[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


27 sierpnia 2012, 22:20:09 - euzi
Dawid Smug w drużynie młodzieżowej Interu

Dawid Smug podpisał trzyletni kontrakt z włoskim FC Internazionale Milano. 18-letni były bramkarz GKS-u Bełchatów będzie występował w Primaverze, która jest odpowiednikiem naszej Młodej Ekstraklasy.

- Cieszę się, że udało się doprowadzić do tego transferu. Pracowaliśmy nad nim od pół roku. Dawid to bardzo utalentowany bramkarz. Teraz trafił do wielkiego klubu i wszystko w jego rękach i głowie. Na pewno ma potencjał, by zostać klasowym piłkarzem - powiedział portalowi Transfering.pl menedżer zawodnika Łukasz Masłowski.

Smug trenował w szkółce bramkarskiej MSP Szamotuły. W rundzie wiosennej był w pierwszej drużynie GKS-u Bełchatów, ale nie zaliczył debiutu w T-Mobile Ekstraklasie.


źródło: własne / Transfering

ja - 27 sierpnia 2012, 22:21:50 - apn-77-115-37-172.dynamic.gprs.plus.pl
brawo

johny - 27 sierpnia 2012, 22:23:44 - static-78-9-144-56.ssp.dialog.net.pl
fajną nazwę ma ta Młoda Ekstraklasa włoska- Primavera. Naszą mogliby nazwać na przykład Cisowianka.

aj - 27 sierpnia 2012, 22:25:25 - dynamic-78-9-1-144.ssp.dialog.net.pl
owarb

makiszon - 27 sierpnia 2012, 22:28:25 - 77-255-34-85.adsl.inetia.pl
@johny jesli juz to predzej badziewianka :P

makiszon - 27 sierpnia 2012, 22:29:43 - 77-255-34-85.adsl.inetia.pl
Brawo, oby wiecej takich infromacji i jak najwiecej wyjazdow mlodziezy na zachod to profesjonalnych klubow. Im wczesniej tym lepiej, bo nasi trenerzy od w-fu ich dobrze nie wyszkola !

czytelnik - 27 sierpnia 2012, 22:33:39 - 94-75-99-186.home.aster.pl
johny - "primavera" to po prostu "wiosna" po włosku. To nie jest żadna sponsorska nazwa.

pb23 - 27 sierpnia 2012, 22:35:36 - 159-205-186-117.adsl.inetia.pl
Nie GKS Bełchatów, tylko PGE GKS Bełchatów!!!

ss - 27 sierpnia 2012, 22:37:02 - 91-145-139-13.internetia.net.pl
@johny. Zgadaj się z Pawłowski to sobie porozmawiacie po włosku tudzież po angielsku.

asd - 27 sierpnia 2012, 22:43:14 - host-86-63-153-64.nplay.net.pl
Lech Rypin wbija mu 5 goli i on jest utalentowany???? Do okręgówki takiego grajka!!!!Mieczkowski i Bebłowski są 100 razy lepsi od niego!!!!!!!!!

MKS1973 - 27 sierpnia 2012, 22:44:20 - adly57.neoplus.adsl.tpnet.pl
@pb23 - Niestety ale po 23 sierpnia PGE nie jest już sponsorem GKSu.

Do MKS 197 - 27 sierpnia 2012, 23:25:49 - acyw123.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widze, że nie jesteś dobrze poinformowany PGE zostaje sponsorem klubu z Bełchatowa do zakończenia podpisanej umowy, która nie została zerwana.

1957 - 27 sierpnia 2012, 23:50:58 - d4-58.static.icpnet.pl
wychowanek GÓRNIKA Konin a że Rypin wbija mu 5 goli to inna sprawa, chyba bramkarz sam na boisku nie jest?

Sens - 28 sierpnia 2012, 0:26:29 - 178-37-12-95.adsl.inetia.pl
asd - Nie masz co się podniecać. Mógłby nawet wpuścić 10 goli i nie oznaczałoby, że nie zrobi kiedyś kariery. Życie. Ciągle się słyszy o osobie, która coś w futbolu osiągnęła, że na podwórku było wielu lepszych od niej, jednak sukces to nie tylko umiejętności; zwłaszcza, gdy mówimy o wieku juniorskim.

Riko - 28 sierpnia 2012, 0:48:40 - 1.ver.abpl.pl (10.4.8.43)
Hehe, polski sponsor Oknoplast sprowadził Polaka? zawsze to nasz w Interze, choć z primavery do pierwszej drużyny droga bardzo daleka. Ale powodzenia dla niego!

ojgenznawc - 28 sierpnia 2012, 1:05:43 - abio24.neoplus.adsl.tpnet.pl
no dokładnie, pewnie Oknoplast maczał paluchy w tym transferze :P Mimo wszystko powodzenia trzeba życzyć, jeśli nie Inter to może się pokaże w Primaverze i jakiś średniak z Serie A go weźmie (typu Catania, lub Chievo albo Bari jeśli awansują).
Szkoda tylko że bramkarze u nas na poziomie są, no ale tak to jest jak sie ma indywidualnego trenera w małej grupie

ole - 28 sierpnia 2012, 9:37:10 - public-gprs348455.centertel.pl
lepszy byl Miskiewicz i nie przebil sie w AC Milan. Dla mlodego bramkarza wyjazd do Wloch to samobojstwo. Kierunek angielski czy holenderski zdecydowanie lepszy. Makarony daj szanse bo to kosztuje smieszne pieniadze a oknoplast sponsorem wiec sprawa jasna...szkoda goscia...

realista - 28 sierpnia 2012, 9:46:21 - cot220.neoplus.adsl.tpnet.pl
czy kazdy naganiacz czy handlarz pilkarzami to jest menedzer? Gosc nie ma licencji FIFA wiec jak to mowia byznes is byznes patrzac na zdjecie z profilu tego goscia oj Smug ale sie wpakowales.

mnn - 28 sierpnia 2012, 12:32:59 - eiv36.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak będzie dobrze bronił to go wypożyczą do innej drużyny w Serie A lub Serie B...

kibic - 28 sierpnia 2012, 16:26:29 - d99-45.icpnet.pl
Gratulacje Dawid! Wykorzystaj tę szansę!

kolega - 28 sierpnia 2012, 22:35:06 - ddg184.neoplus.adsl.tpnet.pl
Znam go powiem szczerze przecietny slabo wyglądał na III ligowych boiskach ale młody jest
ale ma cos co powinien mieć piłkarz charakter.
no i tyle ostatnio na testach był Pan Frączak czy jakoś co grał w młodej ekstraklasie włoskiej i powiem mam że nawet się nie załapał do średniaka III ligowego. Ale Inter to Inter i za to trzeba szanować go co prawda Onoplast bedzie go utrzymywał. ;D

zzxc - 29 sierpnia 2012, 8:49:28 - host-109-197-58-133.ip.gdansk.turmak.pl
Prawdziwe OKAZEJSZYN dla kolejnego bramkarza w Italii.
Dawid, porozmawiaj z Panem Pawlowskim. On tam juz jest wielki Pan, wszyscy mu buty czyszcza, wszystko Ci pokaze.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas