - *.centertel.pl
niech oni nas śledzą a nie My ich!!!!!

BJ - 25 maja 2012, 20:40:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@ LuaLua - Rosja wypadła kapitalnie, ale nijak szans z nami nie mają

DoLuaLua - 25 maja 2012, 20:43:39 - *.adsl.inetia.pl
Rosja słabo, Urugwaj jeszcze gorzej. Zespoły nie potrafiły wymienić kilku podań na połowie przeciwnika. Widać było po zawodnikach z Ameryki, że są myślami juz na urlopach, a mimo to grajki z Rosji nic nie potrafili zdziałać i jedynie zremisowali z bardzo słabo grającym Urugwajem (w dodatku w Moskwie). Szanse na ogranie Rosji są i są to duże szanse. Stawiam 2 1 dla Polaków w meczu przeciw Rosji

Nie wiem - 25 maja 2012, 20:48:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czy ten mecz pokazywała jakaś stacja typu Orange Sport lub jakaś inna?

ula la - 25 maja 2012, 20:49:47 - *.centertel.pl
@nie wiem... tak stacja..uzdatniania wody w choszczówce..pasi???

asd - 25 maja 2012, 20:50:23 - *.centertel.pl
@DoLuaLua
to sie niezle bracie osmieszyles z tymi urlopami buahahahahahahahahahahah
Urugwaj juz 2 czerwca gra mecz eliminacyjny z Wenezuela a potem jeszcze 10 czerwca z Peru...

m0dy_PB - 25 maja 2012, 20:52:21 - *.183.152.162.dsl.dynamic.t-mobile.pl
lol polska0:3Rosja bedzie !!!
INO GÓRNY SLONSK !!

ABC - 25 maja 2012, 20:52:40 - *.dynamic.chello.pl
Nie wiem - Tak, mecz ten pokazywał Polsat Sport. Kanały sportowe spod znaku słońca pokażą jeszcze też m. in. dwa mecze Rosji (z Litwą w Nyonie oraz z Włochami w Zurychu).

fsdsdsd - 25 maja 2012, 20:53:00 - *.160.169.44
Mecz pokazywal Polsat Sport. Od 20.45 na Polsat Sport Extra leci mecz Belgia - Czarnogora, od 21.00 na niekodowanym Al Jazeera Sport Global mecz Maroko - Senegal a od 22.00 na TVP 1 Barcelona - Bilbao

DENIS - 25 maja 2012, 20:53:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobra wróżba

asdasd - 25 maja 2012, 20:53:25 - *.adsl.inetia.pl
@asd no to trzeba było sobie mecz obejrzeć i wtedy powiedzieć jak grali zawodnicy z Urugwaju i czy na prawdę nie czuli się jak na urlopach. Obejrzyj mecz i obiektywnie odpisz

alex - 25 maja 2012, 21:13:01 - *.wi.net.pl
Obrona Rosji nie stanowiła monolitu ale kontry im ładnie wychodziły niektóre . Dosyć spore zaangażowanie z obu stron, parę ostrych wejść. Urugwaj potwierdził że jest dobrą drużyną na ich tle Rosja trochę słabsza ale jak na nas to bardzo groźna. Taka jest moja opinia o tym meczu choć widzę że niektórzy inaczej go odebrali.

rabitt - 25 maja 2012, 21:29:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mam pytanie, czy oglądał ktoś z was przed chwilą mecz towarzyski Rosja: Urugwaj? w pewnej chwili komentator, Grzegorz Michalewski powiedział że z Rosją nasza kadra gra ostatni mecz w fazie grupowej a rzeczywiście to gra drugi mecz zaraz po pojedynku z Grecją. Wyłapał ktoś z was ten duży błąd?

Rafał - 25 maja 2012, 23:05:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Słaba ta Rosja jak nie wiem co nasi ich pojadą. Polska - Rosja 3:0 Lewandowski, Obraniak, Rybus

alex - 26 maja 2012, 6:34:30 - *.susi.pl
Polska Rosja 3:0
bramki Franz, Smuda, Dyzma

Kenni - 26 maja 2012, 6:47:50 - *.play-internet.pl
Rosja dużo lepiej niż Polska, szczególnie że oni grali z 4 drużyną na globie a Polacy z taką Łotwą.

Kultura - 26 maja 2012, 9:24:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zauważcie jedną rzecz: wiek zawodników. Kadra Rosji ma średnią wieku kilka lat większą od naszej! To oznacza kilka lat większe doświadczenie tych zawodników i taką przewagę. Polska nie urwie im punktu. Nasza kadra jest za młoda.

eh - 26 maja 2012, 11:49:59 - *.piekary.net