27 maja 2012, 17:00 - Świnoujście (stadion OSiR Wyspiarz)
Ensar Arifović 38, Bartosz Śpiączka 67, Piotr Kieruzel 73, Damian Misan 89, Marcin Dziewulski 90 (s) - Mariusz Muszalik 84

Flota: 12. Paweł Waśków - 21. Bartosz Śpiączka, 4. Piotr Kieruzel, 2. Sebastian Zalepa, 6. Marek Opałacz - 19. Tomasz Ostalczyk (77, 16. Solomon Mawo), 8. Marek Niewiada, 15. Daniel Chyła, 18. Krzysztof Bodziony, 9. Christian Nnamani (85, 22. Wojciech Okińczyc) - 23. Ensar Arifović (82, 10. Damian Misan).

Ruch: 87. Seweryn Kiełpin - 17. Marcin Trzcionka, 3. Bartosz Kopacz, 4. Marcin Biernat (75, 23. Mateusz Wrzesień), 15. Marcin Kowalski - 7. Krzysztof Danielewicz (66, 9. Mateusz Cieluch), 19. Marcin Dziewulski, 11. Mariusz Muszalik, 8. Piotr Rocki, 20. Adam Giesa - 18. Idrissa Cissé.

źródło: własne / Flota Świnoujście

sss - 27 maja 2012, 18:53:13 - *.compnet.com.pl
smutne troche pożegnanie z ligą

RuchRadz - 27 maja 2012, 18:53:14 - *.tarnowskiegory.vectranet.pl
Ale wstyd...tak to jest jak nie ma kasy na nocleg.Mam nadzieję,że to nie był ostatni mecz mojej drużyny w 1 lidze...Gratulacje dla Floty i Pozdro dla jej kibiców.

Lewy - 27 maja 2012, 18:56:03 - *.swinoujscie.vectranet.pl
Brawo Flota !!! Brawo Rysiu !!!

ju - 27 maja 2012, 19:02:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawa dla Floty,nowy trener niesamowicie odmienił zespół,Brawo!!
Ruch mimo tej dzisiejszej wysokiej porażki może zaliczyć sezon do bardzo udanych,ale teraz będą kłopoty z finansami i nie wiadomo,gdzie Ruch Radzionków będzie występował w następnym sezonie

Jacek - 27 maja 2012, 19:20:52 - *.xdsl.centertel.pl
Czemu Patryk Fryc ostatnio nie gra?

usedom - 27 maja 2012, 19:22:11 - *.uznam.net.pl
Flota dzisiaj zagrała jak za dawnych lat, aż miło było patrzeć ! Gratki dla trenera ! i Wyspiarzy ,,,Brawo !

rufin - 27 maja 2012, 20:38:47 - *.252.229.smslowianin.pl
RuchRadz spoko dacie radę,do zobaczenia na jesieni....o ile będzielicencja.Zarząd powołać SSA Flota albo *******!......

wyspiarz57 - 27 maja 2012, 21:28:30 - *.swinoujscie.vectranet.pl
Brawo Radzionków. Mecz wbrew wynikowi dosyć wyrównany, toczony w b.przyjacielskiej atmosferze. Duży nacisk Floty w pierwszych 20 minutach. Później gra się wyrównała a w 2 połowie na początku nawet przewaga Ruchu z sytuacjami bramkowymi.Nie było złośliwych fauli, a druga bramka dla Floty [Śpiączka] warta naprawdę obejrzenia.

do rr - 27 maja 2012, 21:51:26 - *.adsl.inetia.pl
radzionkow na 100 procent bez licencji,pewne info

anonim - 27 maja 2012, 22:05:51 - *.dynamic.chello.pl
kurde Swinoujscie ma 40 tys mieszkancow bylem tam nie raz poza sezonem i wieje tam nuda szkoda ze na mecze nie chodzi przynajmniej te 5 tysiecy ludzi mecze Floty powinny byc swietem i piknikiem co 2 weekend!!

NI/9\DY - 27 maja 2012, 22:14:58 - *.eimperium.pl
Czemu Cidry nie pojechały na Świnoujście ? Dobrze dawaliście w Gliwicach , a na świnoujscie juz nie było pary jechać ? szkoda , szkoda ze takie słabe zakończenie kolejki. P.S. NI/9\DY

jjj - 27 maja 2012, 22:25:40 - *.147.187.53.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
14% szans statystycznie. Pisałem że to kpiną wieje, ludzie się śmiali. Macie swoje 14% i 5:1. Dobranoc!

DENIS - 27 maja 2012, 22:29:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl