1 czerwca 2012, 20:57:22 - koofel
Porażka Czechów z Węgrami

Czechy przegrały 1-2 (1-1) z Węgrami w meczu towarzyskim. To ostatni sprawdzian naszych południowych sąsiadów przed rozpoczęciem Euro 2012.

1 czerwca 2012, 19:00 - Praga (Generali Arena)
Czechy 1-2 Węgry
Michal Kadlec 24 (k) - Balázs Dzsudzsák 7, Ádám Gyurcsó 88

Czechy: Petr Čech - Theodor Gebre Selassie, Tomáš Sivok (46 Roman Hubník), Michal Kadlec, David Limberský - Jan Rezek (73 František Rajtoral), Daniel Kolář (60 Vladimír Darida), Jaroslav Plašil (80 David Lafata), Petr Jiráček (80 Tomáš Hübschman), Václav Pilař - Milan Baroš (60 Tomáš Pekhart).

żółte kartki: Václav Pilař - Zsolt Korcsmár, Vilmos Vanczák.

sędziował: Lee W. Probert (Anglia).

Mecz Polska - Czechy odbędzie się 16 czerwca o 20:45 we Wrocławiu.

fsdsdsd - 1 czerwca 2012, 20:58:34 - *.227.net.uw.edu.pl
Mecz lecial na ogolnodostepnym Polsat Sport News, teraz na tym kanale leci mecz innego rywala Polakow, Rosji z Wlochami

L - 1 czerwca 2012, 21:04:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zoli, że niby Polska 9 pkt???? hahahah. A Lewandowski turniej bez bramki skończy.

Robson - 1 czerwca 2012, 21:07:45 - *.adsl.inetia.pl
Posiadanie piłki 79-21% dla Czechów. Trochę więcej strzałów niż Węgry, ale dalecy są od dobrej formy.

CRACOVIA - 1 czerwca 2012, 21:07:55 - *.ip.netia.com.pl
Polak Węgier Dwa Bratanki! to napawa optymizmem przed Euro

jh - 1 czerwca 2012, 21:10:15 - *.toya.net.pl
Lewandowski to odda najwyżej 1 celny strzał na bramkę, strzał po ziemi ala Żurawski.
brami będę zdobywali inni.

zoli - 1 czerwca 2012, 21:11:59 - *.adsl.inetia.pl
do L:
Podaj swoje typy jak ty to widzisz na Euro ???

Polska - Rosja 0:2
Dalej przechodzą Czechy i Rosja, Polska 3 miejsce - Grecy ostatnie.
Chociaż z tak słabej grupy to aż wstyd..

pimpek - 1 czerwca 2012, 21:30:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
polska ma silna grope grecy euro 2004 wzieli czechy zawsze mocni a rosjanie 3 miejsce euro 2008
ale polacy dobra pake maja

ViteQ - 1 czerwca 2012, 21:34:55 - *.ambit24.net
kupon mi zepsuli!!!

Ketald - 1 czerwca 2012, 21:44:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Patrząc na sparingi to wszyscy w naszej grupie piach. Trzeba to wykorzystać!

JanCor - 1 czerwca 2012, 21:45:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W stosunku do Polski plan jest bardzo prosty. Wystarczy Lewego wykluczyć na 2 tygodnie i po mistrzostwach. Dodatkowo, jednoręki zawali 2 gole, Wasyl nie puści nikomu skosi i wyleci.

kibic - 1 czerwca 2012, 21:51:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czesi nie zaprezentowali niczego specjalnego,z przebiegu gry byli zespołem lepszym ale Węgrzy okazali się skuteczniejsi.Kompromitacją Czechów była pierwsza stracona bramka,nie przestoi tak tracić bramek.Z taką grą nic na Euro Czesi nie osiągnął ale w meczu o stawkę na pewno zagrają lepiej.Najlepsze po meczu były statystyki posiadania piłki 79%-21% dla Czechów tyle,że nic z tego nie wynikało.

Carisso - 1 czerwca 2012, 22:01:58 - *.multi-play.net.pl
Czesi za duzo naogladali sie meczow Lecha za kadencji Bakero i stad to posiadanie pilki i wynik :D

as - 1 czerwca 2012, 22:22:23 - *.internetia.net.pl
Rosja z Włochami prowadzi 2:0 ...

Rafał - 1 czerwca 2012, 22:56:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale zespoły z naszej grupy grają dno mega fuks polaków że trafili do takiej cienkiej grupy.

JanCor - aabd173.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nicki na 90 minut można zmienić ale tego dostawcy internetowego nie! tak, że jak Polacy wyjdą gładko z grupy! a wy będziecie się cieszyć albo pisać, że zawsze wierzyliście tutaj na 90minut to będę tak was tutaj klną! tak was wyzywał! od najgorszych i wogóle i będzie mi się w tedy japa cieszyć!

bdfb - 2 czerwca 2012, 12:44:35 - *.ostrowmaz.mm.pl
teraz jest tylko reprezentacja PZPN

wododo - 2 czerwca 2012, 13:10:03 - *.elk.mm.pl
robin200 - już się boję twojej przyszłej krucjaty przeciw hipokrytom O_o Dla własnego bezpieczeństwa deklaruję, że będę naszym kibicował - gdy tylko będą grali A gdy będą grali inni to też będę za kogoś trzymał kciuki (na pewno będę z większą uwagą śledził Holandię - moją futbolową miłość od ME'88, taki ze mnie kibic sukcesu). Nie obchodzi mnie kto wygra, kto przegra - ja tylko oglądam piłkarski show (kolejny dobry pretekst by ze znajomymi miło spędzić czas przy piwie). I chyba poza stawiającymi u buków nikt tu więcej w tym interesu nie ma, więc po co te wszystkie "napinki"?

kkk - 2 czerwca 2012, 13:43:11 - *.8.9.212.dyn.jtglobal.com
wododdo moge ci tylko przybic 5.ale do kogo ty to mowisz na trym portalu? do przyglupich 15 latkow

DENIS - 2 czerwca 2012, 15:17:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl