zed - 18 sierpnia 2012, 18:51:29 - *.internetdsl.tpnet.pl
brawo Maciek Brawo Kolejarz szkoda straconej bramki w koncowce glupota gryzlaka

xxvc - 18 sierpnia 2012, 18:55:36 - *.adsl.inetia.pl

Kole - 18 sierpnia 2012, 18:56:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Fuksiarze z Brzeska. A mogli mieć 1 punk gdyby nie dzisiaj i Łęczna 90+6.

asd - 18 sierpnia 2012, 18:57:24 - *.sileman.net.pl
Gryzlakowi w glowie tylko torebeczka na ramieniu,w niej szminka,ot caly Grybowski asior,a w głowie jak baran w torbie.

kolejarz - 18 sierpnia 2012, 19:00:17 - *.extreme-net.one.pl
Takiego fuksa miec to normalnie az wkurza dwa mecze i dwa gole w 90 min !!!!!!!!

zzxx - 18 sierpnia 2012, 19:01:43 - *.adsl.inetia.pl
Kolejarz gdzie jest ten mega transfer zapowiadany od dawna jak zwykle sciema

max - 18 sierpnia 2012, 19:11:31 - *.is.net.pl
Gratki OKOCIMSKI-to nie fuks tylko ambicja i gra do końca i OKOCIMSKI z tego słynie ,brawo PIWOSZE

asad - 18 sierpnia 2012, 19:11:48 - *.domtel.ptc.pl
Tiaa, fuksa fuksa fuksa : D Mecz na żenującym poziomie, Okocimski 1 celny strzał 1 gol, Kolejarz 1 celny strzał 1 gol. Wynik najsprawiedliwszy z możliwych.

konradzed - 18 sierpnia 2012, 19:18:58 - *.68.80.182.ostrow80.tnp.pl
Wynik jak najbardziej sprawiedliwy. :-) Kolejarz nie zasługiwał na 3 punkty, a Okocimski na wygraną. ;-) Poziom meczu słabiutki... Skoro my nie mamy kibiców to gdzie grupa fanów Kolejarza? :-P

hj - 18 sierpnia 2012, 19:32:13 - *.petrus.pl
3 MECZE KOWALCZYKA I 4 GOLE.dobrze transfer trafarskiego nie wypalil

rayden - 18 sierpnia 2012, 19:32:52 - *.68.92.191.mielec92.tnp.pl
Poziom meczu taki , że można było usnąć - typowy na 0;0 . Piękna bramka Pyciaka - stadiony świata

Ćwirek - 18 sierpnia 2012, 19:43:14 - *.brzesko.mm.pl
Brawo Pyciu
Bramka stadiony świata

maciej - 18 sierpnia 2012, 19:46:15 - *.105.16.242
Okocimski Brzesko miał więcej niż 1 celny strzał. Sędziowie byli do dupy. Karny dla Okocimskiego powinien być w ostatniej minucie, a piłkarze Kolejarza Stróże jak ktoś ich dotknął to od razu leżeli.

wwa - 18 sierpnia 2012, 20:41:34 - *.as13285.net
byli obecni kibice kolejarza w brzesku ? jak tak to w jakiej liczbie ?

edward - 18 sierpnia 2012, 20:55:45 - *.internetdsl.tpnet.pl
do wwa 0

anonim - 18 sierpnia 2012, 20:56:09 - *.tktelekom.pl
W takiej samej liczbie jak w młynie Okocimskiego

rayden - 18 sierpnia 2012, 20:58:17 - *.68.92.191.mielec92.tnp.pl
Było paru kibiców ze Stróż ale byli wtopieni w kibiców z Brzeska , ok. 10-15 ich było .

ks - 18 sierpnia 2012, 21:03:54 - *.extreme-net.one.pl
Oks nie przyjmuje kibicow gosci nie wiem czemu ? a tak osobiscie to z 20 30 osob

piro - 18 sierpnia 2012, 21:38:31 - *.54.117.53
słaby pzpn + słaba liga + słaba reprezentacja = lato ale już tylko miesiąc i będzie jesień

kell19877 - 18 sierpnia 2012, 21:52:04 - *.dynamic.chello.pl
u Kowalczyka zapowiada się runda życia :D

wwww - 18 sierpnia 2012, 22:14:21 - *.mmpnet215.tnp.pl
z kolejarza było 10 kibiców bo bylem na tym meczu

kibic - 18 sierpnia 2012, 22:22:01 - *.com
strozów na meczu z 500 osób zapełnili cały stadion i zdemolowali pół brzeska chcieli ustawke zrobić jak ostatnio Sandecja obiła Miedz ale Okocimskie odmówił .:D..A tak na poważnie było kilka dziadków z dziecmi na meczu tyle.!!!

hahA - 18 sierpnia 2012, 22:30:20 - *.kimsufi.com
haha kibic jesteś wielki ( padłem ) HAHAHa

maciej - 19 sierpnia 2012, 11:31:56 - *.105.16.242
Czy wie ktoś gdzie jest w internecie gol Pawła Pyciaka?

el clasico - 19 sierpnia 2012, 16:47:35 - *.blokowe.pl
Okocimski-Kolejarz,ligowy klasyk.

kibic - 19 sierpnia 2012, 22:06:06 - *.adsl.inetia.pl
Kolejarz miał większy młyn w Brzesku niż sam Okocimski hahahaha ale wstyd ten OKS to może się równać tylko z A klasowymi ekipami

kibic - 19 sierpnia 2012, 22:26:52 - *.adsl.inetia.pl
stróże mają więcej kibiców niż okocimski hehehe mozna było tego doświadczyc na ostatnim mecz młyn okocimskiego mniejszy niż kolejarza !!!!!

konradzed - 20 sierpnia 2012, 11:45:34 - *.dip0.t-ipconnect.de
Do kibic: Żebyś przynajmniej był na tym meczu. :-D Ambitne wpisy. :-P Pozdrawiam normalnych!

Kolejorz - 21 sierpnia 2012, 8:09:51 - *.116.244.237