26 maja 2012, 22:19:37 - sir_lucas
Remis Grecji ze Słowenią, występ Andraža Kirma

W meczu towarzyskim rozegranym w austriackim Kufstein reprezentacja Słowenii zremisowała z rywalem Polaków na Euro 2012 - Grecją 1-1 (0-1). W składzie wyjściowym Słowenii mecz rozegrał Andraž Kirm, pomocnik Wisły Kraków. Zawodnik Cracovii Andraž Struna nie pojawił się na boisku. Kirm otrzymał też żółtą kartkę.

26 maja 2012, 20:30 - Kufstein (Arena Kufstein)
Grecja 1-1 Słowenia
Vassílios Torossídis 8 - Jasmin Kurtič 87

Grecja: Konstantínos Chalkiás - Vassílios Torossídis (23 Aléxandros Tziólis), Avraám Papadópoulos, Sokrátis Papastathópoulos, Iossíf Cholévas - Sotírios Nínis (72 Panagiótis Koné), Konstantínos Katsouránis (46 Stylianós Malezás), Ioánnis Maniátis (64 Nikólaos Liberópoulos), Geórgios Karagoúnis, Geórgios Samarás (46 Konstantínos Fortoúnis) - Theofánis Gékas (65 Konstantínos Mítroglou).

żółte kartki: Konstantínos Katsouránis, Sokrátis Papastathópoulos - Andraž Kirm, Tim Matavž, Mišo Brečko, Jasmin Kurtič, Valter Birsa.
czerwona kartka: Panagiótis Koné (90. minuta, Grecja, za uderzenie przeciwnika).

sędziował: Robert Schörgenhofer (Austria).

W 21. minucie na boisko wszedł były obrońca Legii Warszawa - Słoweniec Dejan Kelhar, zmieniając Bojana Jokiča. Kirm grał do 66. minuty, a zmienił go Josip Iličić.

Rafał - 26 maja 2012, 22:30:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rosja i Grecja grają taką padline że głowa mała 1 miejsce nasze. To będzie chyba najsłabsza grupa w historii na euro.

ahmed - 26 maja 2012, 22:34:50 - *.opera-mini.net (*.231.8.189)
Nasi za to graja megafutbol, nie hejtuje Polakow, bo jestem patriota i w niepoprawnym optymista, ale trzeba przyznac, ze gra naszej kadry w sparingach tez nie jest najlepsza

bartusa - 26 maja 2012, 22:38:37 - *.hsd1.il.comcast.net
Polska to dopiero gra padline ale zycze im wyjscia z grupy smierci !!!

sphinx - 26 maja 2012, 22:54:18 - *.icpnet.pl
Padline? Pierwsza połowa naszych ze Słowacją naprawdę przyzwoita, aż miło było oglądać. Jeśli teraz nie awansujemy to już chyba nigdy.

Jakubson - 26 maja 2012, 23:03:48 - *.opera-mini.net (*.134.128.58)
Bo w pierwszej połowie grali piszczek,lewandowski i kuba xd Na mundialu Hiszpanie wygrywali po 1-0 i byli Mistrzami,może na EURO Polska tak zrobi :-D

Mehow - 26 maja 2012, 23:39:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rafał to jeden z najbardziej znanych trolli forum 90min, ale ostatnio zmienił front i ze skrajnego pesymisty zmienił się w huraoptymistę. W sumie każdy sposób dobry na zwrócenie na siebie uwagi i wdanie w polemikę co głupszych użytkowników ;) Pozdro Rafał :D

asd - 27 maja 2012, 1:54:20 - *.95.204.21
akurat grecy sa zenujaco slabi, wiecznie na farcie cos ugraja po roznym w 90 minucie.

Bolo - 27 maja 2012, 10:28:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oj tam, oj tam. Boisko na EURO zweryfikuje wszystko! Teraz to takie srututu. Holandia przegrywa, Niemcy przegrywają, a Wy się podniecacie.

pepe72 - 27 maja 2012, 14:32:36 - *.dynamic.chello.pl