4 sierpnia 2012, 14:51:02 - Rafal
Debiut Grzegorza Wojtkowiaka

28-letni obrońca Grzegorz Wojtkowiak zadebiutował w barwach TSV München von 1860 w wygranym 1-0 (1-0) meczu 1. kolejki 2. Bundesligi z SSV Jahn Regensburg. Polak rozegrał całe spotkanie, a po jego zagraniu głową zawodnik gości strzelił bramkę samobójczą.

4 sierpnia 2012, 13:00 - Monachium (Allianz Arena)
TSV München von 1860 1-0 SSV Jahn Regensburg
Philipp Ziereis 8 (s)

żółte kartki: Necat Aygün - Philipp Ziereis, Francky Sembolo.

sędziował: Bastian Dankert (Rostock).

W 87. minucie Abdenour Amachaibou (Jahn) nie wykorzystał rzutu karnego (Gábor Király obronił).

W drużynie gospodarzy zagrał Ismael Blanco. Były zawodnik Legii Warszawa został zmieniony w 60. minucie przez Daniela Halfara.

Janosik - 4 sierpnia 2012, 14:53:30 - *.opera-mini.net (*.33.127.129)
Debiut Marzenie

T0mila - 4 sierpnia 2012, 14:54:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Prawy obrońca a nie stoper jak u Smudy. W Niemczech gra na prawej i wychodzi mu to na dobre.

Rafał - 4 sierpnia 2012, 14:55:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Trafiło się ślepej kurze ziarno. TSV cienkie Regensburg ich cisnął.

Rafał - 4 sierpnia 2012, 14:56:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Hahahaha zmienili na samobója .

Robo - 4 sierpnia 2012, 14:57:44 - *.114.161.51 (*.253.113.40)
To nie była bramka samobójcza. Owszem po strzale Wojtowiaka otarła się o obronće ale wszędzie widnieje Polak jako strzelec bramki.W ogóle to dobry mecz Grzegorza.

Kol - 4 sierpnia 2012, 14:57:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kicker.de podaje, że bramkę strzelił Wojtkowiak

cyk - 4 sierpnia 2012, 14:58:05 - *.adsl.inetia.pl
na Kickerze bramkę zaliczyli Wojtkowiakowi!

Lilo - 4 sierpnia 2012, 14:59:54 - *.188.21.105
Ja nierozumie tego naszego bagna...jak Glik grał w serie b to wszyscy narzekali ze serie b i niepowinien grać w kadrze,awansował w świetnym stylu do serie a(najlepsza defensywa w lidze i 2 gola+asysta) a teraz go niepowoje...jedyny Polak grający w wymagającej serie a a w kadrze go niema...nierozumie...:/

Do lilo - 4 sierpnia 2012, 15:01:42 - *.188.21.105
Dokładnie lilo,taki wojtkowiak to moze mu buty czyścić,serie a to dla obcokrajowców naprawde ciężka liga jeśli nie nakciezsza a w dodatku gdzie mogl zbierać większe doświadczenie niż we Włoszech którzy słyną z pracy z obrońcami...!

@Lilo - 4 sierpnia 2012, 15:02:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wnioskuję po nicku, że do Polski przyjechałeś gdzieś z dalekich ciepłych krajów, na przykład Brazylii. Jeśli nie - zgroza! Nie rozumiem, jak można tak fatalnie posługiwać się ojczystym językiem w formie pisanej. Po prostu "nierozumie...:/"

Piciu - 4 sierpnia 2012, 15:07:27 - *.icpnet.pl
P.S.
Na livescore.com bramka zaliczona Grześkowi !!!

GrześLato - 4 sierpnia 2012, 15:09:54 - *.play-internet.pl
Zawsze może powiedzieć że grał w piłkę w Bawarii( Bayern) w Monachium :D Bawaria to Bawaria nie ważne który klub^^

a - 4 sierpnia 2012, 15:27:57 - *.proxnet.pl
Może Lilo to sam Kamil :D poza tym "do lilo" ma takie samo IP jak "Lilo" ;)

Z.Kręcina - 4 sierpnia 2012, 15:42:02 - *.play-internet.pl
i ten sam meil:P

polo - 4 sierpnia 2012, 15:43:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
nie podniecajcie się tym Wojtkowiakiem bo to bardzo bardzo słaby zawodnik,zobaczycie już za parę kolejek...

@a - 4 sierpnia 2012, 15:45:57 - *.tel.tkb.net.pl
Do tego ip panów "Lilo" i "do lilo" wskazuje, że wiadomość jest pisana z Włoch, dokładnie z Mediolanu:
Nieładnie panie Kamilu w ten sposób walczyć z konkurencją ;)

do szefunc - 4 sierpnia 2012, 15:52:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A nawet pisze się 'nie rozumiem', gdyż 'nie' z czasownikami piszemy osobno, a także stawiamy czasem przecinki. Taki to już jest ten polski język. ;)

ro - 4 sierpnia 2012, 18:01:15 - *.icpnet.pl
Zarówno Kicker jak i oficjalna strona bundesliga.de zaliczają bramkę WOjtkowiakowi.

boederman - 4 sierpnia 2012, 18:03:45 - *.opaltelecom.net
Brawo Grzesiek!!

maxxx - 4 sierpnia 2012, 19:18:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
90 minut widać mądrzejsze ,Kicker uznał bramke Wojtkowiakowi,więc niech tak będzie,ale tak po prawdzie to gdyby nie obrońca gości to nie byłoby gola

ja86 - 4 sierpnia 2012, 20:17:05 - *.adsl.inetia.pl
do LILO: Zobacz sobie kto jest menadżerem Glika i zobacz ilu jeszcze piłkarzy jest pod tym menadżerem którzy nigdy nie zaistnieli w reprze. Nie znam faktów ale mogę domyślać się że to jest problemem.
Ktoś może się wypowiedzieć na ten temat?

amciamci - 4 sierpnia 2012, 20:38:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a Gabor Kiraly dalej gra w tych swoich spodniach dresowych?? sam tak kiedys bronilem jak nie mialem ja tego...