19 sierpnia 2012, 15:51:58 - koofel
Dwa gole Macieja Rybusa

Tieriek Grozny pokonał 2-1 (1-0) Dinamo Moskwa w 5. kolejce rosyjskiej ekstraklasy. Zwycięstwo nad ostatnią drużyną w lidze zapewnił gościom dwoma strzelonymi bramkami Maciej Rybus. Polski skrzydłowy przebywał na boisku przez całe spotkanie, a w 78. minucie obejrzał żółtą kartkę. To jego pierwsze ligowe trafienia w tym sezonie.

19 sierpnia 2012, 14:00 - Chimki (Ariena Chimki)
Dinamo Moskwa 1-2 Tieriek Grozny
Balázs Dzsudzsák 75 - Maciej Rybus 30, 83

żółte kartki: Artur Jusupow, Kevin Kurányi - Ezechiel N'Douassel, Maciej Rybus.
czerwone kartki: Władimir Rykow (82. minuta, za faul), Kevin Kurányi (90. minuta, za drugą żółtą) - Ezechiel N'Douassel (54. minuta, za uderzenie przeciwnika).

sędziował: Aleksiej Jeśkow (Moskwa).

W zespole gości 90 minut rozegrał Marcin Komorowski, a Piotr Polczak całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych.

Tieriek zgromadził do tej pory 10 punktów i zajmuje 4. miejsce w tabeli.

Brawo! - 19 sierpnia 2012, 15:56:12 - *.gress.pl
No no Maciek!! Brawo!! Reprezentuj Polskie JAK NAJLEPIEJ POTRAFISZ!!

Hans - 19 sierpnia 2012, 16:00:19 - *.play-internet.pl
Rybus długo miejsca w Tierieku nie zagrzeje jak będzie tak grał... Bo na pewno może spodziewać się zainteresowania z lepszych klubów rosyjskich. A Marcin jest strasznie niedoceniany, powinien dostać powołanie na Czarnogórę...

Darek - 19 sierpnia 2012, 16:01:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dwie bramki w silnej lidze ale w meczu ze zdecydowanie najsłabszą drużyną więc jeszcze trzeba by potwierdzić dobrą formę

kamil - 19 sierpnia 2012, 16:06:24 - *.175.80.177
Gwiazda meczu ;) druga bramka wychodzil sam na sam z bramkarzem Rykov fauluje i dostaje czerwona kartke. Rzut wolny i Rybus w same okno GRATKI..

cccp - 19 sierpnia 2012, 16:23:21 - *.play-internet.pl
Polczak do kadry!

ADEK - 19 sierpnia 2012, 16:29:08 - *.ssp.dialog.net.pl
Druga bramka super brawo Maciek!

ADEK - 19 sierpnia 2012, 16:30:40 - *.ssp.dialog.net.pl
@134567890
Ciekawe czy ty byś dla kadry PZPN strzelał? JA NIE.

łańcut - 19 sierpnia 2012, 16:35:03 - *.adsl.inetia.pl
Darek , w lidze rosyjskiej nie ma słabych drużyn

koko - 19 sierpnia 2012, 16:57:40 - *.154.188.26
No to Dan Petrescu wylatuje z Moskwy hehe Polak przybil gwozdz do jego trumny, to mial pewnie zdziwko

tikitak - 19 sierpnia 2012, 17:00:53 - *.ip.netia.com.pl
Darek jak Dynamo Moskwa jest najslabsza druzyna to mi groch na rece rosnie. Czlowieku to poczatek sezonu i to Dynamo rownie dobrze moze jeszcze w europejskich pucharach zagrac papierowo to oni nawet o mistrza powinni sie bic. Chlopie poczytaj cos cokolwiek zanim chlapniesz takie blazenady

mitrex - 19 sierpnia 2012, 17:12:36 - *.98.75.248 (*.25.9.32)
czym wy sie podniecacie ??,przyjedzie na kadre i poziomem dostosuje sie do reszty patałachów

Dark - 19 sierpnia 2012, 17:34:38 - *.dynamic.chello.pl
ADEK - Każda reprezentacja narodowa jest jednocześnie kadrą danego związku.

Snajper - 19 sierpnia 2012, 17:49:01 - *.dynamic.chello.pl
U Ruskich to se strzela, a w kadrze beznadzieja!

maradona - 19 sierpnia 2012, 18:48:41 - *.mysmart.ie
Bordeaux prowadzi 1:0 po bramce Obraniaka...Personalnie tak silnej kadry nie mieliśmy od 30 lat !!! Kuba, Lewy, Obraniak, Rybus, Polański, Wasyl, Szczęsny, Tytoń, Piszczek, Grosicki, Perquis, Dudka, Mierzejewski, Piech...i młodzi Wolski, Gol, Krychowiak, Glik, Żyro, Borysiuk, Sobiech, Salamon, Możdżeń, Kamiński, Kupisz...tylko trzeba ich odpowiednio poukładać, ustalić hierarchię kto za co odpowiada i do głowy im dotrzeć !!! Przy porządnym zagranicznym selekcjonerze byłaby silna reprezentacja, a tak ciężko będzie...

Kolejorz - 19 sierpnia 2012, 19:43:27 - *.play-internet.pl
Rybus obchodzi dziś 23 urodziny,strzelił 2 bramki na wagę zwycięstwa,a od prezesa Tereka Grozny dostał dziś mercedesa(i nie jest to w124)

aa - 19 sierpnia 2012, 21:11:20 - *.warszawa.vectranet.pl
To będzie chyba pierwszy Polak który wypromuje się w lidze rosyjskiej

m - 19 sierpnia 2012, 21:22:03 - *.internetia.net.pl
Moskiewski sędzia na meczu Dynama Moskwa... U nas przy czymś takim już by były teorie spiskowe.

DENIS - 19 sierpnia 2012, 21:32:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Maciek

axel - 20 sierpnia 2012, 13:05:53 - *.belchatow.vectranet.pl
no i wszystko zloty chlopak juz w meczu z estonia bylo widac ze jest w dobrej formie i sie wyroznia co potwierdzil 2 brameczkami :D gitosko

needle - 21 sierpnia 2012, 0:19:42 - *.adsl.inetia.pl