11 sierpnia 2012, 22:51:04 - euzi
Gol Ludovica Obraniaka

Reprezentant Polski Ludovic Obraniak strzelił bramkę dla FC Girondins de Bordeaux w meczu 1. kolejki francuskiej Ligue 1 przeciwko Évian Thonon Gaillard FC. Jego drużyna wygrała na wyjeździe 3-2 (2-1) i po pierwszej serii spotkań jest na pierwszym miejscu w tabeli razem z SC Bastia.

11 sierpnia 2012, 21:00 - Annecy (Parc des Sports)
Évian Thonon Gaillard FC 2-3 FC Girondins de Bordeaux
Daniel Wass 17, Saber Khelifa 90 - Ludovic Obraniak 11, Yoan Gouffran 14, Henri Saivet 52

żółte kartki: Olivier Sorlin, Aldo Angoula, Mohammed Rabiu - Fahid Ben Khalfallah, Benoît Trémoulinas, Marc Planus.

sędziował: Benoît Bastien.

Obraniak grał do 69. minuty, kiedy zmienił go Nicolas Maurice-Belay. Strzelona bramka była jego pierwszą w nowym sezonie.

:) - 11 sierpnia 2012, 22:53:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bravo Ludo...

michał - 11 sierpnia 2012, 22:55:24 - *.trzebinia.mm.pl
niestety ten pseudo-trener go nie powoła

rks1910 - 11 sierpnia 2012, 22:55:52 - *.xdsl.centertel.pl
"Strzelona bramka była jego pierwszą w nowym sezonie." - no ciekawe kiedy mógł wcześniej jakąś strzelić skoro to była pierwsza kolejka xD

:) - 11 sierpnia 2012, 22:56:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oby Fornalik zmienił taktykę... Bo Obraniak gra lepiej w drużynach ofensywnych a nie broniących się przez 90 minut tak jak u Smudy

andy222 - 11 sierpnia 2012, 22:57:29 - *.toya.net.pl
Według Livespots Ludo miał jeszcze asystę przy 3. bramce dla Bordeaux.
Brawo!

wd-40 - 11 sierpnia 2012, 23:01:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ciekawe co tam u Saiveta, to mial byc talent na miare Henryego a tu ciagle jest w Bordo. Ale przynajmniej juz gra i strzela

Kuba - 11 sierpnia 2012, 23:11:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
szkoda

elkeko - 11 sierpnia 2012, 23:20:55 - *.adsl.szeptel.net.pl
ludovic to drewno won z reprezentacji polski

kokos - 11 sierpnia 2012, 23:21:54 - *.ists.pl
brawo Ludo, ale obudziłeś się z formą o 2 miesiące za późno ;)

hmm - 11 sierpnia 2012, 23:21:57 - *.tvkdiana.pl
Sobiech strzelił Manchesterowi United w sparingu.

polo - 11 sierpnia 2012, 23:37:36 - *.adsl.inetia.pl
Bramka piękna. Zakręcił z rogu szesnastki na dalszy słupek - prosto w okienko.

Mądry - 11 sierpnia 2012, 23:51:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Na euro nie strzelił...dobra,było minęło.
Dostał powołanie na Estonię,oby pomógł wygrać w tym sparingu a potem w awansie na MŚ 2014r.
Powodzenia !!!

Guizmo - 11 sierpnia 2012, 23:57:33 - *.46-130-109.adsl-dyn.isp.belgacom.be
Piekna bramka sam rog bramki . Co martwi to ze schodzil kontuzjowany niestety ..

realista - 12 sierpnia 2012, 0:14:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
co Fornalik potrafi stworzyć na arenę międzynarodową, to już widzieliśmy...0:2 i 0:5 Ruchu ze słabą Viktorią... I za takie zasługi zostaje się selekcjonerem w Polsce...

aaaa - 12 sierpnia 2012, 0:21:27 - *.30.79.180.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
"Strzelona bramka była jego pierwszą w nowym sezonie."

DENIS - 12 sierpnia 2012, 0:53:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Ludo

O.o? - 12 sierpnia 2012, 8:36:17 - *.198.94.213
@realista: Geniuszu, w meczach LE Ruch prowadził Tomasz Fornalik, a nie Władysław.

Ludovic - 12 sierpnia 2012, 9:52:16 - *.warszawa.vectranet.pl
Tą bramkę dedykuję wszystkim hejterom

art - 12 sierpnia 2012, 10:01:23 - *.aster.pl
Widziałem skróty wszystkich meczy francuskiej 1 ligi i póki co jest to zdecydowanie bramka kolejki:
=relmfu

art - 12 sierpnia 2012, 10:03:08 - *.aster.pl
chociaż 2 bramka w tym meczu także przepiękna:
=relmfu

Mądry - 12 sierpnia 2012, 10:47:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Szkoda że taki " strzałek " nie wyszedł mu podczas euro...z Grecją czy Rosją.
Szkoda.

@O.o? - 12 sierpnia 2012, 11:17:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No właśnie, WŁADEK by nie dopuścił do takiej klęski, wszystko wina młodego Fornalika. Boże co za znawcy

tiktak - 12 sierpnia 2012, 11:36:49 - *.centertel.pl
"Strzelona bramka była jego pierwszą w nowym sezonie." Autor tej genialnej myśli zjechał na poziom weszło.com

@titktak - 12 sierpnia 2012, 11:50:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
poziom weszlo.com to poziom nieosiagalny dla reszty mediow, bo ten serwis to czysta prawda

1920 - 12 sierpnia 2012, 11:51:21 - *.rudaslaska.vectranet.pl
Co za łby . To nie jest WŁADEK tylko WALDEK czyli Waldemar , znawcy footballu

Kamil - 12 sierpnia 2012, 11:52:35 - *.acn.waw.pl
euzi ale błysnąłeś z tym zdaniem "Strzelona bramka była jego pierwszą w nowym sezonie.