7 września 2012, 21:49:14 - dufusik
eMŚ: Lewon Hajrapetjan zagrał w meczu z Maltą

Zawodnik Lechii Gdańsk Lewon Hajrapetjan wystąpił w drużynie narodowej Armenii w wygranym 1-0 (0-0) spotkaniu eliminacji mistrzostw świata przeciwko Malcie. 23-letni obrońca zagrał pełne spotkanie.

7 września 2012, 20:00 - Ta' Qali
Malta 0-1 Armenia
Artur Sarkisow 70

żółte kartki: Gareth Sciberras, Luke Dimech - Hrajr Mkojan, Sargis Howsepjan.

sędziował: René Eisner (Austria).

W następnym meczu eliminacyjnym Armenia zmierzy się z Bułgarią. To spotkanie odbędzie się 11 września o godz. 20:00.

W reprezentacji Armenii wystąpił także Robert Arzumanjan. Były piłkarz Jagiellonii Białystok na boisku przebywał do 79. minuty, kiedy zmienił go Waleri Aleksanjan.

Irtysz_21 - 7 września 2012, 21:54:30 - *.elpos.net
dlaczego napisaliście obrońca, skoro od półtora roku gra w pomocy?

johjo - 7 września 2012, 22:25:36 - *.147.132.173.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
nominalnie to obrońca

Ketald - 7 września 2012, 22:30:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo, kupon wszedł!

Lenin - 8 września 2012, 13:07:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
coraz bardziej wyrównany jest poziom - wczoraj niedużo brakowało żeby Krystyny z Luksemburgiem zremisowały