26 maja 2012, 22:09:11 - koofel
Czechy wygrywają z Izraelem

Reprezentacja Czech wygrała w towarzyskim spotkaniu 2-1 (1-1) z Izraelem. W zespole gości do 78. minuty na boisku przebywał Maor Melikson z Wisły Kraków. Czesi są grupowym rywalem Polaków podczas Euro 2012.

26 maja 2012, 20:15 - Hartberg
Czechy 2-1 Izrael
Milan Baroš 17 (k), David Lafata 90 - Itay Shechter 45

Czechy: Jaroslav Drobný - Roman Hubník, Tomáš Sivok (46 Marek Suchý), Tomáš Hübschman, František Rajtoral (46 Theodor Gebre Selassie) - Daniel Pudil (78 David Limberský), Milan Petržela (65 David Lafata), Daniel Kolář, Václav Pilař, Petr Jiráček (65 Vladimír Darida) - Milan Baroš (46 Tomáš Necid).

żółta kartka: Ariel Harush (Izrael).

sędziował: Richard Trutz (Słowacja).

Mecz Polska - Czechy odbędzie się 16 czerwca o 20:45 we Wrocławiu.

dangen - 26 maja 2012, 22:50:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Fajnie by było jakby Czesi wyszli z nami z tej grupy. Życzę im jak najlepiej.

Ewa Farna - 27 maja 2012, 6:09:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W Czechach tylko SK Slavia Praha!!!

lux - 27 maja 2012, 7:30:30 - *.play-internet.pl
Górnik Wałbrzych & Slavia Praha

kattaliba - 27 maja 2012, 8:31:11 - *.wroclaw.vectranet.pl
Schechter strzela gola, raduje się cała Agora! Nikt nie pobryka, gdy mamy Michnika! Koko spoko, Izrael nie strzela wysoko! Michnika mamy, chętnie go oddamy!

dude - 27 maja 2012, 12:59:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czesi w rezerwowym pokonali w trudach ale najlepsza z mozliwych reprezentacji Izraela, to budzi respekt! w sparingach narazie najgorzej Grecy bo z grajacymi w 50% skladzie ugrali tylko remis a Slowency to juz zupelnie nie to samo co 2 lata temu. Ruscy remis ale z jaka druzyna...

pepe72 - 27 maja 2012, 14:26:51 - *.dynamic.chello.pl