1 czerwca 2012, 18:20:10 - qmichal
Aleksejs Višņakovs strzelił bramkę w reprezentacji Łotwy

Pomocnik Cracovii Aleksejs Višņakovs strzelił bramkę dla reprezentacji Łotwy w wygranym 5-0 (3-0) meczu z Litwą rozegranym w Estonii w ramach Baltic Cup. W kadrze Łotwy zagrali także Oļegs Laizāns (ŁKS) i Ivans Lukjanovs (Lechia Gdańsk). Natomiast w reprezentacji Litwy wystąpili Vytautas Andriuškevičius (Lechia Gdańsk), Tadas Kijanskas (Korona Kielce) i Deivydas Matulevičius (Cracovia).

1 czerwca 2012, 16:30 - Võru
Łotwa 5-0 Litwa
Aleksandrs Cauņa 12 (k), Edgars Gauračs 17, 48, Aleksejs Višņakovs 35, Vitālijs Smirnovs 80

żółte kartki: Aleksandrs Fertovs, Artis Lazdinš - Gediminas Vičius, Linas Pilibaitis.
czerwone kartki: Artis Lazdinš (89. minuta, Łotwa, za drugą żółtą), Igors Savčenkovs (90. minuta, Łotwa).

sędziował: Mattias Gestranius (Finlandia).

Andriuškevičius rozegrał pełne 90 minut. Lukjanovs zszedł z boiska w 72. minucie, kiedy zmienił go Alans Siņeļņikovs, Višņakovs został zmieniony w 78. minucie przez Andrejsa Perepļotkinsa, Laizānsa w 84. minucie zastąpił Nauris Bulvītis. Matulevičius wszedł na boisko w 43. minucie i zmienił Gediminasa Vičiusa, a Kijanskas w 61. minucie zastąpił na placu gry Arūnasa Klimavičiusa. Mindaugas Panka (ostatnio Widzew Łódź) cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych. Występujący ostatnio w Lechu Poznań Artjoms Rudņevs, Darvydas Šernas (Zagłębie Lubin) i były gracz ŁKS-u Georgas Freidgeimas nie znaleźli się w kadrach meczowych.

3 czerwca Łotwa zagra w finale Baltic Cup ze zwycięzcą spotkania Estonia - Finlandia. Litwa natomiast tego samego dnia rozegra mecz o 3. miejsce z przegranym tego spotkania.

Emek - 1 czerwca 2012, 18:22:43 - *.dynamic.chello.pl
Litwa albo odpuściła albo taka słaba

x - 1 czerwca 2012, 18:27:12 - *.master.pl
Sam na to wpadłeś?

sss - 1 czerwca 2012, 18:28:45 - *.72.2.198 (*.145.139.13, 122.72.1.118)
To teraz macie: Polska wygrała z Łotwą, Rosja zremisowała z Litwą, Łotwa wygrała 5-0 z Lotwą.