5 czerwca 2012, 20:50:39 - slady
eME U-21: Występ Aleksandyra Tonewa w kadrze Bułgarii

Pomocnik Lecha Poznań Aleksandyr Tonew zaliczył pełne 90 minut w spotkaniu eliminacji młodzieżowych mistrzostw Europy z Holandią. Bułgarzy przegrali ten mecz 0-5 (0-1).

5 czerwca 2012, 19:00 - Maastricht
Holandia 5-0 Bułgaria
Leroy Fer 34 (k), Georginio Wijnaldum 66, Marco van Ginkel 81, Género Zeefuik 85, Leandro Bacuna 90 (k)

żółte kartki: Ilija Miłanow, Georgi Kostadinow, Rosen Kolew, Borisław Bałdżijski (Bułgaria).

sędziował: Raymond Crangle (Irlandia Północna).

z - 5 czerwca 2012, 21:02:14 - *.adsl.szeptel.net.pl
brawo kolejny występ w reprezentacji młodzieżowej oby tak dalej

cmfan - 5 czerwca 2012, 21:59:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
wpiszcie w google Jan chramosta.Mlody napastnik reprezentacji czech do lat 21. do tej pory w 5 meczach mial 9 bramek, ale dzisiaj w meczu z andora u21 zdobyl kolejne 5. W mladzie boleslaw gdzie wystepuje ma 36 goli w 97 spotkaniach! menadzerowie polskich poteg budzcie sie

DENIS - 5 czerwca 2012, 22:07:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo

AntyPełO - 5 czerwca 2012, 22:09:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mam nadzieję, że nasze drużyny w pucharach trafią właśnie na jakiś Bułgarów, bo widzę, że u nich piłka przeżywa ogromny kryzys od dłuższego czasu.

Lolomar - 5 czerwca 2012, 22:12:17 - *.uni.lodz.pl (*.16.2.97)
Taaa... kryzys... Ostatnio dorosła Bułgaria ograła Holandię... Może to tylko jeden mecz,ale...

sailor - 5 czerwca 2012, 22:27:29 - *.play-internet.pl
...ale w pierwszej połowie zliczyłbyś na palcach jednej dłoni, ile razy wkroczyli z piłką na połowę Holendrów. Trzymałem w tamtym meczu kciuki za Bułgarów, bo zwykle wspieram słabszych, gdy nikogo nie uwielbiam i nawet się ucieszyłem, jednak nie sądzę, by coś to zmieniało w sytuacji piłki bułgarskiej. Może zmieni o tyle, że uwierzą w swoje siły, tyle że siły te są raczej nikłe.

Lolomar - 5 czerwca 2012, 22:32:25 - *.uni.lodz.pl (*.16.2.97)
Czasem taka wygrana z silnym przeciwnikiem może być pozytywnym kopniakiem dla wszystkich...

c - 7 czerwca 2012, 14:26:14 - *.187.137.217