16 czerwca 2012, 14:23:09 - Korbol
Składy na mecz Czechy - Polska

Znamy wyjściowe składy na mecz grupy A Euro 2012 Czechy - Polska. Mecz rozpocznie się o 20:45 na Stadionie Miejskim we Wrocławiu.

Czechy: 1. Petr Čech - 2. Theodor Gebre Selassie, 6. Tomáš Sivok, 3. Michal Kadlec, 8. David Limberský - 19. Petr Jiráček, 17. Tomáš Hübschman, 13. Jaroslav Plašil, 18. Daniel Kolář, 14. Václav Pilař - 15. Milan Baroš.

Polska: 22. Przemysław Tytoń - 20. Łukasz Piszczek, 13. Marcin Wasilewski, 15. Damien Perquis, 2. Sebastian Boenisch - 16. Jakub Błaszczykowski, 7. Eugen Polanski, 5. Dariusz Dudka, 11. Rafał Murawski, 10. Ludovic Obraniak - 9. Robert Lewandowski.

Pasy - 16 czerwca 2012, 14:24:26 - *.dynamic.chello.pl
Dudaka porażka .

ja - 16 czerwca 2012, 14:25:02 - *.zabrze.vectranet.pl
dobrze, że jest Tytoń, należało mu się! Ale Obraniak... :[

Ketald - 16 czerwca 2012, 14:26:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widzę znowu gra na remis... Ja pierniczę jak nie wygramy to Smudę zlinczują...

Stomil - 16 czerwca 2012, 14:28:56 - *.olsztyn.vectranet.pl
Za Dudke powinien grać Grosicki, nie mamy czego bronić TYLKO ZWYCIĘSTWO!!!!!

ss - 16 czerwca 2012, 14:29:21 - *.itd-katowice.3s.pl (*.0.0.1)
Duda zagrał bardzo dobrze z Rosją - prawie w ogóle nie miał strat w przeciwieństwie do Murawskiego czy Piszczka. Nie ma się co czepać. Skład jest najlepszy na obecną chwilę i pozostaje tylko westia tego czy Smuda znów nie zagra na remis. :D

Rules - 16 czerwca 2012, 14:29:26 - *.ingram.com.pl
dobrze, że gra Perquis bo z Wojtkowiakiem by Rosicki wchodził jak w masło.

Irtysz_21 - 16 czerwca 2012, 14:30:57 - *.elpos.net
ale że Dudka wzięli?

bartek - 16 czerwca 2012, 14:31:12 - *.opera-mini.net (*.23.48.99, 212.2.96.15)
a miało być ofensywnie...

f - 16 czerwca 2012, 14:34:17 - *.adsl.inetia.pl
Dudka był najlepszy na boisku w meczu z Rosją. Grosicki lub Mierzejewski powinien grac za kogoś z dwójki Murawski/Polanski lub za Obraniaka.

jasam - 16 czerwca 2012, 14:35:26 - *.ip.netia.com.pl
Czy ktoś wreszcie Smudzie powie, że ten mecz MUSIMY wygrać, bo remis nam nic nie daje???

Xevatiz - 16 czerwca 2012, 14:36:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Polska 1:1 Czechy, awans z grupy : Rosja oraz Czechy, dziękuję.

m=mc2 - 16 czerwca 2012, 14:36:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Może Dyzma myśli w ten sposób, że pepiki są mocne w pierwszej połowie a potem słabną i na drugą połowę wpuści Mierzejewskiego za Murawskiego lub jakiegoś skrzydłowego Rybusa lub Grosickiego.

racjonalny - 16 czerwca 2012, 14:36:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Boje sie o kontuzjowanych. Perquis wczoraj nie mógł piłki kopnąć

porter - 16 czerwca 2012, 14:37:20 - *.dynamic.mm.pl
Skład dobry ,ale niestety coś mi się wydaje ze będzie 3 remis ,obym się mylił

empe1 - 16 czerwca 2012, 14:37:29 - *.dip.t-dialin.net
widac jacy niektorzy tutaj sa znawcy :D idzcie sobie lepiej w szachy pograc moze lepiej wam to wyjdzie bo gadac ze ktos byl slaby a nie byl to juz pokazuje jacy niektorzy tepi tutaj sa

monika - 16 czerwca 2012, 14:40:34 - *.uznam.net.pl
super skład na mecz . dzisiaj Polska wygra i awansuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wszyscy trzymajmy kciuki za naszych kochanych zawodników Polska do BOJU TEN MECZ TRZEBA WYGRAĆ

yoma - 16 czerwca 2012, 14:41:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mój skład:
Tytoń - Piszczek, Wasilewski, Perquis, Boenisch - Dudka, Polański - Błaszczykowski, Mierzejewski, Grosicki - Lewandowski.
Wypad: Murawski, który mało pomaga w obronie i nic nie wnosi do ataku oraz Obraniak, który jest po prostu bez formy. Mierzejewski przez 20 minut z Rosją zrobił więcej dobrego niż Ludo przez oba mecze.

asda - 16 czerwca 2012, 14:41:45 - *.adsl.inetia.pl
mam nadzieje ze po euro juz nie zobacze w kadrze Murawskiego Wawrzyniaka i Brozka

robin200 - 16 czerwca 2012, 14:41:54 - *.b-ras3.chf.cork.eircom.net
Smuda nie gra na remis, po prostu postawił na sprawdzoną 11 to po co zmieniać z Rosją szło tej 11 bardzo dobrze a wcale to nie było defensywne w 2 połowie ustawienie skoro nasi oddali 14 strzałów....
To prędziej o Rosji z Dzagojevem, Arshavinem, Kerzakhovem mozna powiedziec że grali defensywnie bo oddali tylko 7 strzałów ale z was znawcy ludzie. Po prostu wcale się Smudzie nie dziwie z jednym ma racje, że w całym meczu ta 11 oddała 2 razy więcej strzałów od ofensywnie grających Rosjan a przecież Polanski często zapędzał się w przód o czym świadczy bramka ze spalonego.

@pop - 16 czerwca 2012, 14:41:58 - *.telnet.net.pl
Dudka jest w grze OK.

robin200 - 16 czerwca 2012, 14:45:46 - *.b-ras3.chf.cork.eircom.net
yoma masz rację ale powiedz mi jedno dajmy na to że ma być gorąco 26 stopni to kim polacy mają straszyć Czechów w drugiej połowie? bo wcale ten skład co podałeś nie gwarantuje tego że będziemy prowadzić z Czechami bo możemy Remisować i w drugiej połowie można zagrać na full mając do wprowadzenia na boisko takich graczy jak Mierzejewski czy Grosciki. POWTARZAM NIBY z Rosją defensywnie było ale zawodnicy bardzo dobrze szli do ataku z czego mamy dowód 14 strzałów a jak tak wymęczymy Czechów jak Rosjan to wierze że w drugiej połowie Smuda zaryzykuje.

Mjot - 16 czerwca 2012, 14:45:55 - *.150.172.9-fenomenalny.net
Patrząc na to wszystko to tylko współczuje Lewandowskiemu. Jak zawsze będzie musiał męczyć się samotnie z obrońcami. Najgorsze jest to, że nie jest w stanie na tych mistrzostwach w pełni pokazać swojego potencjału bo Smuda zawsze gra 6 defensywnych zawodników + bramkarz i Lewy nie ma z kim grać. Tym bardziej jest to denerwujące że w meczu, który musimy wygrać dalej zagramy asekuracyjnie. Smuda nie rozumie, że pod każdego rywala trzeba umiejętnie dobrać skład i taktykę tylko gra ciągle jedno i to samo.

SZ - 16 czerwca 2012, 14:45:57 - *.zabrze.vectranet.pl
Eugen wierze w Ciebie ! masz najlepszy fryz !
Strzel bramke albo pzynajmniej zalicz asyste !
Pozdro Eugen

hary - 16 czerwca 2012, 14:46:37 - *.icpnet.pl
Trzymam kciuki za Polaków ,dobrze że w ważnym meczu Zmuda zostawia Tytonia na teraz to njwiększy plus trenera .Dutka grał poprawnie ,jet dynamiczny lepszy od Wojtkowiaka ,natomiast Grosicki i Mierzejewski wejdą w trakcie meczu.

Ciamciara - 16 czerwca 2012, 14:47:36 - *.181.175.43.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Synki moje kochane dzwońce, co innego wasze wrażenia po meczu, co innego prawdziwe statystyki. To że nie widzieliście Obraniaka, to nie znaczy że grał źle, czy miał same straty
s/castroledge/ranking/index.html
radzę zapoznać się ze statystykami, pozdrawiam Janusz Ciamciara z Ząbek

hary - 16 czerwca 2012, 14:47:47 - *.icpnet.pl

kibic - 16 czerwca 2012, 14:48:54 - *.tvk.torun.pl
Obraniaka bym nie skreślał bo chłopak chce ale ma blokadę ja bym dał mu szanse w pierwszej połowie niech jeszcze raz spróbuję jak nie to grosik i niech ta pierwsza połowa na spoój jak z rosją tylko bez strat

ed - 16 czerwca 2012, 14:49:13 - *.pz3-nat.espol.com.pl
Sebastian Boenisch O_o
ulubieniec Smudy. Panowie naprawde chłopak jest tak słaby że aż szkoda słów jest wielu lepszych zawodników
... ale błagam tylko nie on, toż to drewniak jest

do hary - 16 czerwca 2012, 14:50:05 - *.zabrze.vectranet.pl
oby weszli w sensownej minucie

robin200 - 16 czerwca 2012, 14:51:05 - *.b-ras3.chf.cork.eircom.net
W brew pozorom ten skład nie jest aż taki ultra defensywny. Co zauważyłem z Rosjanami to zapuszczanie się pod pole karne i Dudki i Polanskiego. Ktoś miał rację pisząc że nie możemy pójść hura ofensywnie jak to zrobili Czesi z Rosjanami bo mimo że na początku mieli 2 groźne strzały to dostali 2 szybkie kontry i było 2:0 i po zamiatane. Uważam tak jeżeli tym składem strzelimy w 1 połowie gola to już tego meczu nie przegramy.
Wiem co pewnie myśli sobie smuda jak strzelimy w 1 połowie to w drugiej przestawiamy się na defensywę jak z Rosją a w 75-80 minucie wpuszczam Mierzejewskiego lub Grosika i robie kontry na 2:0.

robin200 - 16 czerwca 2012, 14:53:39 - *.b-ras3.chf.cork.eircom.net
Hmm ed uważasz że Wawrzyniak zagrał by lepiej? jakoś mi sie nie wydaję owszem może w Ofensywie daje więcej zespołowy ale w defensywie jest bardzo niepewny nawet w Polskiej lidze. A po drugie Boenisch z Rosją zagral już całkiem przyzwoicie widać po woli wraca forma. A po 3 nie przypadkowo przechodzi się do VFB Stuttgart. Gdzie Wawrzyniak grzał by ławę wiec argumenty są za Boenischa.

awans jest - 16 czerwca 2012, 14:56:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jestem wielce przekonany że dziś wieczorem będziemy mieć świetne nastroje, i cieszyć sie z awansu naszych orłów do ćwierćfinału.

kryszak - 16 czerwca 2012, 14:57:20 - *.midd.adsl.virginmedia.com
Pan Smuda boi się zagrać ofensywnie od początku. Może na drugą połowę wejdą ofensywni Wolski i Grosik. Nie krytykujmy taktyki trenera. Rozliczymy go po mistrzostwach. Oby pan Smuda nie bił się w piersi i przyznał że błąd popełnił. Zaskoczył mnie pozytywnie pozycją bramkarza. Wide to tak 1-1 do przerwy i po przerwie ultra-ofensywa: najpierw Mierzejewski za Obraniaka i Wolski za Murawskiego. A na dobicie Grosicki.
Musi być dobrze, po prostu musi Pozdrawiam. 3majmy kciuki za chłopaków.

:) - 16 czerwca 2012, 14:58:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Obraniak w naszej drużynie w 2 meczach z Grecją i Rosją najwięcej podań w Pole karne... Czyja wina że nasi nie potrafią tego wykorzystać i pudłują... Ci co piszą że Obraniak jest bez formy to pseudoznawcy...

MatiS - 16 czerwca 2012, 14:58:37 - *.centertel.pl
Zamiast Dudki bym dał Grosickiego
Wiecej by dał

Cygan - 16 czerwca 2012, 14:59:04 - *.231.6.230.koba.pl
Ja mam tylko nadzieję że Jacek Gmoch dobrze rozrysował taktykę Dyźmie.

Mjot - 16 czerwca 2012, 15:01:25 - *.150.172.9-fenomenalny.net
@hary nie ma co liczyć że wpuści Grosickiego, bo Smuda stawia na swoich ulubieńców a nie na tych co są w najlepszej formie. Jak będziemy przegrywać to wprowadzi drewniaka Brożka na pewno a nie Grosika, a Mierzejewski jeśli zagra to max 10-15 minut.

robin200 - 16 czerwca 2012, 15:03:51 - *.b-ras3.chf.cork.eircom.net
Po drugie Czesi jakoś mnie nie przekonują owszem nie można ich Lekceważyć bo to dobry zespół ale patrząc na 5 ostatnich meczów
12.06.12 EUR Grecja Czechy 1 : 2

08.06.12 EUR Rosja Czechy 4 : 1

01.06.12 MEC Czechy Węgry 1 : 2

26.05.12 MEC Czechy Izrael 2 : 1

29.02.12 MEC Irlandia Czechy 1:1
wychodzi na to że w każdym tracili gole w ostatnich 5 meczach stracili 9 goli strzelili 7 więc wiadomo turniej to turniej ale nie są w dobrej formie i co ciekawe w każdym z tych meczów wychodziły podobne jedynastki i na bramce stał Petr Cech to skoro w każdym meczu puścił gola to czego ma tego nie zrobić z Polską? skoro tacy graczej jak Gyurcso z węgier cox z Irlandii albo Shechter z Izraela strzelają gole Cechowi to czemu o wiele lepsi Lewandowski, Błaszczykowski czy Obraniak mają nie strzelić goli Cechowi?

bloody sab - 16 czerwca 2012, 15:04:24 - *.sileman.net.pl
Gramy na remis, Polacy gramy na remis

Gus - 16 czerwca 2012, 15:10:00 - *.dip.t-dialin.net
Szczesny i co? Nie zagrasz juz na Euro, hahaha!
Brawo Smuda, pokazales ze masz odwage.
NIGDY WIECEJ SZCZESNEGO W KADRZE!

Daluniu17 - 16 czerwca 2012, 15:12:22 - *.play-internet.pl
Dudka to biegał za siebie i Murawskiego w meczu z Rosją!!

123 - 16 czerwca 2012, 15:25:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
bardzo dobrze,że zagra Tytoń.Nasza 'gwiazdka' niech sobie odpocznie i przemyśli.NIE DLA SZCZĘSNEGO!

asd - 16 czerwca 2012, 15:27:01 - *.dynamic.chello.pl
Daluniu17 - 16 czerwca 2012, 15:12:22 - user-46-112-78-0.play-internet.pl
Murawski przebiegł najwięcej ze wszystkich na boisku, chyba ze jak pomocnik kolarski tylko bidony 'dowoził'... w co nie wierzę ;)

kibic - 16 czerwca 2012, 15:32:58 - *.toya.net.pl
A nie można w miejsce Murawskiego wstawić jakiegoś piłkarza? Do bramki Boruc a Smuda bezapelacyjnie od lat won!

Eniu - 16 czerwca 2012, 15:36:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jak dla mnie ten skład wygląda bardzo dobrze.

ekspert - 16 czerwca 2012, 15:41:29 - *.toya.net.pl
Jak dla mnie kompletnie bez sensu jest wystawianie Murawskiego. On nic nie pokazał do tej pory ! Powinien za niego grać Grosicki, który zamieniłby się pozycją z Obraniakiem. POLSKA DO BOJU !!

1908 - 16 czerwca 2012, 15:51:29 - *.opera-mini.net (*.126.202.234)
Murasa wywalic ze skladu, 4 kukułki w reprezentacji Polski dobrze chociaz ze nie czarne.

Creat - 16 czerwca 2012, 15:53:04 - *.bielskpodlaski.mm.pl
Kamil Grosicki za Lewandowskim powinien grać, Obraniak gdzieś w pomocy.

TSN - 16 czerwca 2012, 15:53:22 - *.dynamic.chello.pl
trzech defensywnych pomocników, którzy nie potrafią rozegrać piłki do przodu w sytuacji kiedy musimy grać o zwycięstwo to porażka. Gdzie jest Wolski i bardziej ofensywni zawodnicy. Smuda po raz kolejny liczy na jakąś indywidualną akcję Błaszczykowskiego albo Lewandowskiego, ewentualnie na Perquisa albo na Wasilewskiego przy stałym fragmencie gry. Nie widzę w tym składzie innej koncepcji gry niż gra z kontry a to my musimy rzucić się na Czechów od 1. do ostatniej minuty.

Bolek - 16 czerwca 2012, 15:55:30 - *.internetdsl.tpnet.pl
Wolski ledwo łapie się do składu Legii, a ma ciągnąć reprezentację? Niektórzy to chyba mają po 10 lat.

Weronika S - 16 czerwca 2012, 15:56:10 - *.inowroclaw.mm.pl
Zbyt defensywny sklad.Gramy przeciez o wszystko!murawski powinien odpoczac,Obraniak rowniez (fochy powinien zostawic w szatni...).W przypadku remisu do przerwy wypuscic do boju Grosickiego&Sobiecha.Pamietajmy Smuda gra o swoj stolek i dalsze zainteresowanie Euro.Jak nie dzis,u siebie,to kiedy Polsko?!

wwwww - 16 czerwca 2012, 15:59:13 - *.zone8.bethere.co.uk
do ed
drewniak to Ty jestes umyslowy

lm - 16 czerwca 2012, 15:59:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Murawski jest beznadziejny, ktoś pamieta w ogóle jakąśkolwiek jego akcje czy to w obronie czy z przodu? Za niego Mierzej i gramy

Xy - 16 czerwca 2012, 16:01:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Co wy gadacie - jak już ktoś pisał nikt nie dogrywa tylu piłek co Ludo. Murawski tez ok, a Borubar... nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Ogólnie skład dobry, nie można się na nich od razu szalenczo rzucic, bo wtedy to sie
raczej dostaje jak Czesi z Rosja. Tylko sie troche boje czy Perquis i Dudka na pewno sa zdatni do gry na 100%.

joe - 16 czerwca 2012, 16:01:24 - *.wic0m.net.pl
Jest mój idol Eugen trzymaj się!!!

cieczka - 16 czerwca 2012, 16:02:58 - *.toya.net.pl
oby Jacek Gmoch dzisiaj w przerwie po polsku poopowiadał

lolek - 16 czerwca 2012, 16:05:02 - *.net128.okay.pl
ludzie dajcie już spokój z tym Grosickim, facet dograł jedną bramkę w sparingu a wy tylko o jednym

Rafał - 16 czerwca 2012, 16:09:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Masakra Dyzma broni wyniku. Czy Franiu jest taki durny że sądzi iż Czesi mając przy remisie awans rzucą sie na nas. To jest trener czy dziecko bez szkoły. To jest jasne że Czesi poczekają na atak polaków. Ale ten mega strateg Dyzma na to nie wpadł i wystawia do środka pomocy ludzi którzy nie potrafią rozgrywać. Co za matoł.

Rafał - 16 czerwca 2012, 16:12:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Na dokładkę Perkiz który rusza się jak paralityk i Benisz potykający się o własne nogi. A na koniec Obraniak który gra "piach" a zdjęty po żenującej grze odstawia szopkę. Ta kadra to Błaszczykowski z Lewandowski potrafiący grać i 9 koszulek plus matoł na ławce.

znawca - 16 czerwca 2012, 16:13:48 - *.dip.t-dialin.net
Bedzie 0:0 a Smuda powie: "I co powiecie krytycy? Zadnego meczu nie przegralismy, jest sukces"

hera - 16 czerwca 2012, 16:20:43 - *.201.180.137
Wy tak narzekacie na tego Murawskiego. Nie rozumiem was wszystkich. Chlopak gra w srodku pola. Nie wiemy jakie zalozenia taktyczne dostal od Smudy. Wiem jedno. Grecja caerwona kartka po faulu na Murawskim. W meczu z Rosja, rozbijal ataki Rosjan

gqfi - 16 czerwca 2012, 16:36:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
dobrze ze niema szczesnego ktory mowil ze nie mosi trenowac i sam ustalal sklad trojka z dortmundu ja i 7 pustych koszulek i ma cwaniak za swoje

Rafał - 16 czerwca 2012, 16:36:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
0:2

maradona - 16 czerwca 2012, 16:36:59 - *.dhcp-ripwave.irishbroadband.ie
W II polowie Matuschyk za Obraniaka i Brozek za Lewandowskiego i ulubiency Pana Franciszka zakoncza turniej :-)

BIGOS - 16 czerwca 2012, 16:38:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl
po porostu smuda nie chce złamac zasady pilkarsiej poprostu szczesny nie miał farta. Sczesny ma 25 lat jest wart 12 mln euro i ma karierę. Tytoń ma 22 lat i gra w PSV Eindhoven i wart jest 3 mln euro. Jeżeli tytoń będzie bronił jak Buffon i Barthez to każdy europejski klub będzie się o niego bił. Tylko żeby nie przechodził do jakieś angielskiej drużyny bo tam się zmarnuje. Przykładem jest Tomasz Kuszczak który przeszedł do MU i nic nie grał. Szczęsny jest bardzo utalentowanym bramkarzem ale jest zbyt pewny siebie i to czasem gubi zawodnika w meczu. Jeżeli wejdziemy do 1/4 finału to bym postawił na Tytonia ponieważ jest bardzo pewny na karnych a znając życie jak awansujemy to karne będą potrzebne. Pozdrowienia z Malborka i na wałach Von Plauena Będziemy dopingować polaków żeby powtórzyli sukces z '82 roku. POLSKA BIAŁO-CZERWONI

k - 16 czerwca 2012, 17:05:36 - *.dynamic.chello.pl
1:1, na nic więcej Polski i Czechów nie stać, oba zespoły słabiutkie, a że grupa żałosna to sąsiedzi z południa zagrają w ćwierćfinale.

fido - 16 czerwca 2012, 17:07:34 - *.dynamic.chello.pl
Mnie najbardziej cieszy że aresztowali bandytów od zadymy przed meczem z Rosją.
Nie będą już przeszkadzać a Polska wygra 2:1.

tylkoPL - 16 czerwca 2012, 17:14:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ten skład tylko z pozoru jest defensywny ale tak naprawdę tych 3 środkowych pomocników może odegrać kluczową rolę w tym meczu.Czesi jak potocznie wiadomo najmocniejszą mają 2 linię z Plasilem,Jirackiem oraz Rosickym na czele i zneuralizowanie tych piłkarzy plus pokrycie Pilarza wybija wszystkie atuty Czechom!A nasza trójka z przodu plus wojownik Polański poradzą sobie z przodu

benfa - 16 czerwca 2012, 17:18:32 - *.184.21.236
remis do przerwy, po przerwie wchodzą Mierzejewski i Grosicki i zaczyna sie gra. Przyciśniemy ich, będzie 2:0 :-)

kkk - 16 czerwca 2012, 17:19:09 - *.151.112.82.dyn.jtglobal.com
ludzie czego wy marudzicie i obrazacie jedni drugich caly swiat po nas jedzie jak ktos zna angielski niech poczyta pierwszy lepszy portal.a polak jeszcze patrzy jak tu polakowi dowalic ponarzekac upokozyc.jednoczmy sie

znawca - 16 czerwca 2012, 17:26:04 - *.dynamic.chello.pl
Obraniak precz z kadry

GdB - 16 czerwca 2012, 17:36:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Eh znawcy ha ha:D zamiast dopingować i liczyć na awans to tylko krytykujecie. Smude i piłkarzy rozliczmy po meczach reprezentacji na ojro, wierze że do tego nie dojdzie już dziś
DO BOJU POLSKO, obstawiam 2:0 dla orłów!!!

Xy - 16 czerwca 2012, 18:03:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Rafał, widzę, że nie masz zielonego pojęcia o piłce, więc daruj już sobie takie idiotyczne komentarze. Smuda wie co robi! A jeśli wiesz lepiej to dlaczego nie jesteś mądralo na jego miejscu?

Rafał - 16 czerwca 2012, 18:21:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Xy: nie wiem czy śmiać sie czy płakać z twojego komentarza chyba że masz 10 lat to można zrozumieć to co napisałeś.

ASD - 16 czerwca 2012, 18:31:20 - *.gizycko.mm.pl
masakra murwaski gosc wszystko wyjazd z 1 pilki beznadzijne 2 mecze do tego obraniak bieda totalna za co oni graja a na lawce mamy ludzi ktorzy zastapia ich godniej

oli - 16 czerwca 2012, 18:46:50 - *.net.stream.pl
!!!Życzeni dla Polski!!Wygramy???Oczywiście!!!!!

Imbecyl - 16 czerwca 2012, 18:46:53 - *.31.25.206.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Skład Polaków - jak na ostatni mecz w tym turnieju - OK. Może się godnie pożegnają z kibicami i wywalczą remis po heroicznym boju.:-)

swayze - 16 czerwca 2012, 18:51:32 - *.radom.vectranet.pl
tytoń-wasyl , perqis , boenisch , piszczek - dudka polański - błaszczykowski , obraniak(mierzejewski) , grosicki- lewandowski
Taki mój skład jest na dzisiejszy meczyyk ; D powodzonka biało-czerowni

r - 16 czerwca 2012, 19:03:58 - *.catv.broadband.hu
Do wszystkich znawców od krytykowania tego składu. Jak już krytykujecie to napiszcie kogo widzicie w zamian tych co mają zagrać. Przykład "Rafał" - wszyscy źli poza 2, nawet Piszczek jest dla niego za słaby, tylko kogo byś mądralo wystawił za niego??? Po 2 z tych co na ławce zostają to Mierzejewski i Grosicki mogą cos wnieść w ofensywie. Jak ktoś liczy, że Wolski pociągnie grę na Euro to proponuję przypomnienie sobie ostatnich meczów w Legii (to dopiero była kicha). Tak więc dla mnie 2 zmiany w 2 połowie gdyby gra nie szła na bardziej ofensywnych (Mierzejewski, Grosicki) może zdecydować o wygranej. Obraniak dobrze bije stałe fragmenty i zapewne pod niego trenowali przez miesiąc te zagrania. Logiczne jest że powienien zacząć w 11, bo możemy strzelić w ten sposób bramkę, gdy Czesi będą bronić się całą drużyną. Tak więc dla mnie jedyna różnica to lewa pomoc, gdzie mogła być zmiana, ale nie wierzę że Grosik byłby bardziej przydatny w 11, niż przy wejściu na zmianę w 55-60min. Rybus też nie wnosi za dużo do gry w ataku. Po prostu mamy za mało zawodników którzy mogą zrobić różnicę.

Lpp - 16 czerwca 2012, 19:05:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Znawcy się odzywają tak dobrze grającej drużyny nie mieliśmy dawno. Ważne by nie stracić bramki a napewno coś strzelimy. Smuda wie co robi... Mamy piłkarzy posiadających wysokie umiejętności indywidualne... Wystarczy jedna akcja Piszczka Błaszczykowskiego z Obraniakiem czy Lewandowskim i będzie gol...

mordovnik - 16 czerwca 2012, 19:05:35 - *.ip.netia.com.pl
widzę, że kolejny mecz w którym Polska będzie bała się wygrać... za Murawskiego Grosik/Mierzejewski i można wtedy myśleć o wygranej. Ale obym się mylił i żeby wybrańce Franka dali radę! ;)

bolo - 16 czerwca 2012, 19:13:20 - *.rzeszow.mm.pl
Skład może i nominalnie defensywny ale potrafiący stwarzać sobie sytuacje. Kwestia zachowania zimnej krwi i skuteczności (no i szczęścia). Jeśli pierwsi strzelimy, to nie przegramy.

Mądry - 16 czerwca 2012, 19:15:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Polacy nigdy w HISTORII nie wygrali na ME...oby dziś był ten pierwszy raz.
Dziś to mamy taki przedsmak systemu pucharowego a nie grupowego bo przegrany odpada tyle że bez dogrywki i karnych.
Oby to nie był smutna sobotnia noc.
My i Grecy wychodzimy...?

bolo - 16 czerwca 2012, 19:16:22 - *.rzeszow.mm.pl
Miałem na myśli, że wygramy i awansujemy.

ZELL10 - 16 czerwca 2012, 19:25:28 - *.hellnet.pl (*.168.1.75)
Dudka, Obraniak i Murawski :/

alalal - 16 czerwca 2012, 19:27:08 - *.centertel.pl
Będzie dramatyczny mecz... będziemy prowadzić 1:0 i zaczniemy sie bronić i skończy się remisowo 1:1 lub 2:2

ja wol!

davs - 16 czerwca 2012, 21:51:47 - *.opera-mini.net (*.220.97.1)
Panowie! coś czuję że będziemy mieli megafarta tak jak Wisła i Lech przez ostatnie sezony w Lidze Europejskiej !!! Czyli Pol-Cze 1:0, Gre-Rus 1:0. 1.Pol 5,2.Gre 4,3.Rus 4,Cze 3!!! Mówiąc realnie albo niebo 5pkt 1 miejsce, albo piekło 3pkt 4 miejsce!

- - 17 czerwca 2012, 14:37:55 - *.master.pl
Był już przecież ten mecz

Papagol - 27 lipca 2019, 23:20:34 - *.57.68.216.95.clients.your-server.de (*.173.227.62)