12 sierpnia 2012, 22:52:21 - Bedziu
Debiut Grzegorza Krychowiaka w Reims

Grzegorz Krychowiak zadebiutował w barwach beniaminka francuskiej Ligue 1 - Stade de Reims Champagne. Jego zespół przegrał w 1. kolejce z Olympique de Marseille 0-1 (0-0). Polak rozegrał cały mecz.

12 sierpnia 2012, 21:00 - Reims (Stade Auguste Delaune)
Stade de Reims Champagne 0-1 Olympique de Marseille
Benoît Cheyrou 77

żółte kartki: Kamel Ghilas, Julien Toudic - Jordan Ayew.

sędziował: Saïd Ennjimi (Centre-Ouest).

Krychowiak występował już wcześniej w Stade de Reims Champagne przez dwa sezony - 2009/10 i 2010/11, kiedy to był wypożyczony z FC Girondins de Bordeaux. W tym czasie wystąpił w 52 spotkaniach i zdobył 4 bramki.

regfer - 12 sierpnia 2012, 22:57:34 - *.toya.net.pl
Jak zagrał?

Alo - 12 sierpnia 2012, 23:04:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Słabo widoczny, ograniczał się głównie do przeszkadzania, jakiś poważnych strat też nie zanotował, ale ogólnie był mało aktywny. Jedyna sytuacja na plus w ofensywie, to wywalczenie (a właściwie nabranie sędziego) rzutu wolnego, po którym Marsylia była bliska straty bramki.

lm - 12 sierpnia 2012, 23:34:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
kadrowicz na te eliminacje

Rudy - 12 sierpnia 2012, 23:39:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
z tego co widziałem ostatnie 30 minut, grał dosyć pewnie w destrukcji i nie tracił piłek, do akcji Reims się nie podłączał, bo w zasadzie ich nie było. A tak poza tym to jaki debiut, jak on już grał w Reims jakoś 2 lata temu?

Lenin - 12 sierpnia 2012, 23:59:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
obym się mylił ale chyba już na zawsze pozostanie tylko jako "ten który strzelił piękną bramkę Brazylii"

marco - 13 sierpnia 2012, 0:04:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
no właśnie, debiut to to raczej nie jest, bo grał już w Reims na wypożyczeniu

kopereni - 13 sierpnia 2012, 9:44:38 - *.ip.netia.com.pl
Barany, nie umiecie czytać ze zrozumieniem...

castel - 13 sierpnia 2012, 9:50:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
no troche niefortunny tytul.

MKS - 13 sierpnia 2012, 10:22:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Debiut w Ligue 1 w barwach Reims

urażony - 13 sierpnia 2012, 10:32:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobre spotkanie, typowy defensywny pomocnik, mało widoczny z przodu, dobry w destrukcji. Spotkanie na plus, lecz bez fajerwerków. Ogólnie żal zmarnowanych sytuacji, bo 3 punkty mogły zostać w Reims, szkoda.

ht - 13 sierpnia 2012, 10:57:37 - *.8.core.lanet.net.pl (*.202.212.81)
do kadry za polanskiego

spoko - 13 sierpnia 2012, 12:01:07 - *.tomaszow.mm.pl
Jeśli polska reprezentacja nie skorzysta odpowiednio z tego piłkarza to znaczy, że ten kraj nawet nie widział normalności.

alfonso - 13 sierpnia 2012, 12:08:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Występ średni. Akurat w ofensywie poza jednym strzałem po którym był rzut rożny nic wielkiego nie zdziałał. Nabrał sędziego w końcówce i w dobrej odległości wywalczył rzut wolny.
W defensywie też nie brylował. Brak było przechwytów, więcej grał asekuracyjnie.
Chłopak musi się jeszcze sporo uczyć. Choć Marsylia grała wczoraj dość przeciętnie, to na ich tle Krychowiak nie wypadł dobrze. Cała drużyna "rouge et blanc" pokazała, że póki co nie jest w stanie wygrywać z czołówką ligi. Utrzymanie będzie nie lada wyczynem.

domel - 13 sierpnia 2012, 12:41:19 - *.178.99.12
a przepraszam bardzo... On jest defensywnym pomocnikiem/obrońcą czy gra w przodzie?
To pierwsze... Więc ogarnijcie trochę... Dobrze w destrukcji i nie tracić piłek to dobry występ..

axel - 13 sierpnia 2012, 12:58:31 - *.belchatow.vectranet.pl
sami znawcy widze

MKS - 13 sierpnia 2012, 14:17:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Krychowiak to bardzo utalentowany gracz. Nie rozumiem jednego dlaczego powoływany do kadry jest taki pień jak Murawski, a o niebo lepszy od niego Krychowiak nie dostaje powołania to martwi.

edgar_6 - 13 sierpnia 2012, 14:51:14 - *.internetdsl.tpnet.pl
Murawski ale i Gol też został powołany, a w tym momencie to są przeciętni ligowcy. Nie rozumiem czemu nie ma Krychowiaka, Majewskiego, Salomona, Kupisza, Glika. Dobrze że Fornalik zostawił trzon kadry ale jednak nie paujące elementy powinien wyeliminować.To jest rozsądny trener i mam nadzieje że z czasem bedzię przynajmniej próbował wystawiać młodych zawodników.

miszcz - 14 sierpnia 2012, 16:46:17 - *.static.chello.pl (*.168.199.166, 127.0.0.1)
kurde szkoda, że ten koles nie nazywa się Krychowski albo Frank Krychowiak bo już dawno grałby w kadrze ;/ a tak przeciwez sa wieksza talenty w ekstrakasie, ktore trzeba wypromowac