15 sierpnia 2012, 17:00 - Łęczna (stadion Górnika)
Bogdanka Łęczna 1-2 Okocimski KS Brzesko

Bogdanka: 22. Sergiusz Prusak - 44. Mateusz Żukowski, 25. Marcin Kalkowski, 5. Tomasz Midzierski, 15. Grzegorz Wojdyga - 11. Kamil Oziemczuk (85, 88. Toshikazu Irie), 10. Dawid Sołdecki (59, 8. Robert Mandrysz), 4. Veljko Nikitović, 23. Tomáš Pešír, 9. Sebastian Szałachowski (55, 92. Michał Zuber) - 21. Maciej Ropiejko.

Okocimski KS: 1. Dawid Mieczkowski - 22. Konrad Wieczorek, 32. Radosław Jacek, 25. Mateusz Urbański, 4. Mateusz Wawryka - 82. Marcin Szałęga (73, 16. Paweł Pyciak), 26. Tomasz Baliga, 11. Wojciech Wojcieszyński, 8. Piotr Darmochwał (82, 6. Valentin Jeriomenko), 17. Iwan Łytwyniuk - 91. Łukasz Zaniewski (90, 9. Tomasz Ogar).

żółte kartki: Wojcieszyński, Zaniewski, Jeriomenko.

sędziował: Wojciech Krztoń (Olsztyn).
widzów: 900.

źródło: własne / Okocimski KS Brzesko

rayden - 15 sierpnia 2012, 18:51:25 - *.brzesko.mm.pl
Super wynik Okocimskiego . Ogar wszedł na boisko w 92 minucie , a w 93' strzelił zwycięską bramkę

Brawo Ogar.
Zaniewski przez 90min nie miał okazji na bramke. A Tomkowi wystarczyło 2min . SUPER !

kibic - 15 sierpnia 2012, 18:58:50 - *.adsl.inetia.pl
ilu kibiców OKS-u w Łęcznej?

Fan - 15 sierpnia 2012, 19:00:15 - *.68.75.167.debica75.tnp.pl
Kibicow z Brzeska 120 przed mecz lekka spina z ochrona.

Gimbus - 15 sierpnia 2012, 19:02:49 - *.de
w Łęcznej ok 2000 kibiców z Brzeska. Świetna liczba jak na 1 lige.

rafalski - 15 sierpnia 2012, 19:03:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bez walki oddane 3 punkty! Teraz wyjazd w sobotę do Gdyni na mecz z Arką (17-30)

zlp - 15 sierpnia 2012, 19:08:26 - *.dynamic.chello.pl
.

johny - 15 sierpnia 2012, 19:10:55 - *.ssp.dialog.net.pl
Czuję, że Okocimski może sporo namieszać w tym sezonie. Ale poczekajmy, to dopiero pierwszy mecz przecież. Przyjdą mecze z Cracovią, Arką, Zawiszą to wtedy zobaczymy jak będzie

x - 15 sierpnia 2012, 19:11:28 - *.dynamic.chello.pl
Spokojnie liga dopiero ruszyła!! Bogdanka!!

nieciecza - 15 sierpnia 2012, 19:12:40 - *.dynamic.chello.pl
Okocim!!! Brawo chłopaki

konradzed - 15 sierpnia 2012, 19:15:14 - *.116.244.237
Super start!!! Dzięki chłopakom będę miał udany wieczór! :-D Teraz piwko i mecz Reprezentacji! ;-)

Tyfus - 15 sierpnia 2012, 19:37:56 - *.dynamic.chello.pl
drużyny z malopolski ładnie poszły w tej kolejce. Brawo Piwosze za walkę do końca.

Mania Kuwa - 15 sierpnia 2012, 19:45:14 - *.marsoft.net
Już widać, że zaraz wywalą trenera, ale Łęczna jest po raz kolejny bez szans na extraligę, im się nie chce. Po co pracować podwójnie, skoro w I lidze tyle zarabiają, jełopy i matoły z Łęcznej. Za te dwie porażki powinni oddać pieniądze dla biednych dzieci, a zarabiać tylko za zdobyte punkty.

PS - 15 sierpnia 2012, 19:48:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ogar typ z niego ;)

p - 15 sierpnia 2012, 19:52:05 - *.opera-mini.net (*.113.45.27)
nie podniecajcie sie i tak okocimski spadnie.życze wam tego z całego serca.

yeti - 15 sierpnia 2012, 20:23:27 - *.dynamic.chello.pl
rafalski,gdzie jest ta twoja bogdanka? nad którą tak piejesz,do spadku patałachy

kibic - 15 sierpnia 2012, 20:27:16 - *.adsl.inetia.pl
do p ja też jestem tego samego zdania co ty niech spadają takie drużyny jednorazowe bez kibiców i stadionów jak Brzesko

KOLO - 15 sierpnia 2012, 20:30:30 - *.lublin.mm.pl
Chłopki ograły chłopków.
Byłem na meczu.Żenada.

gk - 15 sierpnia 2012, 20:56:25 - *.ab-websites.com
z brzeska 10 tys kibiców przylecieli 20 samolotami hahaha niech sie te dziewczyny z brzeska nie spinaja bo dostana w tej 1 lidze po pipach i skonczy sie kozakowanie wiadomo z w łecznej tylko górnik nikt na bogdanke nie chodzi tylko pikniki

t - 15 sierpnia 2012, 21:19:59 - *.sferanet.pl
DO Zarządu Bogdanki i co za wybór mieliście na testach super stopera z Nigerii a wybraliście odrzut z Sandecji.
Ten Nigeryjczyk znowu jest gwiazdą w lidze Słowackiej co wy na to znawcy .

do t - 15 sierpnia 2012, 21:43:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czy ja wiem czy ten stoper był taki super, niczym sie za bardzo nie wyrózniał, a co do tego odrzutu z sandecji to widocznie nie byłes na meczu w łęcznej bo zawodnik o ktorym piszesz jest ostoja obrony i bez niego byloby ciezko.

piro - 15 sierpnia 2012, 22:20:06 - *.54.117.53
Okocimski klub bez kibiców gra swoje. Brawo za ambicje chłopaki. Spójrz na tabele Bogdanka na czele

konradzed - 15 sierpnia 2012, 23:43:00 - *.116.244.237
Śmiać się chce jak żal niektórym tyłek ściska i wypisują brednie na temat braku kibiców itp. :-D Jest drużyna, a infrastruktura z czasem się poprawi. :-P Okocimski!!! Był!!! Będzie!!! Jest!!!

Ale - 16 sierpnia 2012, 8:37:04 - *.play-internet.pl
Poziom meczu był bardzo słaby. Obie druzyny gramy przysłowiowy "piach". Z Brzeska nikt nie przyjechał, ale to chyba nikogo nie dziwi. Gospodarze w drugiej połowie grali fatalnie, brak dokładnych piłek, środek pola nie istniał. W pierwszej połowie grali znacznie lepiej, rajdy Ropiejki dawały w kość obrońcom gości, którzy nie nadąrzali biegowo za nim. Okocimski strzelił dwie bramki główką i to jest najwięszy wstyd dla Bogdanki. Midzierski, chłop 190 cm, Kalkowski 180 cm i oni do piłki nie dają rady doskoczyć i ją wybić, ale daje Wojcieszyński, który ma 170, żenada nie?

Ale - 16 sierpnia 2012, 8:43:55 - *.play-internet.pl
Okocimski nie grał lepiej. Udawały się akcję prawym skrzydełem. Druga bramka trochę szczęśliwe strzelona, rzutem na taśmę. Okocimski nie umiał upilnować Ropiejkę, ale on też nie mógł grać w pojedynkę, w drugiej części gry nie dostawał takich podań jak w pierwszej i nie miał stąd tylu szans. Sędziowanie beznadziejne. Ciągłe pomyłki, nie wiem za co ten pan sędziował w Ekstraklasie. Dwie drużyny mają w next kolejce trudne mecze i się nie zdziwię, jak obie przegrają.

karlik - 16 sierpnia 2012, 12:04:21 - *.ennet.pl
gdyby nie błędy w obronie bogdanki to mariolki o kocim wzroku nie strzeliłby żadnej bramki.mariolki o kocim wzroku nie ciszcie się

BF-WW - 16 sierpnia 2012, 15:18:53 - *.116.244.7
Z Brzeska nikt nie przyjechał bo w Łęcznej tylko Górnik!

kibic - 16 sierpnia 2012, 16:14:15 - *.adsl.inetia.pl
BF-WW nie wiem po co to piszesz przecież to jasne że z brzeska nikt nie przyjechał bo tam nie ma nikogo poza dziadami zgredami itd ten klub to wiejski klub!!! niezapominajce o tym!!

jajcarz - 16 sierpnia 2012, 18:51:18 - *.68.77.229.brzesko77.tnp.pl
do kibic ; drugi raz dostajecie w pałe i wielkomiejskie ambicje [ bo gdziż ta bogdanka leży na zadupiu Polaki C ] Wypisujecie że sędziowie beznadziejni że Brzesko to wieś a wyrwał sie któryś z tych pisarzy wyzej co piszą poza swoją metropolie w świat jak wyglądają miasteczka jak Brzesko .