[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


26 maja 2012, 16:54:02 - elenril
Łukasz Fabiański nie zagra na Euro

Łukasz Fabiański nie wystąpi na zbliżających się mistrzostwach Europy - poinformowała Telewizja Polska.

27-letniego bramkarza z udziału w turnieju wykluczyła kontuzja barku. Fabiańskiego najprawdopodobniej zastąpi bramkarz z listy rezerwowej kadry Grzegorz Sandomierski.


źródło: własne / TVP

k - 26 maja 2012, 16:56:45 - 89-68-235-227.dynamic.chello.pl
Bardzo dobrze. W ogóle nie zasługiwał na to, żeby zagrać na tym turnieju!

Morena - 26 maja 2012, 16:57:07 - host-78-31-155-63.ip.jarsat.pl
Smuda kiedyś powiedział, że w takim wypadku powoła Gliwę z Polonii Warszawa, gdyż jest to bardzo sympatyczny chłopak. Jak zwykle u naszego selekcjonera widoczna jest konsekwencja..

jkr - 26 maja 2012, 16:58:13 - z26-04.opera-mini.net (109.243.201.23)
drugi Grzelak

muminek - 26 maja 2012, 16:58:47 - 203.42.246.231
Niech weźmie Dudka w końcu jest tam na miejscu już

kibol - 26 maja 2012, 17:03:14 - host-89-229-171-189.wroclaw.mm.pl
Jaki Gliwa? przeciez jest Sandomierski na liscie rezerwowej

frans - 26 maja 2012, 17:07:39 - 84.93.168.100.plusnet.pte-ag1.dyn.plus.net
czego sie spodziewał....a to dopiero poczatek nasza kadra posypie sie jak dom z kart ....powoływac pilkarzy którzy nie sa w rytmie meczowym ......tacy kopacze odrazu beda łapac kontuzje...pomyłki smudy bezcenne!!!!!!!!!!!!!!!!

Maxi(L) - 26 maja 2012, 17:08:17 - 89-68-114-31.dynamic.chello.pl
k - a niby czemu nie zasługiwał? Grał rzadko to prawda, ale widziałeś jakiś jego mecz? Jestem pewny, że nie skoro piszesz takie bzdury. Obejrzyj sobie powtórkę meczu Polska - Łotwa i później komentuj. Pozdro (L)

rt - 26 maja 2012, 17:08:45 - nat-bem1-3.aster.pl
zapewne sebastian malkowski zostanei dowolany. mlody, sympatyczny, wielki talent.

obi - 26 maja 2012, 17:16:38 - 178.182.184.233.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Żeby tylko obrażonego Kuszczaka nie powołał bo zepsuje atmosferę na kilka dni przed turniejem.JEST bramkarz ale wogóle nie pasuje do opisu Smudy ,jest stary,niesympatyczny i beztalencie ,ale i tak jest wielki ARTUR BORUC.

michał - 26 maja 2012, 17:18:25 - user-46-113-65-238.play-internet.pl
a co wy z tym "sympatycznym"? to za to ma powołać kogoś że jest sympatyczny :D , ja też jestem więc niech mnie Smuda weźmie!!!

zuzu - 26 maja 2012, 17:31:11 - p5B093DC3.dip.t-dialin.net
Sandomieski tez nie zagra, ani nie zagra tez Tyton. Grac bedzie tylko ulubieniec Smudy Wojciech NieSzczesny i tyle na temat Euro.

Euro!&frac - 26 maja 2012, 17:38:25 - host196-42.vanco.co.uk
Grac bedzie Tylko Wojciech Szczesny ! I zostanie jednym z najlepszych zawodnikow calych Mistrzostw ! zobaczycie ze uratuje nam nie raz dupe i dzieki niemu i Lewandowskiemu wyjdziemy z Grupy ! Wojtek jest najmocniejszym punktem naszej kadry !

obiektywny - 26 maja 2012, 17:45:04 - host-91-219-120-83.backiel.com.pl
A Adamiakowa to co?

Paprykarz - 26 maja 2012, 17:49:49 - 87.114.7.153.plusnet.thn-ag3.dyn.plus.net
Juz jedzie ale jako obronczyni

leon - 26 maja 2012, 17:50:15 - 109.231.18.74.koba.pl
Grzesiek zasłuzył na kadrę. W koncu bronił barw jednego z najlepszych klubów w Polsce!!!! Tytoń nienadaje się, podobno szkodzi zdrowiu!

k - 26 maja 2012, 17:53:51 - 89-68-235-227.dynamic.chello.pl
Maxi(L) zapewniam Cię, że widziałem i to nie jeden jego mecz, bo jak dziesięć lat temu siedziałem w robocie w Londynie to zacząłem interesować się ligą angielską i trwa to do dziś. I uwierz mi, że w tych spotkaniach co grał w tym sezonie bronił bardzo niepewnie, wręcz źle, o czym zresztą świadczy liczba wpuszczonych goli. Pozdro. PS jedna jaskółka wiosny nie czyni

pawel - 26 maja 2012, 18:03:52 - klient-88-135-177-251.StrefaWiFi.kolnet.eu
ja chce kuszczaka

Irtysz - 26 maja 2012, 18:46:30 - sub234-224.elpos.net
super, Grzesiu na Euro!

s3quin - 26 maja 2012, 18:57:05 - 89-77-48-61.dynamic.chello.pl
Szkoda, drugi polski bramkarz, zaraz po Borucu.

jan rem - 26 maja 2012, 19:07:52 - adld170.neoplus.adsl.tpnet.pl
szkoda Fabiańskiego.mecz z Łotwą rozegrał fantastycznie!

sk - 26 maja 2012, 19:14:21 - unregister171000139079.c0.msk.pl
Tomaszewski podobno ma czas przynajmniej wykopal by tych szwabow z kadry

F.Smuda - 26 maja 2012, 19:29:47 - akq100.internetdsl.tpnet.pl
Jako trzeci zostanie powołany Jan Tomaszewski - aktualnie PIS

sznyop@op. - 26 maja 2012, 19:31:59 - public138375.xdsl.centertel.pl
No to sandomierski się cieszy... Ale nie oszukujmy się w Polsce trzech najlepszych bramkarzy to:
SZCZESNY
BORUC
TYTOŃ
Niestety z wiadomych przyczym Artur nie ma szans na grę w reprezentacji za kadencji Franciszka Smudy

alealo - 26 maja 2012, 19:56:35 - 62.93.47.100
a gdzie jest Paweł Kapsa?

patryk679 - 26 maja 2012, 20:17:46 - 77-253-183-234.adsl.inetia.pl
Tak haha a powiedzial ze Skorupski to bramkarz ktory spokojnie moze zagrac na euro nie powolal go wczesniej teraz tez byla okazja i jak zwykle nic duzo gadania

DENIS - 26 maja 2012, 20:52:42 - abe116.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda Łukasza trzymaj się stary

Kibic - 26 maja 2012, 21:12:47 - 77-255-168-198.adsl.inetia.pl
Skorupski lepszy !

kljio - 26 maja 2012, 22:13:12 - bds196.neoplus.adsl.tpnet.pl
A Boruc to już nauczył się kopać podaną do niego piłkę?

realista - 27 maja 2012, 9:20:15 - adea98.neoplus.adsl.tpnet.pl
Najlepsi pozostali bramkarze poza Szczęsnym i Tytoniem: Kuszczak, Skorupski, Pawłowski. Każdy średnio inteligentny nawet kibic, to wie.

Miecho - 27 maja 2012, 12:51:54 - user-164-126-129-211.play-internet.pl
Mieszko GNIEZNO składa kondolencje Łukaszowi.Wykoleił się na ostatniej prostej.Kibice łączą się w bólu.

Jeziorowie - 27 maja 2012, 14:20:07 - public106266.xdsl.centertel.pl
Ku*wa czemu nie ma Boruca ??? Fabianski juz nie zagra , Szcząsny dostanie kontuzji i kto wejdzie Sandomierski z Jagiellony ?? i juz wiadomo nie wyjdziemy nawet z grupy

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas