11 października 2004, 22:10:14 - mogiel
Wygrana kadry B z Niemcami

Nasza reprezentacja B pokonała w Ahlen reprezentację B Niemiec 2-1 (0-0). Bramki dla "biało-czerwonych" zdobyli Vahan Gevorgyan w 50. minucie i Marek Saganowski w 51. minucie. Niemcy zdobyli honorowego gola już w doliczonym czasie gry po strzale Benjamina Auera.

11 października 2004, 20:15 - Ahlen
Niemcy B 1-2 Polska B
Benjamin Auer 90 - Vahan Gevorgyan 50, Marek Saganowski 51

Niemcy: Simon Jentzsch - Bernd Korzynietz (46 Christoph Preuss), Manuel Friedrich, Björn Schlicke, Marcel Maltritz (46 Uwe Möhrle) - Florian Kringe (46 Sven Müller), Albert Streit, Marco Engelhardt, Peer Kluge (71 Stefan Kiessling) - Benjamin Auer, Jermaine Jones.

Polska: Robert Gubiec - Łukasz Nawotczyński (46 Michał Karwan), Michał Stasiak, Łukasz Skrzyński (86 Krzysztof Kazimierczak), Dariusz Dudka - Mateusz Bartczak (77 Konrad Gołoś), Radosław Sobolewski (64 Arkadiusz Baran), Patryk Rachwał, Przemysław Kaźmierczak (46 Vahan Gevorgyan) - Maciej Iwański (46 Michał Goliński), Marek Saganowski.

żółte kartki: Marco Engelhardt - Dariusz Dudka.
widzów: 5000.

źródło: własne / PZPN / Gazeta.pl

Narvany - 11 października 2004, 22:17:51 - *.tvknet.pl (*.160.83.33)
gratulacje :]

arni_73 - 11 października 2004, 22:24:16 - *.plk.vectranet.pl (*.14.233.253)
całkiem nieźle jak na taką łapanke

JaGa FaN - 11 października 2004, 22:28:23 - *.elpos.net
Brawo Brawo Brawisimo

pela - 11 października 2004, 22:33:30 - *.debnet.pl
bić szwaba!

epikur - 11 października 2004, 22:36:44 - *.elektrosat.pl
Gubiec nie nadaje sie na to by reprezentowa Polske nawet jako reprezentant Polski B.Ten bramkarz przy kazdej interwencji prokurowal sytuacje dla rywali,gral niepewnie i bez glowy.Dziwie sie,ze broni w Plocku,a co dopiero w reprezentacji.W lidze jest kilkunastu!!! lepszych golkiperów nizli on.
Niemcy maja slaby potencjal pilkarski,jezeli to bylk ich drugi garnitur to nie maja czego szukac na salonach pilkarskich.Ale dziwic sie nie mozna,skoro ich liga jest przytulkiem dla wszelkich wyrozniajacych sie pilkarzy ze wschodu Europy,Afryki i Ameryki Poludniowej.
Sklad Polakow juz przypominal w jakims sensie reperezentacje B,ale to jeszcze nie to.Od wielu pilkarzy wystepujacych dzis na boisku znajduje lepszych zawodnikow z naszej ligi nie powolanych na to spotkanie.
Pierwwsza polowa w wykonaniu Polajkow o wiele lepsza.Pierwsza brakmka z kontry,druga podobna do bramki Lubanskiego z Chorzowa i mezczu Polska-Anglia 2:0,po bledzie niemieckiego obroncy.
najlepszym polskim pilkarzem byl Marek Saganowski,czym potwierdzil aspiracje doo kadry A.Niezle Stasiak,Bartczak,Rachwal i Sobolewski.
Mimo ,ze to nie byl jakis wazny mecz,cieszy mnie kazdy pstryczek zadaby butnym Niemcom.Dziekuje Wam za to Polacy .

RCLens - 11 października 2004, 23:09:47 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.168.9.15)
Sagan super 110 normy jak zwykle A Gubiec nie zawsze ma szczescie bo bronil fatalnie szkoda slow ...

limp - 11 października 2004, 23:11:28 - *.welnowiec.net (*.16.64.56)
oglądałem mecz na dsf i muszę przyznać że Polacy grali bardzo porządnie i ich gra była poukładana i mniej rwana jak reprezentacja A. Z tymże Niemcy B to nie to samo co Austria A ale zawsze jakiś rywal... komentator niemiecki co chwila chwalił i zachwycał się Saganowskim - i słusznie
ogólne wnioski z gry Polaków wypadają pozytywnie
pozdro

badi - 12 października 2004, 0:12:55 - *.153.209.26 (*.153.233.15)
Skąd tam Gubiec. Z kadry "Z" awansował?

meteorkrak - 12 października 2004, 8:34:44 - *.compower.pl
Gubiec w bramce... oglądałem ten mecz i wystarczyła mi jego interwencja w pierwszej połowie gdy przepuscił piłkę pod brzuchem, ta odbiła się od słupka a szwab z metra trafił znów w słupek ( ala legia w Wiedniu). Nasi zagrali dobrze i trzeba miec nadzieję, że coś z tego będzie.
Ogólnie byo ładnie, widać było że im zależy i gryzą trawę. Rzadko się zdarzało aby wybijali na oślep piłkę, co u naszych piłkarzy jest normą, a szkopy prawie cała drygą połowę siedzieli na naszych. Brawo !!!!.

pavlo - 12 października 2004, 12:53:34 - *.izacom.pl (*.2.1.80)
Jaka to reprezantacja B przecież żaden z tych zawodników nie ma szans przebić się do kadry A. Ale widac też że widocznie na tym właśnie polega urok kadry B bo Niemcy też wystawili drużynę piłkarzy których nazwiska niewiele mówią nawet Selekcjonerowi Klajdinstowi. Ale nareszcie możemy się cieszć z wyników, wreszcie będziemy mogli się cieszyć zwycięstwem nad Niemcami, i innymi zachodnimi "zbierankami". Viva kadra B

damian_K_T - 12 października 2004, 13:24:18 - *.internetdsl.tpnet.pl
wrescie debiut w kadrze wychowanka TOMASOVII Michala Karwana !! Michal nies dobre imie Tomasovii w swiat !! teraz czas na kadre A !! a propo dobry mecz byl ??
pavlo - a Sagan Rachwal i kilku jeszcze innych ?? moim zdaniem sie mylisz !! przeczytaj raz jeszcze sklad Kadry B Polski !!

viking - 12 października 2004, 16:12:24 - *.osiedle.net.pl
Saganowski zagral kilkanascie! razy w kadrze i nie strzelil nawet jednej brameczki no to wybaczcie ale od napastnika wymaga sie by jednak strzelał bramki bo od podawania w naszej reprezentacji jest Zurawski, to nawet rasiak ma lepszy bilans bo chyba 3 bramki na 15 wystepow...nic do sagana nie mam ale watpie by Janas na niego postawil bo przeciez Saganowski jakos szczegolnie nie blyszczy nawet w slabej polskiej lidze a w kadrze gral juz wiele razy i poki co tez nic nie pokazał, choc moze jeszcze kiedys pokaze , kto wie;)

Pogon1970 - 12 października 2004, 17:50:35 - *.fnet.pl
A jak gral Przemek Kazmierczak z Pogoni?

M_Head - 12 października 2004, 22:40:50 - *.246.211.26.tisdip.tiscali.de
Viking: zobacz, jakie to były występy. Albo zupełne kilkuminutowe ogony (jak miał w nich gola strzelić?), albo mecze, w których grał najbardziej wysuniętego i NIE MIAŁ PODAŃ - np. ze Szwecją i USA (też tylko 45 minut)! Gdyby dostawał tyle szans, co Żurawski, mógłbyś go ocenić. Saganowski nie błyszczy w lidze? Kto był królem strzelców wiosny i najlepszym strzelcem oraz asystentem Wicemistrzów Polski?

viking - 13 października 2004, 8:37:03 - *.osiedle.net.pl
jak juz napisalem nie mam nic przeciw Saganowskiemu, moze jeszcze zagra w reprezentacji, jednak poki co w druzynie narodowej sie nie wykazał, ale to rzeczywiscie raczej wina Janasa i innych, moim zdaniem w chwili obecnej obok Zurawskiego powinien grac Frankowski bo prezentuje najwyzsza forme, jako rezerwowi moga byc Włodarczyk i Sagan , niewatpliwie zamiast Rasiaka lepiej bylo powolac sagana pozdro

kki - 13 października 2004, 9:19:26 - *.internetdsl.tpnet.pl
jak zagrał Vahan?

Likwidator - 13 października 2004, 13:13:18 - *.wroclaw.sdi.tpnet.pl (*.168.0.116)
M_Head - ciesze sie, ze wrociles :] Z 3 miesiace Ciebie nie widzialem. Uwazam, ze reprezentacja B to bardzo dobry pomysl. I jezeli saganowski w nastepnych meczach zaplecza strzeli kolejne bramki, to janas na bank go powola. Podobnie sprawa sie przedstawia z innymi zawodnikami. Nie rozumiem tylko, dlaczego powolania dostaja tacy pilkarze jak Gubiec, czy Nawotczynski. mam tez nadzieje, ze w kadrze B wyrobi sie wreszcie konkretny prawy pomocnik.

lelexfgr - 14 października 2004, 19:52:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
prawy pomocnik to juz jest VAHAN on jest najlepszy w lidze na prawej jak kogos znacie to napiszcie