18 lipca 2012, 21:36:03 - euzi
Krzysztof Stodoła na testach w Radomiaku

Radomiak Radom wygrał w rozegranym w Pustyni sparingu z Karpatami Krosno 2-1, a przy okazji sprawdził dwóch bramkarzy.

Jednym z nich był Krzysztof Stodoła, były golkiper m.in. MKS-u Kluczbork, Miedzi Legnica, a ostatnio Pelikana Łowicz. 30-letni bramkarz bronił w pierwszej połowie, w drugiej natomiast bramki beniaminka II ligi strzegł urodzony w 1994 roku Sebastian Florkiewicz.

źródło: własne / radomiak.com.pl / Sport.pl

Ridge - 18 lipca 2012, 21:58:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobrze kombinują, chcą postawić Stodołę w bramce.

Madrista - 18 lipca 2012, 22:31:54 - *.160.241.46
Stodoła solidny bramkarz ! Polecam !

Szymon - 18 lipca 2012, 22:45:42 - *.airmax.pl
Stodoła bardzo dobry bramkarz,bardzo dobrze grał w MKS Kluczbork. Nie zatrudnieniem jego będzie błędem Radomiaka.

Broniarz - 18 lipca 2012, 22:56:20 - *.centertel.pl
Stodoła w rumuniaku w sumie te dwie nazwy pasują do siebie kiedy koleżanki ze struga zaczynacie swoją przygode w PP? bo Planty wam pokibicują pozdrawiamy i Dobrej Nocy

Rama - 18 lipca 2012, 23:10:56 - *.play-internet.pl
Pojawia się wiadomość o Radomiaku i bronki Pawłowa zaczynają szczekać. Tylko RADOMIAK!

Broniarz - 18 lipca 2012, 23:14:45 - *.centertel.pl
Rama: Szczekają to ogórki zielone ze struga.Chodź Broni jest mało,to Broniarze oBRONIą Radom przed zielonymi

Broniarz - 18 lipca 2012, 23:20:02 - *.centertel.pl
Potkanów i Krychnowice jest oprócz Plant w większości za Bronią jakbyście nie wiedzieli

Wilku - 18 lipca 2012, 23:27:29 - *.radom.vectranet.pl
To by się nawet zgadzało...w końcu w Krychnowicach trzymają psychicznych ;]

Rama - 18 lipca 2012, 23:29:25 - *.play-internet.pl
Obronią w internecie. Tutaj macie swoje królestwo. 30 lat nie widziałem broniarza w barwach chodzącego po mieście, jedynie w obstawie policji jak szliście na derby. Nawet koleżanki z Lipska się lepiej prezentują od was. Szczekajcie na zdrowie. Każdy wie jaka jest prawda. Prawda jest taka, Broń boi się Radomiaka!

rynio - 19 lipca 2012, 21:00:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Stodoła w Pelikanie nic specjalnego nie pokazał.Widać ,że ma aspiracje na 1 lige a forme na 3