22 lipca 2012, 20:19:26 - sir_lucas
AIK wygrał z Åtvidabergiem

W meczu 16. kolejki szwedzkiej Allsvenskan AIK wygrał z Åtvidabergs FF 1-0 (1-0). AIK będzie rywalem Lecha Poznań w III rundzie eliminacji Ligi Europy, jeśli polski zespół wyeliminuje Xəzər-Lənkəran, a szwedzki zespół wygra lub zremisuje wynikiem wyższym niż 1-1 z islandzkim FH.

22 lipca 2012, 18:30 - Solna (Råsundastadion)
AIK (Solna) 1-0 Åtvidabergs FF
Martin Lorentzson 43

AIK: 27. Ivan Turina - 16. Martin Lorentzson, 3. Per Karlsson, 2. Niklas Backman, 4. Nils-Eric Johansson - 24. Daniel Gustavsson (79, 12. Christian Kouakou), 5. Robert Åhman Persson (79, 7. Helgi Daníelsson), 15. Robin Quaison, 10. Celso Borges, 11. Lalawélé Atakora - 28. Viktor Lundberg.

żółte kartki: Celso Borges - Tom Pettersson.

sędziował: Andreas Ekberg.

W zespole gospodarzy mecz rozegrał były bramkarz Lecha Ivan Turina. W obecnym sezonie ligowym zespół z Solny zajmuje czwartą pozycję.

Mecze III rundy zostaną rozegrane 2 i 9 sierpnia.

cazyl - 22 lipca 2012, 20:23:43 - *.stimo.net
bedzie ciekawy mecz Khazar-AIK

Paweł - 22 lipca 2012, 20:26:37 - *.acn.waw.pl
Jaki tam ciekawy? Czy to Khazar czy Lech to zespoły o klasę lepsze od AIKu...

fan - 22 lipca 2012, 20:47:38 - *.internetdsl.tpnet.pl
jak AIK zagra z Lechem to ciekawe jak kibice Kolejorza "przywitają" Ivana Turine, co by nie było byłego gracza Lecha :-)

hmm - 22 lipca 2012, 21:30:30 - *.prtc.net
lepiej jak Lech spotka się z Islandią. W końcu bije rekord w przebytych km w pucharach A poza tym już Slask będzie grać ze szwedami(nie wierzę w cuda) więc wystarczy.

Andrew - 23 lipca 2012, 10:59:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jeśli Lech wygra z Azerami i Śląsk nie odwali maniany, to coś czuje że Szwedzi dostaną podwójne lanie

leiter84 - 23 lipca 2012, 11:39:28 - *.srv.volvo.com