18 sierpnia 2012, 21:59:07 - euzi
Marcin Wasilewski zmarnował rzut karny

Obrońca RSC Anderlecht Marcin Wasilewski w 58. minucie meczu 4. kolejki belgijskiej Jupiler Pro League przeciwko RAEC Mons przy stanie 1-1 nie wykorzystał rzutu karnego - jego strzał obronił bramkarz rywali. Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny reprezentanta Polski 2-1 (1-0).

18 sierpnia 2012, 20:00 - Anderlecht (Stade Constant Vanden Stock)
RSC Anderlecht 2-1 RAEC Mons
Milan Jovanović 43, Ołeksandr Jakowenko 69 - Mustapha Jarju 56

żółte kartki: Kanu - Zola Matumona, Jérémy Sapina.
czerwona kartka: Jérémy Sapina (57. minuta, RAEC, za faul taktyczny).

sędziował: Joeri van der Velde.
widzów: 22 000.

W 58. minucie Marcin Wasilewski (Anderlecht) nie wykorzystał rzutu karnego (Olivier Werner obronił).

j - 18 sierpnia 2012, 22:11:21 - *.aster.pl
kim jest facet z charakterystycznym akcentem, ktory komentowal ten mecz na sportklub? ogolnie calkiem ciekawy meczyk, ale wasilewski to nie jest srodkowy obronca. on ma tak irytujaca maniere rozkladania raczek.

;] - 18 sierpnia 2012, 22:19:37 - *.elblag.vectranet.pl
No coz.. reprezentant Polski.. dalej pokazujemy co obedznie nasza kadra reprezentuje ;)

ekspert - 18 sierpnia 2012, 22:19:57 - *.superkabel.de
do j to był maciej iwański!

sraka - 18 sierpnia 2012, 22:21:41 - *.superkabel.de
obecnie czy obedznie?? hmm?? chyba jednek to pierwsze bżmi lepiej:P

johny - 18 sierpnia 2012, 22:37:44 - *.147.171.221.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
szkoda, że nie trafił, ale sezon jest długi, to się jeszcze "Bestia" odkuje

Do redakcj - 18 sierpnia 2012, 22:55:21 - *.customers.d1-online.com (*.159.108.119)
Tak szczerze, a kogo to ??

---|||--- - 18 sierpnia 2012, 22:56:22 - *.gl.digi.pl
A to mi reprezentant.

Ferdynand - 18 sierpnia 2012, 22:58:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To chyba rodzinne u Wasilewskich. Jego brat Paweł tydzień temu też nie wykorzystał rzutu karnego w meczu Odra Opole - Start Namysłów. Mogąc zapewnić Odrze zwycięstwo w końcówce meczu posłał piłkę wysoko ponad bramką płosząc ptaki siedzące na drzewach w okolicy stadionu.

## - 18 sierpnia 2012, 23:53:39 - *.adsl.inetia.pl
Brawo Wasyl, widzę, że forma reprezentacyjna.

guizmo - 19 sierpnia 2012, 0:48:44 - *.130.27.51
Potwierdzam! Byłem na meczu i wasyl strzelil tego karnego jak baran... W sam srodek bramki owszem doac mocmo ale nie na tyle by pokonac Werner. Ogolnie nieLy mecz choc duzo roboty nie mial.

andy - 19 sierpnia 2012, 1:03:10 - *.rtr.bait.pl
Przez jednego karnego nie można oceniać Wasyla

znawca - 19 sierpnia 2012, 1:09:02 - *.icpnet.pl
Swoją drogą gdzie jeszcze za granicami naszego kraju Polak strzela karne w meczu? To jednak rzadkość. Chyba, że jako nieliczny wytrzymuje presję aby w ogóle podejść do strzału i nie ma zbyt wielu konkurentów na tym polu

a - 19 sierpnia 2012, 3:42:40 - *.proxnet.pl
Dudka w barwach Auxerre strzał, Kuba jednego bodajże, Polanski chociaż wiadomo, jak to z nim jest.
^barni nie rozumiem co w tym takiego zabawnego? Wasyl nie strzelił karnego z Ajaxem w LE. Rzeczywiście boki zrywać ;)

Kolejorz - 19 sierpnia 2012, 4:36:23 - *.play-internet.pl
Z całym szacunkiem dla Wasyla,ale on już dokadry się nie nadaje.Za dużo "wielbłądów" robi

juras - 19 sierpnia 2012, 11:07:12 - *.centertel.pl
do sraka. Kogoś poprawiasz a sam nie jesteś lepszy. Pisze się brzmi a nie bżmi.

merlin - 19 sierpnia 2012, 14:28:16 - *.214.c91.petrotel.pl
@a - masz małe poczucie humoru czy tylko udajesz?

Niemiec - 19 sierpnia 2012, 14:38:47 - *.adsl.inetia.pl