5 sierpnia 2012, 17:51:04 - Rafal
Ligowe zwycięstwo SV Ried

Rywal Legii Warszawa w III rundzie eliminacji do Ligi Europy SV Ried 1912 wygrał 2-0 (0-0) z FC Wacker Innsbruck w meczu 3. kolejki austriackiej Bundesligi.

5 sierpnia 2012, 16:00 - Ried im Innkreis (Keine Sorgen Arena)
SV Ried 1912 2-0 FC Wacker Innsbruck
Thomas Reifeltshammer 67, Guillem 86

Ried: 1. Thomas Gebauer - 18. Thomas Hinum, 28. Thomas Reifeltshammer, 14. Jan-Marc Riegler, 6. Andreas Schicker - 11. Nacho Rodríguez (59, 13. Markus Grössinger), 4. Marcel Ziegl (54, 10. Iván Carril), 20. Anel Hadžić, 23. Mario Reiter, 16. Marco Meilinger - 7. René Gartler (75, 9. Guillem).

żółte kartki: Nacho Rodríguez, Thomas Hinum, Markus Grössinger - Daniel Schütz, Alexander Hauser, Marco Kofler.

sędziował: Markus Hameter.
widzów: 4700.

Ried po 3. kolejce zajmuje 5. miejsce w lidze z sześcioma punktami na koncie.

W pierwszym meczu rozegranym w Austrii SV Ried 1912 wygrał z Legią Warszawa 2-1 (0-0). Rewanż zostanie rozegrany 9 sierpnia o godz. 19:00 w Warszawie.

Matek - 5 sierpnia 2012, 17:54:25 - *.mtm-info.pl
W sparingu Lecha z Ausburgiem, Lechowi też alarm właczyli w nocy że 3-0 do połowy ?

maksio - 5 sierpnia 2012, 17:55:04 - *.114.87.109.triolan.net
Legia-Ried 1-0

barni - 5 sierpnia 2012, 17:58:54 - *.stimo.net
Legia awansuje, ale Urbana trzeba zwolnic zanim calkiem zniszczy ten zespół, on nawet z barca zaja by miejsce w środku tabeli;/

Meclemburg - 5 sierpnia 2012, 18:07:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak to jest w końcu z tym ustawieniem Ried, w meczu z Legią wyglądało na 4-2-3-1 z nominalnym stoperem Reiterem grającym w drugiej linii, tutaj też wygląda na to, że tak grali. A przecież oni cały poprzedni sezon i dotychczasowe mecze w tym sezonie grali 3-3-3-1. Czy oni w trakcie meczu przechodzą w inne ustawienie?

sun - 5 sierpnia 2012, 18:35:51 - *.dynamic.chello.pl
Urban może wielkim szkoleniowcem jeszcze nie jest, ale potrafi dobrze ocenić potencjał młodych. Kiedyś postawił na Rybusa, teraz stawia na Łukasika który moim zdaniem będzie objawieniem sezonu. Po meczu z Hapoelem taki Łukasik został przez Skorżę odesłany do Piasta tylko po to żeby bawić się wiosną z Rzeźniczakiem. A przecież już wtedy grał całkiem przyzwoicie.

optymista - 5 sierpnia 2012, 18:51:13 - *.zicom.pl
Legia wygrała z Okocimskim 4:0 także maja szanse ze się zmotywują i wygrają u siebie z Ried, czego im życzę .

Lenin - 5 sierpnia 2012, 22:33:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl