3 czerwca 2012, 14:35:51 - Rafal
Laizāns, Lukjanovs i Višņakovs zagrali w reprezentacji Łotwy

Reprezentacja Łotwy wygrała po rzutach karnych 6-5 z Finlandią w finale towarzyskiego turnieju Baltic Cup, który został zorganizowany w Estonii. Po 90 minutach gry był wynik 1-1 (0-0). W kadrze Łotwy wystąpili znani z polskich boisk Oļegs Laizāns (ŁKS), Ivans Lukjanovs (Lechia Gdańsk) i Aleksejs Višņakovs (Cracovia).

3 czerwca 2012, 12:30 - Võru
Finlandia 1-1 k. 5-6 Łotwa
Toni Kolehmainen 52 - Edgars Gauračs 54

karne: (0-0 Teemu Pukki - obroniony), (0-0 Aleksandrs Cauņa - obroniony), 1-0 Daniel Sjölund, 1-1 Vitālijs Smirnovs, 2-1 Njazi Kuqi, 2-2 Oļegs Laizāns, 3-2 Mika Ojala, 3-3 Vladimirs Kamešs, 4-3 Petri Pasanen, 4-4 Artūrs Zjuzins, 5-4 Tim Sparv, 5-5 Oskars Kļava, (5-5 Jarkko Hurme - ponad bramką), (5-5 Nauris Bulvītis - obroniony), (5-5 Toni Kolehmainen - obroniony), 5-6 Vladislavs Kozlovs.

żółte kartki: Jukka Raitala, Petri Pasanen - Oļegs Laizāns, Aleksejs Višņakovs, Aleksandrs Fertovs.

sędziował: Gediminas Mažeika (Litwa).
widzów: 280.

Laizāns rozegrał całe spotkanie, Lukjanovsa w 72. minucie zmienił Vladimirs Kamešs, a Višņakovsa w 77. minucie zastąpił Artūrs Zjuzins.

Występujący ostatnio w Lechu Poznań Artjoms Rudņevs nie znalazł się w kadrze meczowej. O 15:30 w meczu o 3. miejsce w turnieju Baltic Cup zmierzą się reprezentacje Estonii i Litwy.

b - 3 czerwca 2012, 14:51:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ha 3 najgorszych klubów ostatniego sezonu Lechii ŁKS i Cracovii 2 spadkowiczów i 1 ledwo utrzymany

:) - 3 czerwca 2012, 15:01:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nasi trenerzy są za słabi widocznie że nie potrafią wykorzystać potencjału tych graczy...

ABC - 3 czerwca 2012, 15:04:48 - *.dynamic.chello.pl
Widzę tłumy na finale Pucharu Bałtyckiego.

sailor - 3 czerwca 2012, 15:26:35 - *.skleporion.net
A co Estończyków ma obchodzić mecz przeciętnych Finów ze słabiutką Łotwą rozgrywany wczesnym popołudniem?

cracovia - 3 czerwca 2012, 16:15:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
oglądałem mecz visniakovs byl najlepszy na boisku

ełksaforev - 3 czerwca 2012, 17:34:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl
a ja oglądałem i Laizans był najlepszy na boisku.

BKSonly - 3 czerwca 2012, 17:50:17 - *.dynamic.chello.pl
zaś ja oglądałem i to właśnie Lukjanovs był najlepszy na boisku.

kokos - 3 czerwca 2012, 18:09:19 - *.ists.pl
Ciekawi mnie czemu Polska nie występuję w tym turnieju.

DENIS - 3 czerwca 2012, 21:48:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Panowie

YamYest - 5 czerwca 2012, 18:48:49 - *.play-internet.pl
Kokos... bo to turniej krajów bałtyckich do których polska nie należy, wbrew pozorom!!! Kraje bałtyckie to litwa, łotwa i estonia, coś takiego, jak chcesz to sam się wysil i sprawdź, bo ja już dokładnie nie pamietam!!!