26 sierpnia 2012, 20:53:52 - MichalMKS
Ligowy remis Rosenborg BK

Rywal Legii Warszawa w IV rundzie eliminacji do Ligi Europy Rosenborg BK zremisował 1-1 (0-1) z Viking FK w meczu 20. kolejki norweskiej Tippeligaen.

26 sierpnia 2012, 19:00 - Trondheim (Lerkendal Stadion)
Rosenborg BK 1-1 Viking FK
Mikael Dorsin 90 - Vidar Nisja 43

Rosenborg: 1. Daniel Örlund - 14. Jon Inge Høiland (56, 13. Jaime Alas), 24. Stefan Strandberg, 4. Tore Reginiussen, 3. Mikael Dorsin - 8. Bořek Dočkal, 22. Jonas Svensson, 42. Mikkel Diskerud, 19. Markus Henriksen, 17. Tarik Elyounoussi (83, 28. Daniel Holm) - 10. John Chibuike (46, 9. Rade Prica).

sędziował: Tommy Skjerven.
widzów: 12 064.

Rosenborg BK zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabli z dorobkiem 37 punktów.

W pierwszym meczu w Warszawie był remis 1-1. Rewanż odbędzie się w najbliższy czwartek o 19:00.

mario - 26 sierpnia 2012, 20:59:18 - *.warszawa.vectranet.pl
Legia Legia Warszawa!!! Pojedziemy z nimi!!!
Miazga!!!

khgh - 26 sierpnia 2012, 20:59:50 - *.205.101.95.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
i co, można im strzelić gola, można! to nie są ludzie nie do ogrania

nordmann - 26 sierpnia 2012, 21:04:00 - *.internetdsl.tpnet.pl
Z Legią pójdzie łatwiej. Oglądałem mecz i trzeba przyznać, że Viking zagrał dobry mecz. Heia Rosenborg!

Kaos - 26 sierpnia 2012, 21:08:03 - *.bb.online.no
"nordmann" z polskim netem LOL
Nie spinajcie sie fani Legii bo Viking to od lat czolowa druzyna w Norweskiej Ekstraklasie

s3quin - 26 sierpnia 2012, 21:08:34 - *.dynamic.chello.pl
Ratować remisy to oni potrafią, ale z Legią drugi raz porażki nie unikną.

bimbo - 26 sierpnia 2012, 21:22:24 - *.114.87.109.triolan.net
Bedzie cięzko. Tylko raz przegrali w lidze i to ponad 3 msc temu. Puchary to jednak inna sprawa ale u siebie jeszcze nie przegrali a Legia raczej musi wygrac bo nie wierze w grad goli 2:2. Raczej te 0:1 jakby sie udało. Ciekawe ile tez bedzie widzow tu było 12 tys a ostatni mecz w pucharach 7 tys. No zobaczymy w czwartek

rw - 26 sierpnia 2012, 22:28:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
powiem tak Legia jest Nie oszukujmy Sie Najmocniejsza Polska druzyna .
Wiec wydaje mi sie ze moga dac rade bo kto jak nie oni .
W cud Slaska nie wierze Ze awansuja ( u siebie tracac 5 bramek) ale zagrali dzielnie tylko ze w niemczech lomot dostana taki ze do polski wroca z podkulonym ogonem
Bez Napinki Kibic Widzewa

19PB20 - 27 sierpnia 2012, 9:40:39 - *.pancom.pl
rw więcej tych minek ... Legia może i jest najlepsza z polskich drużyn w LE ale i tak mistrzem będzie Lech ! POLONIA BYTOM !

realista - 27 sierpnia 2012, 11:04:00 - *.goleniow.vectranet.pl
LEch bez napastnika nie może byc mistrzem....

Anton - 28 sierpnia 2012, 10:55:09 - *.ibd.gtsenergis.pl
Jeżeli Legia zagra skoncentrowana w tyłach przez 90 min (albo i 120 min) to dadzą radę. W pierwszym meczy byli lepsi z gry. Ale Rosenborg był cwańszy, Norwegowie stwarzają mało sytuacji, ale są skuteczni.