1 września 2012, 19:51:03 - maciejko
Gol Mariusza Lewandowskiego

Polski pomocnik Mariusz Lewandowski strzelił bramkę dla PFK Sewastopol w wygranym 1-0 (0-0) meczu 8. kolejki II ligi ukraińskiej z Awanhardem Kramatorśk. Polak rozegrał całe spotkanie.

1 września 2012, 18:00 - Sewastopol
PFK Sewastopol 1-0 Awanhard Kramatorśk
Mariusz Lewandowski 85

żółte kartki: Jewhen Bredun - Dmytro Docenko, Witalij Wizawer, Jewhen Szwydkyj.

sędziował: Iwan Bondar (Kijów).

W drużynie gospodarzy cały mecz rozegrał Kostiantyn Machnowśkyj (były bramkarz Legii Warszawa) oraz Serhij Woronin (dawniej Lechia Gdańsk).

Po ośmiu kolejkach Sewastopol jest wiceliderem tabeli z dorobkiem 15 punktów.

Ten strzela...a tamten NIE !!!
Bo tamten myśli o weselach,imprezach,jak ułożyć włosy...

RKS - 1 września 2012, 20:42:02 - *.prenet.pl
Brakuje mi go w reprezentacji

c - 1 września 2012, 20:52:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
bramka przeciwko Amatorskowi chluby nie przynosi...

elektryk - 1 września 2012, 23:02:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W nazwie miejscowości przeciwnika dość że jest amator to jeszcze jest kram, przynajmniej wiadomo czym się zajmują w tygodniu ;)

Mariooo - 1 września 2012, 23:11:19 - *.opera-mini.net (*.126.245.204)
to ten czerwonoskóry co kopie na oślep w trybuny? Pewnie mu zeszła :-)

realista - 1 września 2012, 23:19:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
to ten co fauluje w polu karnym chociaż chwilę wcześniej dostał ostrzeżenie od sędziego?

drMalec - 1 września 2012, 23:36:49 - *.net.pbthawe.eu
do redakcji: zastanawialiście się może żeby przy przy meczach i golach zawodników w ligach innych krajów wprowadzić który to poziom ligowy?? przykład Lewandowskiego:
2010/11 [Ukraina] PFK Sewastopol 25 6
2011/12 [Ukraina] PFK Sewastopol 7 2
sezon 2010/11 to I liga a sezon 2011/12 to druga liga, może warto by było to wprowadzić bo wielu kibiców nie wie takich rzeczy;
albo taki Wichniarek który w drugiej bundeslidze strzelał bramki jak na zawołanie a w pierwszej mało, i tak na przemian grał raz tu, raz tam tak że trudno się połapać; takich przykładów jest mnóstwo, byłoby cudownie gdybyście coś z tym zrobili ;)

Henio - 2 września 2012, 8:05:45 - *.adsl.inetia.pl
Do kadry go!!!

Smorarek - 2 września 2012, 8:34:46 - *.adsl.inetia.pl
Lewi!!!!!

radek - 2 września 2012, 9:29:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Mariusz OBy Tak Dalej Jestem Z Tobą. Nie słuchaj zazdrosnych ......... zawistne polaczki które tyrają po 10 h za grosze zawsze będą obrabiać dupsko komuś gdy coś osiąga

wwwssss - 2 września 2012, 9:34:41 - *.opera-mini.net (*.105.145.141)
pamiętam go z mocnego strzałui i czerwonych ogromnych "wypieków" na twarzy......solidny piłkarz trzymający poziom od x lat.POWODZENIA

JohnyKSG - 2 września 2012, 10:22:42 - *.zabrze.vectranet.pl