31 lipca 2012, 14:32:14 - Rafal
Marcus Vinícius piłkarzem Arki

28-letni napastnik Marcus Vinícius podpisał kontrakt z Arką Gdynia. Piłkarz grał ostatnio w Orkanie Rumia.

Marcus Vinícius w swojej karierze w barwach GKS-u Bełchatów zaliczył 20 występów w Ekstraklasie. W ostatnim sezonie zagrał 26 meczów w III lidze, w których zdobył 11 goli.

źródło: własne / Arka Gdynia

Bełchatowi - 31 lipca 2012, 14:41:23 - *.opera-mini.net (*.217.34.121, 212.2.96.15)
Powodzenia pamiętam jego bramke w PP przeciwko Concordi

Tom - 31 lipca 2012, 14:42:01 - *.warszawa.mm.pl
Niezły napastnik 20 meczy i 0 goli, I ligo bojcie sie.

jajaj - 31 lipca 2012, 14:53:15 - *.olsztyn.vectranet.pl
@Tom 'meczów', a nie meczy

ajaja - 31 lipca 2012, 15:07:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Marek Winicjusz, tylko taki trochę bardziej opalony

Śledźik - 31 lipca 2012, 15:13:50 - *.stargard.mm.pl
On wcześniej występował w ... Fine Young Cannibals na pozycji frontmana. Z sukcesami

GKS_B - 31 lipca 2012, 15:32:00 - *.ssp.dialog.net.pl
Ja tam bardziej pamiętam jego udany mecz z Lechem Poznań, wygrany 1-0, gdzie szalał na naszej prawej stronie i jechał z Henriquezem jak z małym dzieckiem. Ale dwa udane mecze na sezon, w tym jeden ze słabym przeciwnikiem w Pucharze Polski, to trochę za mało.

x - 31 lipca 2012, 17:32:01 - *.dolsat.pl
Szalał bo Lech dwa dni wczesniej grał w pucharach ... Dla mnie zawodnik masakrycznie słaby.

o - 31 lipca 2012, 17:55:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl