8 czerwca 2012, 22:41:20 - sir_lucas
Klub Błażeja Augustyna spadł z Serie B

W rewanżowym meczu barażowym o utrzymanie się we włoskiej Serie B Vicenza, której zawodnikiem jest Błażej Augustyn, przegrała z Empoli 2-3 (0-0). W pierwszym meczu obu zespołów padł bezbramkowy remis.

8 czerwca 2012, 20:45 - Empoli (Carlo Castellani)
Empoli FC 3-2 Vicenza Calcio
Lewan Mczedlidze 72, Francesco Tavano 73 (k), Massimo Maccarone 90 - Michele Paolucci 59, 65

sędziował: Maurizio Ciampi.

W 87. minucie Michele Paolucci nie wykorzystał rzutu karnego (Renato Dossena obronił).

Augustyn znalazł się poza składem na ten mecz.

W minionym sezonie polski obrońca rozegrał dwadzieścia sześć spotkań, w których strzelił jedną bramkę.

shawn - 8 czerwca 2012, 22:44:27 - *.dynamic.chello.pl
Ten Maccarone to uwielbia strzelać gole w doliczonym czasie ;)

mikaelsson - 8 czerwca 2012, 22:45:23 - *.wtvk.pl
a on na EURO nie pojechał?
...przecie Serie B czy tam C1/2 to taka nasza E-liga

Pauleta - 8 czerwca 2012, 22:48:32 - *.pogodnanet.pl
Biletoe nie dostal poziomem to on sie rowna z Glikiem i Jodlowcem czy dno dna.

Kristof - 8 czerwca 2012, 23:09:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A prawie byl w Realu,ale wolał zostac we Włoszech bo tam idzie kupowac mecze.

Lanerossi - 8 czerwca 2012, 23:23:20 - *.108.64.109
Eh... gol z karnego i w 90. minucie... Tyle wspomnien, polfinal CWC, nagrywane na wideo mecze z Legia, z Chelsea, pisane listy, wizyta na Romeo Menti, a teraz trzecia liga... Cios w samo serce. Ale podniesiemy sie jak Napoli!

•TNT - 8 czerwca 2012, 23:48:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Prowadzić caly mecz, nie strzelić karnego w końcówce i spaść z ligi...

rafal2590 - 9 czerwca 2012, 11:51:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a może mógłby wrócić do Polski, a chodzi mi tu o Jagiellonię Białystok

On - 9 czerwca 2012, 13:51:00 - *.centertel.pl
No glikowi to on moze buty czyścić...Glik gra w fajnych klubie jakim jest torino i awansował do serie a z tym klubem więc chyba niemamy o ćzym gadac,Glik bedzie jedynYm Polakiem grającym w serie a o boruca niebedzie napewno...Glik napewno by bardziej pasował do kadry niż te perquisy czy wojtkowiaki i kaminskie,był w dóbrej formie cały sezon!

PP - 9 czerwca 2012, 16:23:44 - *.147.84.101.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Teraz nie gadajcie że Polacy w kadrze są tacy słabi . Pokazują że potrafią grać zespołowo itd. Wczorajszy "tylko" remis to wina pana Smudy za nie dokonanie żadnej zmiany poza wymuszoną Tytonia.

leon - 9 czerwca 2012, 17:14:05 - *.231.22.91.koba.pl
Juz niedługo przeczytam: Klub Zbigniewa Małkowskiego spadł z 2 ligi (polskiej oczywiscie).

sleepyhead - 9 czerwca 2012, 18:39:12 - *.szczecin.mm.pl
Pauleta znaffca.

Konon - 9 czerwca 2012, 22:29:08 - *.multi-play.net.pl
znakomity, dramatyczny mecz

wododo - 10 czerwca 2012, 1:49:47 - *.elk.mm.pl
Nie sympatyzuję z tymi drużynami, ale szkoda, że ekipa z naszym kopaczem spada :/ A prowadzili 2:0, potem jeszcze w 87min. przy 2:2 mieli karnego... Chciałem na koniec napisać coś w stylu: "taki jest sport" albo "futbol jest nieprzewidywalny", ale biorąc pod uwagę te ustawki (niekoniecznie w tym meczu) nie mam odwagi...