12 sierpnia 2012, 19:54:38 - mogiel
Ligowa wygrana Rosenborga

Rywal Legii Warszawa w IV rundzie eliminacji do Ligi Europy Rosenborg BK wygrał 3-0 z Sogndal IL w meczu 19. kolejki norweskiej Tippeligaen.

12 sierpnia 2012, 18:00 - Sogndal (Fosshaugane Campus)
Sogndal IL 0-3 Rosenborg BK
Bořek Dočkal 70 (k), 75 (k), John Chibuike 90

Rosenborg: 1. Daniel Örlund - 3. Mikael Dorsin, 24. Stefan Strandberg, 4. Tore Reginiussen, 14. Jon Inge Høiland (73, 5. Per Rønning) - 8. Bořek Dočkal, 22. Jonas Svensson, 7. Mohammed-Awal Issah (63, 42. Mikkel Diskerud), 19. Markus Henriksen, 17. Tarik Elyounoussi - 9. Rade Prica (81, 10. John Chibuike).

żółte kartki: Tonny Brochmann, Kenneth Udjus, Stéphane Badji - Mikael Dorsin.

sędziował: Svein Erik Edvartsen.
widzów: 4323.

Mecze IV rundy eliminacji do Ligi Europy pomiędzy Legią Warszawa a Rosenborg BK odbędą się 23 i 30 sierpnia. Pierwszy mecz w stolicy Polski.

Rosenborg BK po 19 kolejkach zajmuje 2. miejsce.

1234567890 - 12 sierpnia 2012, 20:57:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale forma Legia oddaje dwa walkowery bo tak się boją tych meczów

damian - 12 sierpnia 2012, 20:57:58 - *.beskidmedia.pl
oby tak z legia a WISŁA mistrzem Polski 2012/2013!!!

nd - 12 sierpnia 2012, 20:58:42 - *.dynamic.chello.pl
niezle

glik - 12 sierpnia 2012, 21:57:07 - *.master.pl
najgorsze, ze oni w rytmie meczowym a u nas dopiero liga ruszy. Ale oby chociaż Legia coś pokazała, bo tak to polska liga to dnooooo!

ilo - 12 sierpnia 2012, 22:20:12 - *.bialystok.vectranet.pl
jak Legia zagra tak jak ze Śląskiem to mecze niech odda walkowerem to mniejszy wstyd będzie!!

daro - 12 sierpnia 2012, 22:20:43 - *.internetdsl.tpnet.pl