21 lipca 2012, 20:22:04 - Rafal
Jakub Tosik zadebiutował w Karpatach Lwów

25-letni obrońca Jakub Tosik zadebiutował w barwach ukraińskich Karpat Lwów w przegranym 1-5 (1-3) meczu 2. kolejki Premjer-lihy przeciwko Illicziwciowi Mariupol. Polak wszedł na boisko w 69. minucie w miejsce Pawła Ksionza.

21 lipca 2012, 18:30 - Lwów (Stadion Ukrajina)
Karpaty Lwów 1-5 Illicziweć Mariupol
Pawło Ksionz 40 - Kostiantyn Krawczenko 12, 15, Ihor Ozarkiw 16 (s), Witalij Fedotow 59, Mychajło Kopołoweć 80 (s)

żółte kartki: Ihor Chudobjak, Mychajło Kopołoweć, Lucas - Roman Jemieljanow, Artem Putiwcew, Witalij Wiceneć.

sędziował: Jarosław Kozyk (Mukaczewo).
widzów: 4500.

Karpaty zajmują obecnie 10. miejsce w tabeli z dorobkiem jednego punktu.

Ketald - 21 lipca 2012, 20:26:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co to było od 12 do 16 minuty, Karpaty zeszły do szatni czy co?

Hans - 21 lipca 2012, 20:53:12 - *.play-internet.pl
Pawło Ksionz? Lepszej mistyfikacji polskiego nazwiska to chyba nie widziałem...

MAX - 21 lipca 2012, 22:12:28 - *.gigainternet.pl
@olek: - Jeśli przegrywał, to 1-3. Nauczcie się wreszcie... U Smudy się uczyłeś?...

zed - 21 lipca 2012, 22:17:49 - *.rzeszow.hypnet.pl
Oby spadli do drugiej ligi ze względu na wyjątkowo obrzydliwe z polskiego punktu widzenia oprawy itd.

lolololo - 22 lipca 2012, 9:49:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jeszcze jeden mecz tosika i trybuny

Żurek - 22 lipca 2012, 10:28:42 - *.dynamic.chello.pl
Ustawiony mecz. 3 bramki w takim okresie krótkim nie padają. Chyba że pochlali...

jaś - 22 lipca 2012, 13:26:52 - *.elk.mm.pl
4500 na arenie euro najs (chyba, że grali gdzieś indziej)

DENIS - 22 lipca 2012, 14:02:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl