5 czerwca 2012, 22:50:01 - Rafal
Sergei Pareiko wystąpił w reprezentacji Estonii

Bramkarz Wisły Kraków Sergei Pareiko rozegrał całe spotkanie w barwach reprezentacji Estonii w przegranym 0-4 (0-2) wyjazdowym meczu towarzyskim przeciwko Francji. Pomocnik Pogoni Szczecin Sergei Mošnikov nie znalazł się w kadrze meczowej.

5 czerwca 2012, 21:00 - Le Mans (MMArena)
Francja 4-0 Estonia
Franck Ribéry 24, Karim Benzema 37, 47, Jérémy Ménez 90

sędziował: Liran Liany (Izrael).

Przez 90 minut w barwach gości grał znany z występów w Koronie Kielce Sander Puri.

ksRuch - 5 czerwca 2012, 22:52:14 - *.172.178.174
Francja - Anglia 2:1

Mądry - 5 czerwca 2012, 23:08:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Co to za część ciała o której mówi się "pewna"???
Wytarł o nią koszulkę ktoś z Francuzów.
To takie wiem ale nie powiem...

kamlot - 5 czerwca 2012, 23:14:44 - *.dynamic.chello.pl
Co jakiś czas widzę news, że Pareiko bronił w reprezentacji, tylko kiedy będzie na 0 z tyłu?

ABC - 6 czerwca 2012, 0:50:32 - *.dynamic.chello.pl
Mądry - Patrice Evra? ;>
Kamlot - Jak zagrają z Andorą czy San Marino. ;p

on - 6 czerwca 2012, 9:37:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Pareiko puścił 4 gole.. widać że trzyma "forme" , czas aby Wisła pomyslała o nowym bramkarzu nr 1

Mądry - 6 czerwca 2012, 9:44:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Pytałem o część ciała która nie można wymówić...
To przykre że dziennikarze opuszczali lekcję biologii.

patinho - 6 czerwca 2012, 10:42:16 - *.devs.futuro.pl
Co z tego że wpuścił 4? A widzieliście chociaż gole?! Absolutnie bez szans, pierwszy Ribery'ego to egzekucja, drugi Benzema strzela bramkę "stadiony świata" w samo okienko... Przy pozostałych również niewiele można było zrobić.

DENIS - 6 czerwca 2012, 14:22:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl