26 sierpnia 2012, 19:21:20 - qmichal
Hannover 96 rozpoczął ligę od remisu

Rywal Śląska Wrocław w IV rundzie eliminacyjnej Ligi Europy Hannover 96 zremisował u siebie 2-2 (1-0) w meczu 1. kolejki Bundesligi z FC Schalke 04. Polski napastnik gospodarzy Artur Sobiech pojawił się na boisku w 65. minucie.

26 sierpnia 2012, 17:30 - Hanower (AWD-Arena)
Hannover 96 2-2 FC Schalke 04
Felipe 43, Adrian Nikci 80 - Klaas-Jan Huntelaar 52, Lewis Holtby 64

Hannover: 1. Ron-Robert Zieler - 6. Steve Cherundolo, 5. Mario Eggimann, 20. Felipe (77, 22. Adrian Nikci), 24. Christian Pander - 28. Lars Stindl, 2. Leon Andreasen, 7. Sérgio Pinto (69, 10. Szabolcs Huszti), 13. Jan Schlaudraff, 8. Manuel Schmiedebach - 11. Didier Ya Konan (65, 9. Artur Sobiech).

żółte kartki: Lars Stindl - Julian Draxler, Jermaine Jones, Lewis Holtby.

sędziował: Felix Brych (Monachium).
widzów: 45 000.

W pierwszym meczu we Wrocławiu Hannover 96 wygrał 5-3. Rewanż odbędzie się w najbliższy czwartek o 20:45.

Rudy - 26 sierpnia 2012, 19:23:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sobiech hokejowa asysta

hmm - 26 sierpnia 2012, 19:28:31 - *.114.87.109.triolan.net
Borek coś mówił o 19 meczu u siebie bez porażki. No to w czwartek będzie 20 Pewnie będzie wiele ładnych goli bo dla tylu widzów dadzą z siebie 100% nie jak we Wrocku gdzie grali na pół gwizdka hehe

ime - 26 sierpnia 2012, 19:31:07 - *.162.87.71
robimy zgodę lechia z.góra

ss - 26 sierpnia 2012, 19:43:56 - *.212.96.174
jakby nie bylo to nawet shalke nie strzeliło im 3 bamek, a slask dal rade :D

Mati - 26 sierpnia 2012, 19:44:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bardzo dobry mecz H96. Schalke przeważało ale dobre ustawienie i konsekwencja dała zasłużony remis z mocniejszym kadrowo przeciwnikiem. Ten mecz mógł się jeszcze inaczej potoczyć gdyby w końcówce pierwszej połowy Schlaudraff zachował zimną krew i pokonał bramkarza S04.

TKWM - 26 sierpnia 2012, 21:46:25 - *.ssp.dialog.net.pl
Wierzmy w Śląsk do końca. Będzie piekielnie ciężko, ale nadzieja kibica umiera ostatnia. Do boju WKS

Boris - 26 sierpnia 2012, 22:38:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Właściwie to Śląsk strzelił im 4 prawidłowe bramki. Zobaczymy jak będzie w czwartek i jaką taktykę wymyśli Oro

Lenin - 26 sierpnia 2012, 22:40:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
mimo iż Śląsk jest na chwilę obecną bardzo słaby (zbyt słaby by reprezentować nas w pucharach) to jednak gdyby nie rażące błędy sędziego (ewidentne zagranie ręką co powinno skończyć się karnym dla Śląska i nieuznany gol dla wrocławian) w rewanżu mogłoby być ciekawie

pb23 - 26 sierpnia 2012, 22:43:21 - *.adsl.inetia.pl
Nie Felipe, tylko Felipe Trevizan Martins!!!

starykibic - 27 sierpnia 2012, 1:55:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
"Zobaczymy jak będzie w czwartek i jaką taktykę wymyśli Oro"
Taktyka Oro na ten mecz: 7-3-0 lub 3-7-0. Gikiewicz na bramce, bo Kelemena mają oglądac skauci, a Oro nie lubi skautów.

ciekawski - 27 sierpnia 2012, 15:12:43 - *.skierniewice.vectranet.pl
Ciekawe czy dziadek doczeka tego meczu czy mu wcześniej piłkarze nie podziękują?