6 sierpnia 2012, 0:05:29 - sir_lucas
Kamil Biliński strzelił dwie bramki

Kamil Biliński strzelił dwie bramki dla Žalgirisu Wilno w zremisowanym meczu 22. kolejki litewskiej A Lyga z Sūduvą Marijampolė 2-2 (0-2). Polski napastnik wszedł w przerwie, zastępując Andro Švrljugę.

5 sierpnia 2012, 19:45 - Wilno (LFF stadionas)
Žalgiris Wilno 2-2 Sūduva Marijampolė
Kamil Biliński 82, 90 - Ričardas Beniušis 35, 45

żółte kartki: Calum Elliot, Andrius Skerla, Mantas Kuklys, Tomislav Pek - Valdemar Borovskij, Tadas Eliošius.
czerwone kartki: Luka Perić (90. minuta) - Serhij Łohinow (90. minuta).

sędziował: Sergėjus Slyva.

W drużynie gospodarzy zagrali również piłkarze mający za sobą występy w polskich zespołach. Były piłkarz Korony Kielce i Jagiellonii Białystok Andrius Skerla rozegrał cały mecz, Georgas Freidgeimas (dawniej ŁKS) opuścił plac gry w 61. minucie, a Pawieł Komołow (wcześniej GKS Bełchatów) zszedł w przerwie. W Sūduvie pełne 90 minut rozegrał były zawodnik Zagłębia Lubin i ŁKS-u Nerijus Radžius.

Žalgiris zajmuje drugą pozycję ze stratą pięciu punktów do lidera.

Gracjan99 - 6 sierpnia 2012, 0:08:04 - *.ingram.com.pl
ale ta liga musi być nieźle słaba

Morena - 6 sierpnia 2012, 0:09:12 - *.ip.jarsat.pl
Do czego to doszło, że nasi piłkarze wyjeżdżają na Litwę, aby tam grać..

kozak - 6 sierpnia 2012, 0:11:17 - *.ssp.dialog.net.pl
kozak

RaXoN - 6 sierpnia 2012, 0:33:26 - *.centertel.pl
Czemu nadal nikt nie napisal nic na temat 2 goli Piotrka Gaweckiego w Gjovik FF??!

kozakkozak - 6 sierpnia 2012, 0:35:15 - *.dynamic.chello.pl
Dzieki za info.

czytelnik - 6 sierpnia 2012, 0:35:31 - *.162.88.101
Bo to trzecia liga.

slawek - 6 sierpnia 2012, 0:54:09 - *.adsl.inetia.pl
Strzelców w III norweskiej czy transfery polskich piłkarzy tam redakcja również podawała tutaj na stronie
Z drugiej strony co się stało że w IV lidze norweskiej gra Lyn Oslo.
Upadek klubu i powolna odbudowa od najniższych lig??

KOKO - 6 sierpnia 2012, 1:21:36 - *.as13285.net
3 liga moze i byc ale wazne ze strzelil, nudza mnie komentarze kolkow ze to jakas slaba liga i co z tego ze strzelil takis cwany to wybiegnij z takimi na boisko i sprobuj strzelic a nie oceniasz odrazu. POZDRO DLA NORMALNYCH

killman - 6 sierpnia 2012, 1:41:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do kadry go !

mogiel - 6 sierpnia 2012, 3:35:20 - REDAKCJA
slawek - nigdy nie podawaliśmy informacji o bramkach z III ligi norweskiej. Informujemy tylko o wydarzeniach z udziałem Polaków w III ligach krajów tzw. "wielkiej piątki" (Hiszpania, Anglia, Włochy, Niemcy, Francja). Natomiast o transferach III ligi norweskiej pisaliśmy tylko i wyłącznie wtedy, jeśli transfer dotyczył zawodnika Ekstraklasy, I lub II ligi.

aro - 6 sierpnia 2012, 4:58:46 - *.opera-mini.net (*.180.115.216)
A po tym,że Lewy strzelił 2 gole w ciągu kilkunastu sekund w meczu z Werderem to nikt nie napisze...

xyz - 6 sierpnia 2012, 5:58:44 - *.zabrze.vectranet.pl
@aro:
Z tego co kojarzę to 90minut.pl informuje o strzelcach bramek w spotkaniach ligowych i pucharowych. Lewandowski strzelił bramki w towarzyskim turnieju...tylko towarzyskim. Ja wiem, że jest trend w innych portalach by pisać nawet, że nasz zawodnik X czy Y strzelił 13 goli w sparingu z piątą drużyną dwudziestej ligi Turkmenistanu. Jednak tutaj, jak już są informacje to tylko o golach w "ważnych" meczach (liga, puchar, itd)

Znany - 6 sierpnia 2012, 6:51:27 - *.adsl.inetia.pl
brawo oby tak dalej

lp - 6 sierpnia 2012, 8:38:05 - *.pern.com.pl
wiedziałem że sobie poradzi. Dobry grajek.

@aro - 6 sierpnia 2012, 9:53:41 - *.dynamic.chello.pl
skąd wiesz że nikt nie napisze? Przeczytałeś cały internet i nie znalazłeś żadnej informacji na ten temat?

z - 6 sierpnia 2012, 11:05:33 - *.ssp.dialog.net.pl
jak przychodził do litewskiej ligi pisałem wtedy że zostanie królem strzelców i chyba się nie pomyle

dude - 6 sierpnia 2012, 13:26:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
nie ma sie co smiac, na litwie to byl mecz gigantow!

^z - 6 sierpnia 2012, 14:04:27 - *.proxnet.pl
ciężko mu będzie zostać królem strzelców, gdyż na Litwie jest już 22 kolejka Ale w przyszłym sezonie jak najbardziej!

tony - 6 sierpnia 2012, 15:28:30 - *.cdma.centertel.pl
Brawo kamil !!! Hej SLĄSK !!!Po co go wywalili to nie wiem...

lukk - 6 sierpnia 2012, 18:44:33 - *.205.224.148
Dobry grajek. Śląsk zamiast go oddawać powinien zachować takiego zawodnika. Widać jaka padake grają. Smiejecie się z litewskich klubów tak jak niedawno smieliscie się ze szweckich...a co zrobiły z mocarzami naszej ligi każdy wie. Z Lewadii też się smiano...a swoje zrobiła. Niech wreszcie do tych nasmiewaczy dotrze,ze mamy jedna z najsłabszych lig w Europie!!!

DENIS - 6 sierpnia 2012, 21:35:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl