kosta - 25 sierpnia 2012, 19:00:43 - *.mmj.pl

Pszczyna - 25 sierpnia 2012, 19:00:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

TT - 25 sierpnia 2012, 19:02:53 - *.protonet.pl

FC Siemce - 25 sierpnia 2012, 19:03:01 - *.dynamic.chello.pl
FC SIEMCE

FC Siemce - 25 sierpnia 2012, 19:05:30 - *.dynamic.chello.pl
szkoda godać na Twój temat koles.

Pszczyna - 25 sierpnia 2012, 19:06:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
no tak bydzie najlepij.. co ty mozesz wiedziec o sytuacji w Pszczynie skoro zapewne nigdy w życiu tu nie byłes ?

Pszczyna - 25 sierpnia 2012, 19:10:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
noo tak jak godosz .. ino pewnie niy w siemanowicach bo tam na bank 100% to gieksa

FC Siemce - 25 sierpnia 2012, 19:12:22 - *.dynamic.chello.pl
Ja nic nie mówie ze SIEMCe 100% GieKSy ! Dobra kończe godka doUsłyszenia !

miro - 25 sierpnia 2012, 19:25:33 - *.internetia.net.pl
No i super ŁECZNA...pozdro z Jastrzebia!!!

SS j - 25 sierpnia 2012, 19:27:40 - *.centertel.pl
szkoda
Trojkolorowy Chorzow Batory

Tomasz Sie - 25 sierpnia 2012, 19:46:03 - *.via.zamek.net.pl
GieKSa znów "obrona częstochowy" cały mecz,nie wygląda to dobrze.Pozdrowienia od GieKSy z Siemianowic

znawca - 25 sierpnia 2012, 19:47:29 - *.ssp.dialog.net.pl
Siema. Jak grał Rakels? Pozdro dla normalnych.

www - 25 sierpnia 2012, 20:14:25 - *.internetia.net.pl
Brawo Tomek. Bramka zwycięska przeciwko cyganom!!!. GKS 1962 pamięta !!

tom26 - 25 sierpnia 2012, 20:14:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
słabo...

tom26 - 25 sierpnia 2012, 20:16:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
by nie powiedzieć ...żalośnie

Przemo - 25 sierpnia 2012, 20:20:27 - *.adsl.inetia.pl
właśnie wróciłem z meczu emocje do końca Rakels,wołkowicz najlepsi z GKS wołkowicz radze zapamiętać to nazwisko.Z łęcznej najlepszy Benkowski,Sołdecki

furti - 25 sierpnia 2012, 20:34:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
niedowno na pszczynie mnie zaatakowali chorzowscy niby na ich terenie. tak powiedzieli i kozali sciagnac koszulke.zamienilismy kilka zdan i kozali ubrac bluze. ubrolem i wyczekolem jak ich bedzie mniej.jak ich bylo trzech to z bratem przegonilech ich z niby ich terenu i poszlech kawalek dalej na policje i godom tym co byli na nocce ze jak jeszcze roz mnie chorzowscy napadnom na niby ich terenie to juz sie nie zlituja.

GKS Tychy - 25 sierpnia 2012, 21:06:39 - *.dynamic.chello.pl
Nie gadajcie z kolesiem o nicku PSZCZYNA.
On twierdzi ze GKS Tychy to Gieksiarze
Ma swoj swiat 14 latka....

dark - 25 sierpnia 2012, 21:53:38 - *.opera-mini.net (*.207.192.155)
furti ty jestes konfidentem

fester - 25 sierpnia 2012, 21:55:06 - *.lukman.pl
na meczu 300 ludzi w tym 160 GieKSiarzy ! i żółty młyn cały mecz!!! słowa nie mogę wypowiedzieć "z tylu klubów na tym świecie..."

juko - 25 sierpnia 2012, 22:10:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oziemczuk strzelil pierwszego gola od 2,5 roku... Poza tym na profilu to podaja, ze on ma 61 kg... Dobre tyle to mial chyba jak do Francji wyjezdzal...nikt go jeszcze nie pogonil... Pewnie ma stary dobry kontrakt Coz Bogdanka wygrala w meczu druzyn walczacych o utrzymanie...

fumfel fum - 25 sierpnia 2012, 22:25:30 - *.bois.qwest.net
a wszyscy reprezentanci Slaska rowno do poziomu,na
trzech pierwszych miejscach....od dolu.aj aj,zal
pupe sciska za blad naiwnego myslenia o dzialaniach
p.Krola.teraz by to odwrocic,tylko jedna zagrywka,a
mianowicie---polaczenie sie jak najwiecej naszych slaskich klubow w kilka,a nawet w jeden.i tak mamy
wszyscy blisko na mecz.i wtedy dopiero bedziemy mogli mierzyc sie nawet z Dortmundem.a nawet
Podolski to poprze i szybciej sie przeniesie.do boju

sad - 25 sierpnia 2012, 22:28:55 - *.34.ktmtelekom.pl
Szałach widzę już pograł.....równia pochyła

maruda - 25 sierpnia 2012, 22:30:53 - *.sileman.net.pl
4 mecze i ani jednej wygranej.Zapowiada sie wręcz fantastycznie

ivan draco - 25 sierpnia 2012, 23:06:30 - *.adsl.inetia.pl
juko. ty to na meczu nie byłeś. szacun dla kibiców gieksy za przyjazd, ale doping na poziomie :B: klasy. zamiast dopingować swój klub to skupili sie na kilku przyśpiewkach: strzelcie .... gola, jechać z .... dno. jak klub spadł nisko to i kibice jeszcze niżej.

ZAWISZAK - 25 sierpnia 2012, 23:14:03 - *.centertel.pl
szacun GIEKSA !! Nigdy nie ześliście na psy jak polonia wwa czy bogdanka!czekamy na Was w Bydzi! tylko GIEKSA I ZAWISZA SIĘ NIE SPRZEDALI!!

APS - 25 sierpnia 2012, 23:25:27 - *.play-internet.pl
Właśnie popijam sobie drinka i myślę to nie jest zły wynik porażka zawsze boli ale GIEKSA KOCHAM CIĘ i na dobre i na złe będę z tobą zawsze Podlesie to się liczy I II czy ta śmieszna exralaska hej pozdro dla normalnych

yhym - 25 sierpnia 2012, 23:27:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
gks tychy - i chyba ma rację co nie ? czyli wg ciebie na kibiców z Płocka nie można powiedzieć wiślaki bo to odnosi się tylko do Wisły Kraków ? zastanów się troszkę

cdrom - 25 sierpnia 2012, 23:40:09 - *.walbrzych.vectranet.pl
mandrysz nie grał jest zwycięstwo trenerze !

rafalski - 26 sierpnia 2012, 5:55:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wymęczone zwycięstwo gospodarzy,katowiczanie grali na pograniczu faulu Pierwsza połowa dobrze rozpoczęta Posiadanie piłki pół na pół Akcja za akcją 2 połowa minimalna przewaga Katowic Bogdanka tylko na kontry Zmarnowane 3 okazje Ropiejki Rada dla napastnika z nad morza Może jakaś kroplówka Piłkarz jak by wykorzystywał sytuacje jakie ma w spotkaniu Był by królem strzelców 1ligi Z dobrej strony pokazał się Żuczek i Gamla lecz nie jest tak widowiskowy i kreatywny jak Wojciech Łuczak z poprzedniego sezonu Widzów w Łęcznej 1200

AdiGKS - 26 sierpnia 2012, 6:19:58 - *.opera-mini.net (*.22.1.37, 212.2.96.15)
Mialo byc pieknie a jest tragicznie! cos czuje ze czeka nas ciezka walka o pierwszo ligowy byt
GieKSa!

rafalski - 26 sierpnia 2012, 6:24:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bogdanka-GKS.Katowice 2-1 (kulisy meczu) Goście jak zapowiadali przed meczem przyjechali po punkty do Łęcznej Trochę im zabrakło Może gdyby bardziej skuteczny był Pitry to cieszyli by się z cennego remisu Dopisali za to fani Gieksy Głośnym a nawet bardzo głośnym dopingiem zachęcali piłkarzy do maksymalnego zaangażowania Na koniec kiedy już opuszczali stadion Zaśpiewali > Jesteśmy chu. wie gdzie,dobrze bawimy się I to było z ich strony nie ładne Do Łęcznej zawitał nieoznakowany radiowóz policyjny na śląskich numerach Dwa autokary były eskortowane kordonem Policji Na meczu obecni byli skauci beniaminka Ligue1 SC Bastia

PIAST - 26 sierpnia 2012, 9:04:19 - *.dynamic.chello.pl
no to chyba spadek!

Royberpaka - 26 sierpnia 2012, 9:14:00 - *.215.200.98-internet.zabrze.debacom.pl
@Piast... no chyba spadek! Pozdro GieKSa

Camak - 26 sierpnia 2012, 9:42:29 - *.play-internet.pl
Bogdanka zasłużenie wygrała ten mecz, aczkolwiek musieli się trochę napocić o te zwycięstwo. Zaczęli od mocnego uderzenia, atakowali i szybko zdobyli bramkę. Potem przeważali goście, jednak nie umieli wykończyć swoich akcji. Końcówka pierwszej części gry bezbarwna i 1:0 do przerwy. Drugą część gry lepiej zaczęła Bogdanka, ale bez szaleństw. Michał Gamla próbował strzałów na bramkę i jeden z nich trafił w poprzeczkę. Potem dwie/trzy akcję zmarnował Ropiejko, a szkoda, bo było można wygrać to wyżej. Bramkę na 2:0 strzelił Midzerski po kornerze z główki. Sabela bez szans.

Camak - 26 sierpnia 2012, 9:49:15 - *.play-internet.pl
Przedtem za faul z boiska wyleciał Pietroń, który powinien dostać czerwoną kartkę już w pierwszej połowie, lecz sędzia się nad nim ulitował. Następnie Ropiejko zmarnował kolejną okazję, która była do wykorzystania prawie na 100 %. Bogdanka straciła trochę w głupi sposób bramkę, Rakels pewnie przymierzył i zrobił to, co bezskutecznie robił Pitry - strzelił na bramkę celnie. Kibiców z Katowic około 3/4 sektora, w pierwszej połowie fajny, żywiołowy doping, w drugiej więcej agresji na gospodarzy przyśpiewki typu: gola, gola strzelcie ... gola. Nie wiem, w jaki sposób to ma pomagać im zawodnikom. (zwykła podłość). Na plus w Bogdance: Midzierski, Gamla i Sołdecki w Gieksie: Rakels i Wołkowicz.

daro - 26 sierpnia 2012, 10:19:58 - *.atman.pl