5 sierpnia 2012, 19:01:24 - elenril
Debiut Łukasza Sapeli w Rəvanie Baku

Łukasz Sapela zadebiutował w barwach Rəvana Baku w zremisowanym 1-1 (1-0) meczu 1. kolejki azerskiej ekstraklasy z Xəzərem-Lənkəranem. 29-letni były bramkarz GKS-u Bełchatów rozegrał pełne 90 minut.

fakir - 5 sierpnia 2012, 19:08:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czemu nie napiszecie o debiucie Piotrka Gawęckiego w Norwegii? Debiucie marzenie z 2 bramkami ;)

kubik78 - 6 sierpnia 2012, 9:40:58 - *.adsl.inetia.pl
Myślę, że to żenujące, że jeden z czołowych bramkarzy naszej ligi, w idealnym wieku, wyjeżdża grac do Azerbejdanu. Przecież to piłkarski czwarty świat! Jak ktoś wyjeżdża dajmy grac w Luxemburgu czy w piątej lidze niemieckiej, to sytuacja jest ta sama, ale to chociaż Zachód, miejsce w Europie w którym naprawdę dobrze się żyje, a co to jest Azerbejdżan???

ThaRealest - 6 sierpnia 2012, 11:27:12 - *.dynamic.mm.pl