4 sierpnia 2012, 18:00 - Świnoujście (stadion OSiR Wyspiarz)

Flota: 1. Grzegorz Kasprzik - 7. Paweł Bielecki, 2. Sebastian Zalepa, 5. Ivan Udarević, 6. Marek Opałacz (84, 9. Christian Nnamani) - 21. Bartosz Śpiączka, 8. Marek Niewiada, 15. Daniel Chyła, 18. Krzysztof Bodziony (37, 22. Bartłomiej Niedziela), 11. Sebastian Olszar (65, 3. Radosław Jasiński) - 20. Ensar Arifović.

Olimpia: 1. Daniel Osiecki - 5. Grzegorz Gebauer, 2. Michał Łabędzki, 25. Sławomir Mazurkiewicz, 3. Dawid Abramowicz - 30. Robert Szczot (75, 33. Adrian Frańczak), 14. Dariusz Kłus, 8. Mariusz Kryszak (46, 16. Dariusz Gawęcki), 9. Piotr Ruszkul, 10. Paul Grischok - 18. Adam Cieśliński (82, 11. Marcin Smoliński).

żółte kartki: Chyła, Olszar, Arifović, Niewiada, Nnamani - Mazurkiewicz, Gebauer, Kłus.

sędziował: Sebastian Tarnowski (Wrocław).
widzów: 800.

W 87. minucie Adrian Frańczak (Olimpia) nie wykorzystał rzutu karnego (Grzegorz Kasprzik obronił).

źródło: własne / Olimpia Grudziądz

szymaxxx - 4 sierpnia 2012, 20:01:47 - *.wroclaw.mm.pl
No to mamy niespodziankę.

Duma - 4 sierpnia 2012, 20:02:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda, że Widzew zrezygnował z Bodzionego.

kk - 4 sierpnia 2012, 20:04:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl
-.-"

Flota - 4 sierpnia 2012, 20:04:11 - *.29.156.146
BRAWO,BRAWO FLOTA !!!!!!!!!!!!
Brawo Ivan Udarević !!!!!!!!!!!!!!

Pomorze - 4 sierpnia 2012, 20:05:20 - *.opera-mini.net (*.17.220.27, 212.2.96.15)
Powinien bronić Waśków

kay - 4 sierpnia 2012, 20:09:31 - *.dialup.ice.net
Brawo FLOTA....

hej - 4 sierpnia 2012, 20:09:31 - *.internetia.net.pl
czemu bodziony grał tylko 36 min ? rozumiem że kontuzja jakaś ?

włochaty - 4 sierpnia 2012, 20:12:21 - *.smgr.pl
Karny i pięć setek to za mało żeby strzelić jednego gola. Idzie zwariować.

Z - 4 sierpnia 2012, 20:20:55 - *.adsl.inetia.pl
Olimpia duzo lepsza ... no ale coz - kibic postronny

Maxi - 4 sierpnia 2012, 20:26:54 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Flota!!!! Pokazaliście najemnikom mojego klubu Pogoń Szczecin,oraz ich pseudo trenerkowi, jak osiąga się dobre wyniki z takimi drużynami jak Olimpia, która całe życie grają o nic!

Nyrol - 4 sierpnia 2012, 20:33:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Byli Biało Zieloni z Olimpii??????

ciamciaram - 4 sierpnia 2012, 20:39:27 - *.mlyniec.gda.pl
Kasprzik- GieKSa 1:0 :[

usedom - 4 sierpnia 2012, 20:41:50 - *.uznam.net.pl
Pierwsza połowa należała do Floty, zawodnicy z Olimpii tylko kosili ! Druga połowa Olimpia trochę lepiej , kto dopuścił tego sędziego, który prowadził tylko mecze w 2-lidze do sędziowania na tym szczeblu ? Nawet karny z rękawa nie strzelili , a golkiper Floty popisał się piękną paradą ! Oliwa zawsze sprawiedliwa !

Jonny - 4 sierpnia 2012, 21:14:44 - *.globalconnect.pl
Kasprzik kocur ; D Man on the match : D
ten karny z 90 minuty no Coś Pięknego : D

włochaty - 4 sierpnia 2012, 21:16:24 - *.smgr.pl
Maxi - czyli masz coś wspólnego z Olimpią :D

Wyspa U. - 4 sierpnia 2012, 21:27:27 - *.uznam.net.pl
Tylko Flota MKS!!! 3pkt.zostają na wyspie jak zawsze!!

R - 4 sierpnia 2012, 21:32:20 - *.cdma.centertel.pl
No cóż ten mecz pokazał ze nie zawsze wygrywa lepszy. Poczekajmy teraz na mecz Olimpia Grudziądz Lech Poznań. Wszyscy na Stadion.

guma - 4 sierpnia 2012, 21:38:55 - *.uznam.net.pl
Waśków sraśków - karnego wyjął Kasprzik i cisza w temacie!!!

DENIS - 4 sierpnia 2012, 21:43:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Flota fajnie zaczęła szkoda że frekwencja była niefajna

olo - 4 sierpnia 2012, 21:44:29 - *.play-internet.pl
Byłem na tym meczu .Zastanawiam się dlaczego Pogoń przegra z Olimpią bo oni byli słabi jak ?.Flota zero szczałów w 2 połowie

gamon - 4 sierpnia 2012, 21:48:24 - *.adsl.inetia.pl
Flota grala 15 moze 20 minut w pierwszej polowie. Druga polowa to wszystko na polowie Floty. Zwyciestwo to wielki fart Floty ale kto nie strzela ten nie wygrywa. Flota brak pomyslu na gre aby kopnac do przodu i moze jakas kontra ale i Olimpia to zadne wirtuozy pilki.Sedzia byl na polskie warunki przecitny.

usedom - 4 sierpnia 2012, 22:07:34 - *.uznam.net.pl
Tragicznie to wyglądało w drugiej połowie w wykonaniu Floty ! To była gra na jedną bramkę i żeby nie Kasprzik Flota by nie miała tych 3-punktów !

Flota - 5 sierpnia 2012, 20:59:51 - *.uznam.net.pl
R - chłopaku gdyby nie ci sędziowie to by nie było takich sytuacji , Wynik znany ?

Zulus - 6 sierpnia 2012, 0:15:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kasprzik brawa! Arifovic mega drewno, Olszar niewiele lepszy. Flota nie istniała w 2 połowie. Z przodu dno. Olimpia- wstyd, że nie było remisu. Frekwencja? Skoro miejscowi kupują bilety 15 min.przed meczem a potem pretensje, że nie zdążyli na początek. Dwie panie w okienkach i każdemu ręcznie wpisują nazwisko i pesel na bilet..zawsze będzie to trwało godzinami...

ok - 6 sierpnia 2012, 16:19:08 - *.ip.netia.com.pl
piąte z rzedu zwycięstwo Floty i trenera Kłuska nie licząc oczywiście Pucharu Polski 5-0 z Ruchem Z. Rysiu rób szybko te papiery uefa PRO powodzenia trzymamy kciuki dalej ;)

xxx - 7 sierpnia 2012, 12:36:04 - *.uznam.net.pl
Sędzia powinen pojechać na wycieczkę do Wrocławia za tego karnego , ktorego oprucz niego nikt niem widział.