28 sierpnia 2012, 4:00:07 - maciejko
Vladimír Kukoľ w Spartaku Myjava

Słowacki pomocnik Vladimír Kukoľ wrócił do rodzimej ligi.

Były zawodnik Sandecji, Jagiellonii i Zawiszy (dwanaście meczów wiosną w I lidze) zadebiutował w Spartaku Myjava w wygranym 1-0 (0-0) meczu 7. kolejki słowackiej ekstraklasy z FK Senica.

Nowy klub Kukoľa zajmuje przedostatnie miejsce w słowackiej ekstraklasie z dorobkiem 5 punktów.

Ziom - 28 sierpnia 2012, 7:41:45 - *.opera-mini.net (*.220.97.1)

Bardzo dobry gracz. Nie wiem czemu z sącza go puścili

KKS - 28 sierpnia 2012, 12:16:11 - *.opera-mini.net (*.173.79.213)
Sam się puścił

Empoisoner - 28 sierpnia 2012, 12:26:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
albo spuścił

ZB - 28 sierpnia 2012, 13:21:13 - *.dynamic.chello.pl
W Zawiszy w okresie przygotowawczym wyglądał naprawdę imponująco. Potem nie wiedziec czemu zgasł.

ZAWISZAK - 28 sierpnia 2012, 22:34:50 - *.centertel.pl
ostatni gasi światło! Nie pograł i tyle! sami Polacy w Zawiszy bo Hermes Polak Vahan Polak i bez komentarzy!

bażant - 29 sierpnia 2012, 1:45:15 - *.galileusz.pl
Nie mógł wytrzymać bez pysznego słowackiego piwa. Nie dziwię mu się, sam też nie potrafię i jeżdżę na Słowację po słowackie piwa raz na kwartał...