30 lipca 2012, 6:07:00 - koofel
Dominik Bednarczyk i Marcin Biernat testowani przez Puszczę

Puszcza Niepołomice wygrała 6-2 (2-1) sparing z Orłem Balin. Drugoligowy klub sprawdzał dwóch środkowych obrońców - Dominika Bednarczyka (Chalkánoras Idalíou) i Marcina Biernata (Cracovia).

- Trudno ich uczciwie ocenić, bo Orzeł nie zmusił naszej defensywy do podwyższonego wysiłku. Będziemy nadal im się przyglądać - mówi trener Puszczy Dariusz Wójtowicz.

źródło: własne / Dziennik Polski

kibic - 30 lipca 2012, 9:46:54 - *.dynamic.chello.pl
Balin przeważał w 1 połowie ewidentnie, no ale jak tego trener puszczy nie zauważył, to może był na innym meczu...

Balin_Fan - 30 lipca 2012, 10:38:05 - *.237.91-rev.victor.pl
Haha.. Wójtowicz ty jesteś głupi czy takiego tylko udajesz? Orzeł do przerwy prowadził 2-1, tracąc dodatkowo bramkę w koncówce z wolnego W przerwie weszło na boisko większość młodzieżowców i juniorów i stracili 5 bramek. Obiektywnie Orzeł w I połowie był o II klasy lepszy od Puszczy.. no ale co wójtowicz moze powiedzieć, że do przerwy jego zespół nie mógł sobie poradzić z IV-ligowcami..? hahahahhaa.. śmieszny kolo, życze im samych porażek.. mam nadzieje ze spotkamy się w III lidze w przyszłym sezonie.

PG - 30 lipca 2012, 10:42:11 - *.dynamic.chello.pl
To Biernat już nie robi w milicji?

4 liga - 30 lipca 2012, 10:59:30 - *.CNet.Gawex.PL
Balin to wiocha w dodatku nie ma kiboli to niech sie nawet nie pcha do 4 ligi (3 jakby ktos nie kumaty)

4 liga - 30 lipca 2012, 11:01:18 - *.CNet.Gawex.PL
Balin do okręgówki a Puszcza do 5 ligi

maxx - 30 lipca 2012, 11:20:29 - *.adsl.inetia.pl
Balin bardzo ciekawa 1 połowa, prowadzili 2-0, bylo jeszcze kilka okazji do podwyzszenia wyniku, puszcza tylko sporadycznie przedostawala sie w pole karne, w 2 wystapili juz sami mlodziezowcy i juniorzy w balinie, dlatego wynik taki a nie inny.