5 sierpnia 2012, 17:43:27 - euzi
Gol Łukasza Cieślewicza

Łukasz Cieślewicz strzelił gola dla B36 Tórshavn w meczu 18. kolejki farerskiej ekstraklasy przeciwko FC Suðuroy. Jego drużyna wygrała 2-0 (1-0). Polski napastnik w 3. minucie meczu nie wykorzystał rzutu karnego.

5 sierpnia 2012, 15:45 - Vágur
FC Suðuroy 0-2 B36 Tórshavn
Atli Danielsen 32 (k), Łukasz Cieślewicz 87

żółte kartki: Saša Kolman, Poul N. Poulsen, Heini Vatnsdal, Palli Augustinussen (FC Suðuroy).
czerwone kartki: Poul N. Poulsen (70. minuta, za drugą żółtą) - Jákup á Borg (40. minuta, za faul).

sędziował: Rúni Gaardbo.
widzów: 200.

W 3. minucie Łukasz Cieślewicz (B36) nie wykorzystał rzutu karnego (Stanislav Kuzma obronił).

Cieślewicz w 90. minucie spotkania został zmieniony przez Patricka Larsena. Polak ma już na koncie pięć strzelonych goli w tym sezonie. B36 zajmuje obecnie szóste miejsce w ligowej tabeli, tracąc do lidera EB/Streymur dziewięć punktów.

Owca - 5 sierpnia 2012, 17:46:15 - *.b-ras2.cld.dublin.eircom.net
A wiec.... Znowu sie zaczyna.

ADR - 5 sierpnia 2012, 17:51:44 - *.ssp.dialog.net.pl
Ja też dziś strzeliłem przed blokiem! Nie no żartuje, fajnie, że chłopak ma zajęcie i cieszy go to co robi. Najważniejsze, to żyć w zgodzie ze sobą! Co z tego, że Wyspy Owcze? Istnieje spore prawdopodobieństwo, że jego drużyny rozniosłaby te polskie klubiki na czele z miszczem z Wrocławia, w którym stary dziadek tresuje drwali i panienki.

ja - 5 sierpnia 2012, 17:56:29 - *.centertel.pl
Do GKSu go!

fukitol - 5 sierpnia 2012, 17:58:56 - *.olsztyn.mm.pl
nie ma co się spinać, spójrzcie, że wraz z ojcem wyjechał przecież na wyspy owcze, chwilę pograł w danii i znów tam wrócił. miło, że są też tam jakieś polskie akcenty a do tego w jednej z najlepszej ekipie z tego regionu.

devlieger - 5 sierpnia 2012, 18:28:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Żyje na 10x wyższym poziomie niż my, nie mówię, że zarabia krocie, ale pewnie na dostatnie życia wystarcza. A Wyspy Owcze to nie Polska, piękne wysepki, ekonomicznie lepiej rozwinięte od polski. Gdybym ja miał możliwość grania tam lub w podobnym miejscu a wirtuozem bym nie był, nie zastanawiałbym się ani chwili. Facet się realizuje w życiu i chyba to jest najważniejsze, wątpię, że to czyta, chociaż możliwe więc go serdecznie pozdrawiam i życzę powodzenia.

Piciu - 5 sierpnia 2012, 18:33:17 - *.icpnet.pl
Powołać go do repry ciekawe czy coś pokarze ;)

Oskar - 5 sierpnia 2012, 18:51:19 - *.promax.media.pl