3 czerwca 2012, 17:21:20 - qmichal
Czerwona kartka Tadasa Kijanskasa w reprezentacji Litwy

Obrońca Korony Kielce Tadas Kijanskas został ukarany czerwoną kartką w meczu reprezentacji Litwy przegranym z Estonią 0-1 (0-0). Było to spotkanie o trzecie miejsce w turnieju Baltic Cup rozgrywanym w Estonii. Kijanskas został wyrzucony z boiska w 82. minucie, kiedy został ukarany drugą żółtą kartką. W reprezentacji Litwy wystąpili także Mindaugas Panka (ostatnio Widzew Łódź) i Deivydas Matulevičius (Cracovia). W reprezentacji Estonii zagrał pomocnik Pogoni Szczecin Sergei Mošnikov.

3 czerwca 2012, 15:30 - Tartu (Tamme staadion)
Estonia 1-0 Litwa
Vladimir Voskoboinikov 18

żółte kartki: Algis Jankauskas, Tadas Kijanskas, Andrius Velička, Ramūnas Radavičius (wszyscy Litwa).
czerwona kartka: Tadas Kijanskas (82. minuta, Litwa, za drugą żółtą).

sędziował: Hannes Kaasik (Estonia).

Panka rozegrał pełne spotkanie. Matulevičius grał do 73. minuty, kiedy zmienił go Kęstutis Ivaškevičius. Mošnikov przebywał na boisku do 85. minuty. Zmienił go wtedy Siim Luts. Cały mecz na ławce rezerwowych Litwy przesiedział Vytautas Andriuškevičius (Lechia Gdańsk). Sergei Pareiko (Wisła Kraków) nie znalazł się w kadrze meczowej Estonii na to spotkanie. Nawet na ławce rezerwowych Litwy nie było Darvydasa Šernasa (Zagłębie Lubin). Były gracz ŁKS-u Georgas Freidgeimas rozegrał pełne 90 minut w reprezentacji Litwy, a mający za sobą grę w Koronie Kielce Estończyk Sander Puri wszedł na boisko w 62. minucie, kiedy zmienił Olivera Konsę.

Piast Gks - 3 czerwca 2012, 17:22:25 - *.95.94.32.gl.digi.pl
lubię go

denver - 3 czerwca 2012, 17:24:41 - *.dynamic.chello.pl
Litwa dobra ekipa

:) - 3 czerwca 2012, 17:25:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Estonia rośnie w siłę... Uwaga na Levadie Talin i Florę Talin...

klej - 3 czerwca 2012, 17:55:21 - *.55.207.50
a skerla gdzie??

D - 3 czerwca 2012, 18:05:53 - *.router7.tygrys.net
Nie zagra na orjo w pierwszych dwóch meczach jaka szkoda ...

Kolejorz - 3 czerwca 2012, 19:34:43 - *.play-internet.pl
On jest Polakiem urodzonym na Litwie.Nazywa się Tadeusz Kijanka

RaXoN - 3 czerwca 2012, 21:37:59 - *.centertel.pl
Wiem, że jego babcia jest lub była Polką.

leon - 3 czerwca 2012, 22:51:40 - *.231.20.184.koba.pl
W Jagiellonii grał normalnie, ale w Koronie ucza tylko brutalnosci i korupcji.

leoś - 4 czerwca 2012, 9:56:30 - *.susi.pl (*.142.115.187)
Korupcji to na Białorusi uczą, ale do tego doprowadził wasz wódz Łukaszenko.
A tylko Jaga przyjmowała skorumpowanych piłarzyków wyrzucanych z innych klubów, aby szkolili młodzież w powyższym temacie.

MKS1973 - 4 czerwca 2012, 22:21:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@leon - Zapomniałeś, że Jagiellonia też kupowała mecze? Zresztą to wy lubicie brać odrzuty umoczone w korupcji...

Kks - 5 czerwca 2012, 10:20:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl