27 czerwca 2012, 15:57:51 - koofel
Żetysu wygrywa w Pucharze Kazachstanu

Żetysu Tałdykorgan wygrał 2-0 (2-0) w rewanżowym spotkaniu II rundy Pucharu Kazachstanu z FK Taraz. W pierwszym meczu padł remis 1-1 (1-1). Rywal Lecha Poznań w I rundzie eliminacyjnej Ligi Europy awansował więc do 1/4 finału rodzimych rozgrywek.

27 czerwca 2012, 14:00 - Taraz
FK Taraz 0-2 Żetysu Tałdykorgan
Sierikżan Mużykow 24, Siniša Dobrašinović 28

Lech zagra z Żetysu 5 i 12 lipca. Pierwsze spotkanie w Poznaniu o 20:00.

jaco - 27 czerwca 2012, 16:04:50 - *.ip.netia.com.pl
nie ma to jak obiektywizm i wsparcie polskich kibiców.

Cycu - 27 czerwca 2012, 16:24:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale wy macie wirusa na bani. Zamiast kibicować Polskim drużyną w pucharach to robicie z siebie debili.

Paprykarz - 27 czerwca 2012, 16:36:31 - *.208.88.176
Dokladnie, a ja cale zycie kibicuje Pogoni

abc - 27 czerwca 2012, 16:36:41 - *.adsl.inetia.pl
Lech - Żetysu 312:765
Żetysu - Lech 941:73

11 - 27 czerwca 2012, 16:41:08 - *.31.107.252.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Widać że słabo niektórzy znają Lecha Poznań. Czy ci piszący byli kiedyś na stadionie przy ul. Bułgarskiej? Myślę że ich wiedza o poziomie gry Kolejorza jest żadna. Lech ma inne cele niż takie kluby jak Jagielonia i Ruch.Czy przejdzie Lech dalej nie ma wątpliwości. A ci niezorientowani w temacie nich pójdą na mecz A klasy.

znawca - 27 czerwca 2012, 17:02:36 - *.eu
Lech - Żetysu 2:3 (25:22, 23:25, 20:25, 25:18, 9:15)
Żetysu - Lech 3:0 (25:16, 25:22, 25:23)

marq - 27 czerwca 2012, 17:07:12 - *.dynamic.mm.pl
Toć Lech rozwali tych amatorów w Poznaniu będzie z 7-0 jak nic. Dziękuję.

ta - 27 czerwca 2012, 19:39:30 - *.suwalki.vectranet.pl
Takim składem jakim teraz mają to nie wiem czy pykną NA SPOKOJNIE.

DENIS - 27 czerwca 2012, 19:46:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie panikujmy

Shaam - 27 czerwca 2012, 20:01:35 - *.96.234.83.tvksmp.pl
Lech wygra z Żetysu w 2 setach (6:2 i 6:1), a w rewanżu na wyjeździe wygra w 3 setach (6:3, 6:7 i 6:1)

KKS - 28 czerwca 2012, 0:12:52 - *.adsl.inetia.pl
sami znawcy siatkówki, hokeja, piłki ręcznej, tenisa... brakuje wam jeszcze wyników z baseballa, softballa, badmintona itp. A może by tak zmienić dla każdego chętnego nazwę z 90minut.pl na np. 3x20minut.pl albo gemSETmecz.pl. A idźcie w c...!
Kolejorz spokojnie wybije Kazachom piłkę z głowy.

Rahim - 28 czerwca 2012, 9:38:26 - *.208.10.65
mecz jest w końcu o 20:00 czy o 19:00?

boobass - 28 czerwca 2012, 10:59:32 - *.173.31.152.tesatnet.pl
@KKS no i zapomniałeś jeszcze o znawcach snookera - pozdro dla normalnych kibiców. Ja kibicuję Lechowi ale Legii, Ruchowi i Śląskowi życze conajmniej fazy grupowej aby wreszcie nasz ranking w Europie był na przyzwoitym poziomie.