5 czerwca 2012, 19:51:23 - Korbol
Lewon Hajrapetjan i Robert Arzumanjan zagrali w reprezentacji Armenii

Lewon Hajrapetjan z Lechii Gdańsk oraz Robert Arzumanjan z Jagiellonii Białystok wystąpili w reprezentacji Armenii w wygranym 3-0 (3-0) towarzyskim meczu z Kazachstanem.

5 czerwca 2012, 18:00 - Erewan
Armenia 3-0 Kazachstan
Geworg Gazarjan 6, 37, Jura Mowsisjan 42

żółta kartka: Konstantin Engiel (Kazachstan).

sędziował: Mamuka Kwaracchelia (Gruzja).

Hajrapetjan z powodu urazu został zmieniony w 38. minucie przez Dawida Manojana, natomiast Arzumanjana po pierwszej połowie meczu zastąpił Hrajr Mkojan.

Varti - 5 czerwca 2012, 20:01:06 - *.123.196.71.gl.digi.pl
Arzumanjana do Piasta! Migem! Świetny mecz

Lenin - 5 czerwca 2012, 20:03:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
zamienić Hajrapetjana na Gazarjana - ten przynajmniej bramki strzela

ss - 5 czerwca 2012, 20:06:03 - *.72.2.198 (*.145.139.13, 122.72.1.118)
@Varti
Bierzcie go sobie. Leń niemożliwy. W trakcie swojego pobytu w Bstoku zagrał więcej meczów w reprezentacji niż w Jadze. Ewenement na skalę światową.....

Cichy77 - 5 czerwca 2012, 20:12:19 - *.toszek.com.pl
Ciekawy pilkarz ten Hrajr Mkojan.Wogole Armenia pilkarsko coraz lepiej.

s - 5 czerwca 2012, 20:17:09 - *.ip.netia.com.pl