27 sierpnia 2012, 21:50:29 - euzi
Dariusz Dudka zadebiutował w Levante

Reprezentant Polski Dariusz Dudka zaliczył swój pierwszy występ w barwach Levante UD. Były piłkarz AJ Auxerre zmienił Papakouliego Diopa w 75. minucie spotkania 2. kolejki hiszpańskiej Primera División przeciwko Real Valladolid CF. Drużyna Polaka przegrała na wyjeździe 0-2 (0-1).

27 sierpnia 2012, 20:00 - Valladolid (Estadio José Zorrilla)
Real Valladolid CF 2-0 Levante UD
Víctor Pérez 38 (k), 48 (k)

żółte kartki: Álvaro Rubio - Pedro López, David Navarro, Papakouli Diop, Vicente Iborra, José Barkero, Sergio Ballesteros.
czerwona kartka: David Navarro (37. minuta, Levante, za drugą żółtą).

sędziował: Ignacio Iglesias Villanueva.

Levante jest aktualnie na 16. miejscu w tabeli z jednym punktem zdobytym w dwóch meczach.

rw - 27 sierpnia 2012, 21:51:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
pokazal cos czy konkretne zero ?

z - 27 sierpnia 2012, 21:52:05 - *.adsl.szeptel.net.pl
brawo ale żeby występował w następnych meczach w pierwszym składzie

Kozi - 27 sierpnia 2012, 21:52:34 - *.dynamic.chello.pl
W 15 minut to mógł pokazać dupę co najwyżej...

lalalo - 27 sierpnia 2012, 21:52:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Troche malo ruchliwy, z reszta ciezko ocenic po kwadransie gry...

gordon - 27 sierpnia 2012, 21:53:06 - *.internetdsl.tpnet.pl
Wywalczył aut w 83 min.

Zyga - 27 sierpnia 2012, 21:53:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
konkretnie 2-0.. :D

twój kat - 27 sierpnia 2012, 21:53:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A co mial pokazac jak gral od 75 minuty przy przeciwniku w przewadze liczebnej? nie zadawaj durnych pytan

johny - 27 sierpnia 2012, 21:54:05 - *.ssp.dialog.net.pl
siedem żółtych kartek, jedna czerwona w tym meczu- to na pewno Ignacio Iglesias Villanueva sędziował czy może pan Pskit?

kibic - 27 sierpnia 2012, 21:56:43 - *.191.147.124
za mało grał ,z tego co widziałem wszedł z nr.14 i chyba 2 razy dotknoł piłkę ,dużo kartek dostał Lawente,niektóre nie powinny być,może za tydzień zagra w podstawowej 11? tego mu życzę

Pen - 27 sierpnia 2012, 21:57:41 - *.160.174.111
Levante widzę powalczy z Realem o miejsce w tabeli

PP - 27 sierpnia 2012, 22:02:05 - *.204.47.73.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
O ostatnie na koniec sezonu.

@johny - 27 sierpnia 2012, 22:04:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pskit za mało kartek dał w tym meczu, po prostu Korona to drwale a paru powinno w psychiatryku wyladowac. Ojrzynski takie napiecie w nich tworzy, ale bez przesady..