26 maja 2012, 12:22:50 - koofel
U-18: Polska 2-1 Słowacja

Reprezentacja Polski U-18 (rocznik 1994) wygrała 2-1 (0-1) ze Słowacją w ostatnim meczu rozgrywanego w Portugalii Torneio Internacional de Lisboa. Polacy w zależności od wyniku dzisiejszego spotkania gospodarzy z USA zajmą drugie lub trzecie miejsce w turnieju.

26 maja 2012, 10:30 - Oeiras (Estádio Nacional)
Polska 2-1 Słowacja
Bramki dla Polski: Steven Bentka 59, 84

Polska: Oskar Rybicki - Robert Sulewski, Tomasz Kędziora, Radosław Robakowski (24 Adrian Liberacki), Paweł Wojowski (46 Piotr Jaroszek) - Łukasz Wroński (66 Patryk Malinowski), Martin Kobylański (46 Hubert Otręba, 69 Wojciech Zyska), Wiktor Witt, Steven Bentka - Mateusz Janeczko (46 Łukasz Kacprzycki, 86 Damian Lepiarz), Kamil Włodyka.

żółte kartki (Polska): Sulewski, Liberacki.

maciek - 26 maja 2012, 12:36:36 - *.219.189.145
A szefem ekipy jest super porządny gość, Ryszard Binensztok z Ostrowca. Powodzenia Rysiu

Antoni - 26 maja 2012, 13:09:00 - *.adsl.inetia.pl
Brawo młoda Polsko!

BoloYeoung - 26 maja 2012, 13:47:54 - *.dynamic.chello.pl
Super porządny gość? No proszę cie człowieku nie opowiadaj bzdur!!!

xsas - 26 maja 2012, 15:03:31 - *.internetdsl.tpnet.pl
Kobylański coś strzelił bo na chwile obecną nie są podani strzelcy ?

laksdjft - 26 maja 2012, 15:16:13 - *.dynamic.chello.pl
Witam a kto strzelił bramki to już nie łaska podać słaba ta informacja nie kompletna.

or - 26 maja 2012, 15:19:42 - *.dynamic.chello.pl