[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


1 czerwca 2012, 0:33:02 - euzi
Aléx Bruno i Emerson Carvalho piłkarzami Widzewa

Dwaj Brazylijczycy - Aléx Bruno i Emerson Carvalho, którzy już w marcu rozpoczęli treningi z Widzewem Łódź, podpisali kontrakty z łódzkim klubem.

Widzew zainteresował się nimi na zimowym zgrupowaniu w Tunezji i razem z pierwszą drużyną przylecieli do Polski. Od tamtego czasu trenowali z drużyną Młodej Ekstraklasy i pierwszym zespołem.

- Oglądanie, w jaki sposób operowali piłką, było prawdziwą przyjemnością - opowiadał trener Radosław Mroczkowski. To on najbardziej nalegał na to, żeby młodzi pomocnicy pozostali w Widzewie.


źródło: własne / Widzewiak / Gazeta.pl

LuaLua - 1 czerwca 2012, 0:36:13 - host-89-228-38-163.elk.mm.pl
W niższych ligach na pewno są młodziki z podobną techniką ale komu chce się tam zaglądać.

Kolejorz - 1 czerwca 2012, 0:43:15 - user-46-113-68-135.play-internet.pl
czyżby grali za darmo?

kibol34 - 1 czerwca 2012, 1:15:42 - host213-123-238-40.in-addr.btopenworld.com
panie kolejorz, pilnuj pan swojej kuchenki; a odnosnie zawodnikow z Brazylii - wydaje się ze raczej ich wypozycza, chociaz przy obecnym stanie kadry moga z miejsca stac sie podstawowymi zawodnikami...

ja - 1 czerwca 2012, 1:15:51 - staticline56598.toya.net.pl
Hehe, Kolejorz, i mówisz to Ty, fan klubu, który wolał trzymać forsę niż zaistnieć w Europie? Wolne żarty chłoptasiu.

franek S - 1 czerwca 2012, 1:19:49 - 86-45-248-11-dynamic.b-ras3.mvw.galway.eircom.net
"Ja" a Ty jetses z Legi co pol skaldu wystrzelila w w kosmos za dlugi czy slw? pilnuj sowjego podworka burku

RTSiak - 1 czerwca 2012, 1:23:27 - d64-234.icpnet.pl
to po co ta akademia ?????? pralnia pieniędzy tylko...i jeszcze kapryśni Brazylijczycy gdzie juniorzy....??? brak słów.... bez konkretnego gościa-reformatora w PZPN-ie/klubach nigdy nie wyjdziemy z dziury.... szkolenia to pic na wodę.....pseudodziałaczyny otwórzcie szkółkę na Madagaskarze!

wiesiek - 1 czerwca 2012, 2:46:17 - 178-36-207-45.adsl.inetia.pl
jak to, Carvalio w widzewie?? szok.

RTS - 1 czerwca 2012, 7:05:57 - dynamic-78-10-114-116.ssp.dialog.net.pl
Tylko RTS

monster - 1 czerwca 2012, 7:18:31 - 178-216-26-157.ms-net.eu
wow Alex i Carvalho to będzie obrona jak w Chelsea.

amator - 1 czerwca 2012, 7:22:04 - user-164-127-83-227.play-internet.pl
Monster, zwlaszcza ze ani jeden ani drugi nie jest obronca....

@amator - 1 czerwca 2012, 8:18:49 - 194.93.124.1
Ostry, katorżniczy trening sprawi, że będą najlepszymi obrońcami w Ex :]

piter - 1 czerwca 2012, 8:26:14 - 213-17-248-244.ip.netia.com.pl
haha, grali pol roku a nie wiedza nawet jakie mają roczniki...

Chestero - 1 czerwca 2012, 8:50:09 - hlw138.internetdsl.tpnet.pl
Technikę mają we krwi. Może się jakoś ograją. Okachi też miał trudny start, ale zaskoczył w końcu.

as - 1 czerwca 2012, 8:58:16 - app194.neoplus.adsl.tpnet.pl
nigdzie nie dostaniesz tyle co obiecają w Widzewie,obiecają!

sztrylen - 1 czerwca 2012, 9:01:28 - 119.248.197.77.rev.sfr.net
@ja i @kibol34 : a co może Lech nie zaistniał w Europie ? hahahahahah nie kompromitujcie się idioci. Patrzcie jakie zainteresowanie piłkarzami Lecha jest, także młodymi U-17 itp. Do tego Lech najwięcej kasy zbierze za Euro (min 620tys euro). Widzew to chobący trup, "klub zombie". Niedługo ten wasz Cycek zbierze zabawki i ucieknie, a wtedy 1-liga i droga w dół i w dół....

Chestero - 1 czerwca 2012, 10:12:39 - hlw138.internetdsl.tpnet.pl
@sztrylen - boli Cię Widzew w Ekstraklasie? I dobrze, bo ma boleć!
Pozdrowienia dla wszystkich normalnych tj. pilnujących własnego tyłka!

ss - 1 czerwca 2012, 10:45:39 - 122.72.2.198 (91.145.139.13, 122.72.1.118)
Rozumiem, ze to taka zagadka i mamy się domyslać w jakich klubach grali i ile mają lat?
Od pół roku trenowali z Widzewem, a ciężko jest znaleźć jakieś podstawowe nawet dane o tych kopaczach. Muszą być nieziemscy. :D

lechpo - 1 czerwca 2012, 10:50:50 - 91-227-196-22.net4me.pl
cala polska rzeczywistosc,sprowadzaja szrot za pol darmo ,zamiast sie zainteresowac mlodymi Polakami.A jak sie ktorys wybije to i tak odejdzie za free ,za porouzmieniem stron ,bo tam nie placa

pavko - 1 czerwca 2012, 10:57:42 - z23-07.opera-mini.net (77.112.239.64)
ile oni maja lat? wygladaja tak mniej wiecej na 18 lub 19

meinenCK - 1 czerwca 2012, 11:17:45 - user31.54.udn.pl
widzew ma pod nosem graczy z UKS (SMS??) Łódź, w Bełchatowie w juniorach jest kilku ciekawych graczy, w Piotrkowie to samo, a sprowadza brazylijczykow

ahmed - 1 czerwca 2012, 11:38:59 - z51-05.opera-mini.net (109.243.163.231)
Bruno, Emerson, Carvalho i Alex to razem 4 brazylijczykow. Niezle wzmocnienia, szacun.

Kibol - 1 czerwca 2012, 11:45:19 - aero136.neoplus.adsl.tpnet.pl
jak kupili brazyliane to myslą ze mistrza zdobedą hahaha cały fidzew!!! rts won!!!

heniek - 1 czerwca 2012, 12:11:42 - abdh242.neoplus.adsl.tpnet.pl
Po co ten leń Bruno w Widzewie? W Polonii tylko psuł atmosferę.

Chestero - 1 czerwca 2012, 12:35:59 - hlw138.internetdsl.tpnet.pl
@Kibol: Skąd się zerwałeś z tym mistrzem chłopcze? Raczej myślą o utrzymaniu, byle nie dołączyć do innej łódzkiej drużyny, która poleciała z wielkim hukiem

eRTeeS - 1 czerwca 2012, 12:38:49 - gw.bonprix.pl
Ekstra! Ponoć mają niesamowitą technikę użytkową!

ju - 1 czerwca 2012, 12:43:14 - aakn201.neoplus.adsl.tpnet.pl
Aléx Bruno i Emerson Carvalho mogą się okazać ciekawymi graczami,tak jak było w przypadku Bena Diffallaha
Przyszedł i od razu stał się wiodącą postacią
Życzę Widzewowi,aby również Ci dwaj nowi piłkarze okazali się dobrymi ruchami transferowymi
Dobrze,że Widzew dokonuje wzmocnień,bo nieciekawie to wyglądało kiedy rozstawali się z Panką i Ukahem,ważnymi zawodnikami Widzewa w ubiegłym już sezonie

sztrylen - 1 czerwca 2012, 14:39:37 - 119.248.197.77.rev.sfr.net
ciekawe czy im płacić będą :D bigosem chyba hahahaha ! biedawki z widzewa
// żeby nie było że za ŁKS-em jestem - tak to już rynsztok w ogóle

Kolejorz - 1 czerwca 2012, 15:48:01 - user-46-112-142-184.play-internet.pl
....aż piszczy

adam81w - 1 czerwca 2012, 18:56:50 - ip-78-30-105-172.free.aero2.net.pl
żenada, że kupuje się jakichś Brazylijczyków a Polacy nie mają gdzie grać. :/

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas