[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

 


9 sierpnia 2012, 13:36:17 - koofel
Raúl González Guzmán piłkarzem GKS-u Bełchatów

Wenezuelczyk Raúl González Guzmán został nowym zawodnikiem GKS-u Bełchatów. Mogący występować na boku obrony lub pomocy piłkarz podpisał roczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Raúl González Guzmán urodził się 28 czerwca 1985 roku. W swojej karierze grał już m.in. w cypryjskich Dóxa Katokopiás, Énossis Néon Paralimníou, Apóllon FC, MS Anagénnissi Derýnias, a ostatnio w rodzimym Carabobo FC.


źródło: własne / GKS Bełchatów

REKLAMA

tadon - 9 sierpnia 2012, 13:37:50 - ecf60.neoplus.adsl.tpnet.pl
No to brunatni na mistrza z Raulem i De Guzmanem nie ma szans nikt.

Cwel - 9 sierpnia 2012, 13:37:54 - 89-76-140-75.dynamic.chello.pl
a to ci Raul taka gwiazda wielka i do nas zawitała powodzenia Raul !!!

olo - 9 sierpnia 2012, 13:39:33 - 88.216.217.178.ip4.netico.pl
przecież miał iśc do Qataru ! wow ! nigdy sie nie spodziewałem ze piłkarz tego fomatu bedzie grał w Lidze Pl! szacun Belchatów !

JJ - 9 sierpnia 2012, 13:41:59 - PC-77-46-54-10.euro-net.pl
Przynajmniej normalny tutuł, na jakimś wp czy onecie na bank tytuł by brzmiał : Raul Gonzalez zawodnikiem klubu z ekstraklasy, żeby tylko mieć jak najwięcej kliknięć

REKLAMA

koko - 9 sierpnia 2012, 13:43:09 - z58-04.opera-mini.net (31.61.129.245)
Polacy, cieszmy sie, albowiem jest to dzien, ktory zmieni oblicze polskiego futbolu.

hjewui - 9 sierpnia 2012, 13:44:08 - z38-05.opera-mini.net (172.22.53.173, 212.2.96.15)
Dlaczego ten news nie jest wyróżniony?!

Mądry - 9 sierpnia 2012, 13:44:22 - apn-95-41-144-182.dynamic.gprs.plus.pl
Najlepsze lata ma za sobą...ale na naszą ligę starczy.

kibic - 9 sierpnia 2012, 13:48:50 - agct19.neoplus.adsl.tpnet.pl
To ten z Szalke zero cztery gelienkirszen?

sierpc - 9 sierpnia 2012, 13:53:13 - 77-252-143-146.ip.netia.com.pl
przez chwilę myślałem, że to inny Raul będzie grał w GKS Węgiel Brunatny Bełchatów.

fanatyk - 9 sierpnia 2012, 13:58:27 - dynamic-78-8-142-20.ssp.dialog.net.pl
@kibic
tak ten.

comek - 9 sierpnia 2012, 14:04:21 - public130944.xdsl.centertel.pl
jeszcze nie dawno strzelał gole dla Realu Madryt, a teraz gra w GKSie Bełchatów. Widać Polska piłka nożna się rozwija!!! BRAWO!!!!

koko - 9 sierpnia 2012, 14:11:55 - 119.114.87.109.triolan.net
To niech Bełchatów pozyska hipermarket Real jako tytularnego sponsora i już mamy prawie La Lige hehe
Real Bełchatów z Raulem

Skoku - 9 sierpnia 2012, 14:14:38 - gvm254.internetdsl.tpnet.pl
Mimo, że poziom ligi kuleje, to ciągle jest w niej sporo kasy jak na europejskei warunki. Graja u nas już duńczycy, niemcy, hiszpanie. Gratluje GKS-owi Raul-a, napewno marketingowo i wizerunowo nasza liga sie podniesie. Bardzo fajny prezent dla ligowych fanów po fiasku negocjacji z Gutim i Inzaghim.

obużony - 9 sierpnia 2012, 14:16:46 - rt20bb146-89-3.routit.net
Polska liga to dno. Ja rozumiem ,że Raul szczelał bramki dla Realu,Milanu, Szalke czy Juventusu Rzym,ale żeby w tym wieku sprowadzać zawodnika do Polski. Przeciesz to emeryt !!

REKLAMA

KarlezPuzi - 9 sierpnia 2012, 14:21:35 - 89-69-61-217.dynamic.chello.pl
Po opuszczeniu Schalke myślałem , że wróci do Realu a tu taka niespodzianka będzie grał w Marnejklasie

kibic - 9 sierpnia 2012, 14:22:52 - xs217.internetdsl.tpnet.pl
ta raul 27 lat wenezuelczyk.

Cwel - 9 sierpnia 2012, 14:23:31 - 89-76-140-75.dynamic.chello.pl
Z tego co wiem to do obrony ma jeszcze iśc Sol Cambpel i Maldini zobaczymy co z tego bedie

OMNIS - 9 sierpnia 2012, 14:23:37 - 91.231.72.73
A juz myslałem ze Raul Fernandez...

zetor - 9 sierpnia 2012, 14:26:49 - user-31-175-231-238.play-internet.pl
Tylko Bełchatów, nasz KaeS

barni - 9 sierpnia 2012, 14:29:46 - host26.stimo.net
przeczytałem wszystkie komentarze liczac na jeden normalny bez ironii i sarkazmu... ale takiego nie znalazłem....

gks1977 - 9 sierpnia 2012, 14:31:02 - r3.elektron.com.pl
Gościu mimo wieku jest lepiej wyszkolony technicznie niż cała nasza (ekstra)klasa.

scout - 9 sierpnia 2012, 14:36:44 - 84-234-4-183.internetia.net.pl
same CKM-y tu piszą

kip - 9 sierpnia 2012, 14:39:16 - user-109-243-6-233.play-internet.pl
ale buraki tu pisza

fanatyk - 9 sierpnia 2012, 14:44:45 - dynamic-78-8-142-20.ssp.dialog.net.pl
@kip
Chciałym zauważyć, że ty też tu piszesz, więc też jesteś burakiem..
@obużony
Tyś uwierzył ŻE TO TEN RAUL GONZALEZ?
@gks1977
Mimo jakiego wieku? 27 lat, jeszcze trochę pogra.
Widzę, że niektórzy nie załapali naszych żartów i uwierzyli że TO TEN Raul

hahahaha - 9 sierpnia 2012, 14:49:55 - 212.160.175.211
kto uwierzył że to legenda Hiszpańskiego futbolu to niech idzie do psychiatry!

dadek - 9 sierpnia 2012, 14:50:19 - public88201.cdma.centertel.pl
To nie ten Raul! Tamten to Hiszpan a ten to Wenezuelczyk. Najpierw czytajcie a potem piszcie.

Madrista - 9 sierpnia 2012, 14:57:42 - 212.160.241.46
Jak oni beke kręcą ;d Raul Najlepszy Piłkarz Świata poszedł niestety do Al-Sadd a miał powrócić do Madrytu ! Hala Madrid !

Mario. - 9 sierpnia 2012, 15:02:54 - 46.204.86.176.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Kolejna wielka gwiazda po Balotellim z Widzewu ;D

znawca - 9 sierpnia 2012, 15:05:18 - d83-173.icpnet.pl
kurcze no nie sadzilem ze doczekam czasow, ze Raul znow zawita na polskie boiska. Byl juz chyba wtedy jak gral z Wisla w Krakowie, nie zostal powolany na Euro 2012 ale jednak ostatecznie do Polski przyjechal szacunek dla niego!

REKLAMA

adam - 9 sierpnia 2012, 15:07:09 - adfh202.neoplus.adsl.tpnet.pl
Raul Gonzalez? W GKS niby cienko z kasą, a przepłacili szejków z Kataru? Brawo, widzę, że z racji wieku cofnięty do obrony, pewnie już nie ta szybkość, ale to i tak.. Robi wrażenie.

kip - 9 sierpnia 2012, 15:20:13 - user-109-243-6-233.play-internet.pl
fanatyk chodzilo mi o tych co uwierzyli ze to ten raul

fan - 9 sierpnia 2012, 15:57:34 - dynamic-78-8-182-234.ssp.dialog.net.pl
W Zagłębiu Lubin natomiast Eric Abidal !!!

fanatyk - 9 sierpnia 2012, 16:25:27 - dynamic-78-8-142-20.ssp.dialog.net.pl
@kip
A to przepraszam

vpatyk - 9 sierpnia 2012, 16:45:36 - aakt130.neoplus.adsl.tpnet.pl
Żeby GKS był prawie jak Real o oprócz Raula to potrzebują jeszcze polskiego Mourinho, a Czesio bez pracy...

JohnyKSG - 9 sierpnia 2012, 17:34:44 - 095160231131.zabrze.vectranet.pl
Mam nadzieje,że ten sztuczny twór,grajacy od lat za państwowe pieniadze w końcu zniknie z mapy Polski.Kameralny stadionik,garstka kibiców i miasteczko z kilkunastoma ulicami i blokami.Makabra!

creat - 9 sierpnia 2012, 17:57:28 - h-87-199-15-41.dolsat.pl
JohnyKSG i co boli prawda ? i dobrze bo ma bolec

pipi - 9 sierpnia 2012, 17:59:58 - eih167.neoplus.adsl.tpnet.pl
Johny założę się, że pochodzisz z jakiejś zapyziałej wiochy i próbujesz tutaj leczyć kompleksy. Bęłchatów to 60tyś ładne i bogate miasto w centrum Polski.

ron - 9 sierpnia 2012, 18:07:40 - 87-207-105-126.dynamic.chello.pl
Podobno Fernando Morientes Ramirez , Sergio Ramos Perez oraz Iker Casillas Lopez również są bliscy podpisania kontraktu...

Peter - 9 sierpnia 2012, 19:27:53 - dynamic-78-8-194-237.ssp.dialog.net.pl
Skład Bełchatowa zgłoszony do najbliższych rozgrywek ligowych:
Iker Casillas Lopez - Michel Salgado Sa, Fernando Hierro de la Cruz, Roberto Carlos de los Santos, Sergio Ramos Perez - Claude Makelele - Makelele, Luis Figo Garcia, David St. Beckham, Zinedine Zidane Junior - Raul Gonzales Guzman, Fernando Morientes Ramirez.

Cwel - 9 sierpnia 2012, 19:59:35 - 89-76-140-75.dynamic.chello.pl
Peter chciałbym aby taki skład jezcze w rzeczywistosci był cos pieknego niestety takich gwiazd jak Zidane , Carlos , Makelele czy Figo juz nie zobaczymy...

bob1 - 9 sierpnia 2012, 21:42:23 - host-89-243-23-146.as13285.net
słyszałem że na restach jest fernando Torres Tarrega , Diego Maradon aBeunosaires , gian luigi borucco , Gabriel Batistuta Rasialdo ,chrystian ronaldo cabaliero , jose enrike barcalonos , oraz pier papin pop , i wane roneyros portorico

DENIS - 9 sierpnia 2012, 22:24:42 - aam58.neoplus.adsl.tpnet.pl
Prawie się dałem nabrać;)

me-how - 9 sierpnia 2012, 22:30:54 - user-164-127-54-57.play-internet.pl
Raul Gonzalez-Blanco-Negro???? o.O no to Bełchatów mistrz 2012/13.

mucho - 10 sierpnia 2012, 12:30:07 - adog236.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ciekawe jak długo Bełchatów będzie mu płacił, bo w Bełchatowie jest taki zwyczaj, że piłkarzowi płaci się 2 pensje, a potem granie za darmo.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: